Benim kedim hep kaçmak istyordu ve kaçıyordu her seferinde bulup getiriyordum fakat bu sefer bulamadim kaçalı bir gün oldu gelmedi sizce geri gelirmi?

nur262892

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2023
167
11
2 yıldır bakıyordum kedimi kaçtı ama sokakta yapamaz yemek bulamaz diye çok üzülüyorum belkide ölmüştür tekir kediydi fakat hiç sokakta kalmamıştı uyum sağlamı sizce sokağa kendimi suclu hissediyorum vicdan azabi cekiyorum

5 seneyi geçti kedimle beraber olalı. 5 senedir ne cam açtım ne pencere. Kapı açarken bile kedinin olduğu odayı kapatıyorum. Kaçmak isteyen ve kaçan kedi nasıl başarıyor bunu?

5 seneyi geçti kedimle beraber olalı. 5 senedir ne cam açtım ne pencere. Kapı açarken bile kedinin olduğu odayı kapatıyorum. Kaçmak isteyen ve kaçan kedi nasıl başarıyor bunben

5 seneyi geçti kedimle beraber olalı. 5 senedir ne cam açtım ne pencere. Kapı açarken bile kedinin olduğu odayı kapatıyorum. Kaçmak isteyen ve kaçan kedi nasıl başarıyor bunu?
Ben dikkat etsem ailem dikkat etmiyor onlarin yuznden kacti onlarda onu istemiyordu zaten ben zorla bakiyordum ama cok üzülüyorum ona

X