Benim kedim hep kaçmak istyordu ve kaçıyordu her seferinde bulup getiriyordum fakat bu sefer bulamadim kaçalı bir gün oldu gelmedi sizce geri gelirmi?

Inan cok üzülüyorum kendimi toporlamiyorum aklimdan cikmiyor oldumu sagmi bilmiyorum
Arkadaşım, seni anlıyorum benim de kedim var ama her kaçan kedi anında ölmez. Kendini gereksiz yorduğunu düşünüyorum. Şayet bir şey olmazsa 1 haftaya hadi bilemedin 2 haftaya geri gelir. Gelmez ise hemen öldü deme, düzenini kurduğu için gelmek istemeyebilir çünkü erkek kediler özgürlük ister, doğaları bu.

Arkadaşım, seni anlıyorum benim de kedim var ama her kaçan kedi anında ölmez. Kendini gereksiz yorduğunu düşünüyorum. Şayet bir şey olmazsa 1 haftaya hadi bilemedin 2 haftaya geri gelir. Gelmez ise hemen öldü deme, düzenini kurduğu için gelmek istemeyebilir çünkü erkek kediler özgürlük ister, doğaları bu.
Evi bilmiyordu nasıl bulacak bilmiyorum acliktan susuzluktan halsiz düşerse bide

Evi bilmiyordu nasıl bulacak bilmiyorum acliktan susuzluktan halsiz düşerse bide
Kediler çok iyi iz bulur, sen bile şaşırırsın. Başka şehirden gelip bulan bile var. Yemek konusunu çok dert etme 2-3 gün yemeyince bir şey olmaz.(su bulabildiği sürece) Kendini biraz oyalamaya çalış yoksa kedine değil ama sana bir şey olacak.

Kediler çok iyi iz bulur, sen bile şaşırırsın. Başka şehirden gelip bulan bile var. Yemek konusunu çok dert etme 2-3 gün yemeyince bir şey olmaz. Kendini biraz oyalamaya çalış yoksa kedine değil ama sana bir şey olacak.
Umarım bulurum yada kendi gelir yoksa ömür boyu unutamayacağım

X