Düğün Bebekten sonra düğün mü?

Düğünü çok seviyorsanız aileniz ve yakın arkadaşlarınızla toplanıp bir kutlama yapın. Yazlık bahçesi gibi bir yer vardır mutlaka. Sizin değilse de ailenizin falan. Toplanın yemek yensin, müzik açık oynayın, halay çekin. Düğün yapamadık, içimde kaldı diye de söyleyin, gelinlik giyin
Ya evet aslında ben zaten bir fikir alışverişi içinde olmak için bu konuyu açmıştım ama ne kocamın beni ezdiği kaldı,ne yular takmadığım kaldı,ne evliliğimin bok gibi olması kaldı.Bence de olabilir yani neden olmasın.Teşekkürler yorumunuz için..

Ya evet aslında ben zaten bir fikir alışverişi içinde olmak için bu konuyu açmıştım ama ne kocamın beni ezdiği kaldı,ne yular takmadığım kaldı,ne evliliğimin bok gibi olması kaldı.Bence de olabilir yani neden olmasın.Teşekkürler yorumunuz için..
Olur tabii neden olmasın. 20 yıl sonra nikah tazeleme oluyor da yapamadığınız düğün niye olmasın.
Ama işte uzak akraba, samimi olmadığınız tanıdık vb. çağırırsanız, salon tutarsanız buradaki gibi hoş olmayan yorumlar olacaktır mutlaka

Kızlar selam, daha önce de benzer konu açmıştım ama şuan olaylar bayağı değişti.Geçen yılın ilk yarısında diyeyim eş kişisinin büyük ısrar ve kavgaları sonucu nikâha istemeyerek tamam dedim.Nikâhla evlendim oysa bir kaç ay bekleseydi düğün mekânlarına izin gelmişti.Ben bu geçen süreçte çok zamanlar ağladım,üzüldüm(bununla da dalga geçen olmuştu) ve bu süreçte çok kavgalar ettiğimiz için kınamda bile yüzüm genelde asıktı.Ne zaman o anları hatırlasam içimden ağlamak gelir.İnsan böyle zamanlarda hep mutlu hatta en mutlu kişi olmak ister ama benim olamadı maalesef.Şimdi bebek bekliyorum.Yine 1 yıl bekleyelim dediğim halde eşimin ben istiyorum neyi bekleyelim demesiyle.Ama aklım düğünde.Bebek doğduktan sonra bir düğün yapasım var,fakat kim gelir ki diyor herkes.Kafam çok karışık.Siz olsanız ne yapardınız? Herkese sevgile.
Düğün olur tabi niye olmasın. Normal bi zamanda değiliz ki pandemi nedeniyle birçok çift düğün yapamadı erteledi istediği gibi olmadı vs. İçinizde kalıp daha sonra üzüleceğinize imkanınız varsa yapın bence kim ne derse desin.

Olur tabii neden olmasın. 20 yıl sonra nikah tazeleme oluyor da yapamadığınız düğün niye olmasın.
Ama işte uzak akraba, samimi olmadığınız tanıdık vb. çağırırsanız, salon tutarsanız buradaki gibi hoş olmayan yorumlar olacaktır mutlaka
Çok aşağılayıcı yorumlar aldım sanki dünyada en ayıp şeyi yapıyormuşum yapmak istiyormuşum gibi.Kocamın da paçavrası oldum bunlar kadının kadına yapabileceği en büyük kötülüklerden biridir işte.Her neyse, ben istiyorum açıkçası çocuğum da okula başlamadı en nihayetinde geç kaldığımı düşünmüyorum.Evet uzak akraba çağırmak zaten külfetli olur onu düşünmüyorum.Yorumunuz için tekrar teşekkürler..

Düğün olur tabi niye olmasın. Normal bi zamanda değiliz ki pandemi nedeniyle birçok çift düğün yapamadı erteledi istediği gibi olmadı vs. İçinizde kalıp daha sonra üzüleceğinize imkanınız varsa yapın bence kim ne derse desin.
Kesinlikle.Ben çok kişiden duydum bir sene sonra düğün yapan çocuklusu da vardı çocuksuzu da.Ne ayıp geldi bana ne saçma şöyle bir zaman için.Zaten kimsenin dediği umrumda değil ben bir fikir almak peşindeydim duymadığım saçmalık,zorbalık kalmadı.İnsanlar kendileri mutsuz başkaları da öyle olsun istiyor.Teşekkürler yorumunuz için..

7 sene olacak ben evleneli düğün felan hiç sevmem nikah olsun istedim ama aileler düğün isteği için öyle olmak zorunda kaldı..hayatımda ne düğünlere gitmisimdir ( yakın akraba haric) ne kalkıp şıkıdım şıkıdım oynamisimdir..kendi düğünümde de girişte eşimle dans ettik oturdum oynayanları izledim pasta kesilirken kalktım birde bitişte kendi ailemle oynadım o kadar bitsede gitsek diye düşünüp durdum 😅😂🤣

Kızlar selam, daha önce de benzer konu açmıştım ama şuan olaylar bayağı değişti.Geçen yılın ilk yarısında diyeyim eş kişisinin büyük ısrar ve kavgaları sonucu nikâha istemeyerek tamam dedim.Nikâhla evlendim oysa bir kaç ay bekleseydi düğün mekânlarına izin gelmişti.Ben bu geçen süreçte çok zamanlar ağladım,üzüldüm(bununla da dalga geçen olmuştu) ve bu süreçte çok kavgalar ettiğimiz için kınamda bile yüzüm genelde asıktı.Ne zaman o anları hatırlasam içimden ağlamak gelir.İnsan böyle zamanlarda hep mutlu hatta en mutlu kişi olmak ister ama benim olamadı maalesef.Şimdi bebek bekliyorum.Yine 1 yıl bekleyelim dediğim halde eşimin ben istiyorum neyi bekleyelim demesiyle.Ama aklım düğünde.Bebek doğduktan sonra bir düğün yapasım var,fakat kim gelir ki diyor herkes.Kafam çok karışık.Siz olsanız ne yapardınız? Herkese sev

