Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası bebek bakıcısı arıyoruz, ankara

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

cvardar

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2013
3
0
34
Lütfen aşağıdaki detayları okumadan veya koşullar size uygun değilse aramayınız. Teşekkürler

Şu an 6 aylık bebeğimiz için titiz, deneyimli, referansı olan, sigara içmeyen, küçük çocuğu olmayan, mümkün ise evimize (mustafa kemal mahallesi, ankara) tek vasıta ile ulaşabilecek bayan bakıcı arıyoruz.

NOT 1: 'Deneyimli' den kastımız, daha önce başkasının yanında çocuk bakmış olmaktır. Kendi çocuğunuz haricinde çocuk bakmadıysanız lütfen aramayınız, zira bakmış olduğunuz çocukların ailelerinden referans istiyoruz.

NOT 2: Çocuğumuza kendi evimizde bakılmasını istiyoruz. Lütfen 'kendi evimde bakarım' şeklindeki tekliflerle aramayınız.

NOT 3: Evimizde kamera sistemi olacak. Bu sizi koruyan bir durum, Örneğin bebeğimiz oyuncak ile oynarken alnında bir morluk oldu, size güvenmek istesek te o an için güvenemeyebiliriz ve gereksiz yere aramızda oluşacak bir gerginlik önlenmiş oluruz.

Çalışma gün ve saatleri: Haftaiçi 08:00-18:00, Haftasonu ara sıra 1 gün ihtiyacımız olabilir.

Ücret: 1050 TL+ Yol Parası

Oturduğumuz site ve çevresi çocuk gezdirmeye müsait ve çocuk parkı bulunmaktadır.

Temiz ve nezih bir ortamda çalışmak isteyen, çocuğumuza kendi çocuğu gibi bakacak biriyseniz arayın, görüşelim.

Yapılmasını beklediğimiz işler, genel olarak tüm bakıcıların yapmakta olduğu işler:
- Çocuğumuzun tüm bakımı, banyosu, yemeklerinin/ mamalarının hazırlanması ve yedirilmesi, çamaşırının ütülenmesi
- Evin derli toplu, temiz tutulması (haftada 1 gelen temizlikçimiz olduğundan ağır temizlik işlerinin bakıcı tarafından yapılmasını talep etmiyoruz, zamanı bebeğimiz ile geçirmesini istiyoruz)
-Bebeğimiz için yaptığı yemekleri fazla yapıp evimiz için 1-2 kap yemek hazırlanması (ki işten döndüğümüzde biz de bebeğimiz ile vakit geçirebilelim)
-Her gün bebeğimizin site içerisinde dışarı çıkarılması

Uzakta oturuyorsanız, gidiş-geliş süresi ve zahmeti bir süre sonra sizi de rahatsız edebileceğinden ve bakıcımızı uzun vadeli olarak istihdam etmek istediğimizden, sizi tercih etme ihtimalimiz düşük olacaktır.

Koşullarımız size uyuyorsa, biz de kendi payımıza temiz saygılı ve huzurlu bir çalıma ortamı sağlamayı, aylık ücretinizi hiçbir gecikme olmadan ödemeyi ve karşılıklı bir anlaşmazlık olmaması halinde uzun yıllar boyunca ailenin bir parçası olarak birlikte çalışmayı taahhüt ediyoruz.

Size ulasmak icin uye oldum bu siteye ve 50 tane mesaj yazmadigim icin ozel mesaj yolluyamadim.
Bebeginiz icin bakici aradiginizi gormus halam ve kendisi size ulasmak istiyor veya sizin ona ulasmanizi istiyor. 12 senelik tecrubesi var ve sigara kullanmiyor. Dediginiz sartlarin kendine uydugunu dusunuyor ve sizinde oyle dusuneceginizi umuyor. Ismi Meral ve telefon numarasi 0 544 966 82 39.

Teşekkür ederiz sedaa91. Bir görüşme ayarlamak üzere bu hafta Meral Hanımı arayacağım.

Size ulasmak icin uye oldum bu siteye ve 50 tane mesaj yazmadigim icin ozel mesaj yolluyamadim.
Bebeginiz icin bakici aradiginizi gormus halam ve kendisi size ulasmak istiyor veya sizin ona ulasmanizi istiyor. 12 senelik tecrubesi var ve sigara kullanmiyor. Dediginiz sartlarin kendine uydugunu dusunuyor ve sizinde oyle dusuneceginizi umuyor. Ismi Meral ve telefon numarasi 0 544 966 82 39.

Selamlar, biz yurtdışından aldığımız bir kamera sistemini kullanıyoruz bakıcıyı denetlemek için. Ama kameranın takibi zor olduğu için adlı ürünü kullanıyoruz. Bizim yerimize otomatik olarak görüntüyü tarıyor ve önemli hareketlerde bize bildirim veriyorlar. Denemenizi öneririm çünkü gerçekten paranoyak olmaktan kurtardı beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, biz yurtdışından aldığımız bir kamera sistemini kullanıyoruz bakıcıyı denetlemek için. Ama kameranın takibi zor olduğu için adlı ürünü kullanıyoruz. Bizim yerimize otomatik olarak görüntüyü tarıyor ve önemli hareketlerde bize bildirim veriyorlar. Denemenizi öneririm çünkü gerçekten paranoyak olmaktan kurtardı beni.
Merhaba zahmet olmazsa bu kamera konusunda beni bilgilendirebilirmisiniz ankara da oturuyorum fiyati nedir acaba

X