Bizim bir tanidik da ayni durumdaydi bebegi yaşa girdi büyük bir d.gunu organizasyonu yaptılar,aslında çok güzeldi hem d.gunu hem düğün ortaya karışık gibi oldu, misafirlerde bunu bilerek gitti tabii..Kimse de yadırgamadı açıkçası böyle olunca fakat sizin bileceğiniz iş...Ama o kadar zamandan sonra sadece düğün amacıyla hareket etmek,ben sacma bulurdum ama anlayabilirdimde sonuçta benimde için de kalabilirdi belki de o durumu yasamadigim icin bilemiyorum net sekilde..Insanlar yapsanız da yapmasanız da konuşacaklar yakın çevrenizden bahsediyorum o yüzden bence istediğinizi yapın

Çok aşağılayıcı yorumlar aldım sanki dünyada en ayıp şeyi yapıyormuşum yapmak istiyormuşum gibi.Kocamın da paçavrası oldum bunlar kadının kadına yapabileceği en büyük kötülüklerden biridir işte.Her neyse, ben istiyorum açıkçası çocuğum da okula başlamadı en nihayetinde geç kaldığımı düşünmüyorum.Evet uzak akraba çağırmak zaten külfetli olur onu düşünmüyorum.Yorumunuz için tekrar teşekkürler..
Bizim bir tanidik da ayni durumdaydi bebegi yaşa girdi büyük bir d.gunu organizasyonu yaptılar,aslında çok güzeldi hem d.gunu hem düğün ortaya karışık gibi oldu, misafirlerde bunu bilerek gitti tabii..Kimse de yadırgamadı açıkçası böyle olunca fakat sizin bileceğiniz iş...Ama o kadar zamandan sonra sadece düğün amacıyla hareket etmek,ben sacma bulurdum ama anlayabilirdimde sonuçta benimde için de kalabilirdi belki de o durumu yasamadigim icin bilemiyorum net sekilde..Insanlar yapsanız da yapmasanız da konuşacaklar yakın çevrenizden bahsediyorum o yüzden bence istediğinizi yapın
Annem de söyledi oğlun olursa sünnetmiş gibi yapıp kızın olursa da doğumgünü adı altında yapılabilir dedi ama ben direkt olarak düğün olsun dedim çünkü ben hiç yapmadığım bir şeyi yapıyorum aslına bakarsanız birisi bana sonradan düğün yapıyorum nikah yapmıştık dese(pandemi koşulları için diyorum) saçma gelmez bana.Çünkü en nihayetinde her yer kapandı izin yoktu vs vs..Demek ki çok da kötü olmuyor bunu duyduğuma sevindim☺️

7 sene olacak ben evleneli düğün felan hiç sevmem nikah olsun istedim ama aileler düğün isteği için öyle olmak zorunda kaldı..hayatımda ne düğünlere gitmisimdir ( yakın akraba haric) ne kalkıp şıkıdım şıkıdım oynamisimdir..kendi düğünümde de girişte eşimle dans ettik oturdum oynayanları izledim pasta kesilirken kalktım birde bitişte kendi ailemle oynadım o kadar bitsede gitsek diye düşünüp durdum 😅😂🤣
Doğrudur ama ben sizin ne istediğinizle değil kendim ne istediğimle ilgileniyorum😊Hangisi doğru hangisi güzel onu tartışmıyoruz ben de nikâhı hiç sevmem.Onca hazırlık boşuna yapılıyor gibi gelir,insanları misafir etmek istemiyor gibi hemen takıyı takın gidin der gibi gelir bana da.Ben de yakınlarım hariç kimsenin nikâhına gitmedim eğlenemeyeceğim yerler bana sıkıcı geliyor.He şu da var bizim düğünlerimiz hem şık hem de gerçekten eğlenceli oluyor biraz da bundan istiyorum:)

Vallahi klavye bazen hata yapıyor onu düzelttim ama sizin bu 3.sinif espri anlayisinizi ne yapalım ...Bence dön bir hayatına bak totonla gülünecek konun var çünkü millette gülmüş
Dönüp hayatıma bakıyorum ve hayatımda saçma espriler yapan insanlar görüyorum ben mi yapmış oldum şimdi bu 3. sınıf espriyi?? Konu komik ya da değil siz güldünüz ben de karşılığını verdim neden bu tavır:)

Cocugun rizkini elalemin girtlagina tikmadan rahat etmeyecek. Gosteris yapacak helal olsun bebege ragmen gelinlik giydi dedirtecek. Takilarini kimse goremediyse demekki herkese gosterecek. Evli mutlu cocuklu resmi cizecek. Bir de hanfendi bebek dogunca uyudugunuz fazladan her 10 dk icin bile sukredeceksiniz. Bebek buyutmeyi ne saniyorsunuz anlamiyorum, marstami yasiyorsunuz acaba. Neyse allah akil fikir versin bu kafayla yasamak zor kolayliklar dilerim.
kiz ben konu sahibi degilim bana ne kiziyon😂😂

X