Anket Bebeğinizi büyütürken sizi en çok ne zorladı ?

Bebeğinizi büyütürken sizi en çok ne zorladı ?

• Ankete Katılan
    1.609
Yalnizlik...kendi ailem uzak digerleride kendi bakar diye dusundu sanirimki bi faydalari oldu diyemem...su an hamileyim ve sadece bundan korkuyorum...2cocukla bi basima napicammmm????

Şu an 10 ayliklar sofrada her seye el atiyorlar yemekten cok dagitiyorlar.. durduramiyoruz :)
Ahaha bunu çok yaşamıştım.bi elimle sofrayı tutuyordum diğer elimle tabağımı .bekliyordum durursa yiyordum .lokmamı ağzıma koyup bakıyordum bi hamle yoksa devam varsa tutmaya devam hem sinirleniyo hem gülüyordum:)😅

Kızlar Aralık topiğinden geliyorum. Bebeğimin beyninde kist görüldü. Başına böyle bişey gelen ya da bilgisi olan var mı? Çok strese girdim

Merhabalar oğlum 6. Aydan beri kabız suan 1 yasında müdalesiz kakasını yapamıyor kolon grafi çektirdik oğlumun bağırsağı olması gerekenden uzun ve geniş miş daha önce basına gelen duyan varmı lütfen yardimcı olurmusunuz çok üzgünüm

Kesinlikle reflü 🤦🏼 Gerçi mide kapakçığı oluşumundan dediler ama 13 aylıklar hala çekiyorum. Gazada oy verebilirdim bebeğimin biri gazdan diğeri reflüden yaktı başımı çünkü 😒

Merhabalar oğlum 6. Aydan beri kabız suan 1 yasında müdalesiz kakasını yapamıyor kolon grafi çektirdik oğlumun bağırsağı olması gerekenden uzun ve geniş miş daha önce basına gelen duyan varmı lütfen yardimcı olurmusunuz çok üzgünüm

Dut pekmezi içirin sık sık 👍 Kabızlığı önler, bağırsak çalışmasını hızlandırır.

Bebeğim gelmesine bir aydan az süre kaldı. Sonrasında güncelleyeceğim yorumumu.Umarım bu problemlerin hepsini birden yaşamam. :KK53:

Benzer durumda olan arkadaşlarım cevap verirse sevinirim.
Lohusalık sendromuna eşim benden önce girdi sanırım.Moralsiz gibi, hassaslaştı,çocuksulaştı, garip davranmaya başladı son zamanlarda.
Bir de canı sıkılıyor, sürekli dışarı çıkalım, birilerine gidelim ya da onlar gelsin falan.
Yorgun hissediyorum,son zamanlarımı dinlenerek geçirmek istiyorum ben de.
Zıpır yaramaz bir erkek çocuğu haline geldi.Hayır o değil de"Hazir sendromdayken benim yerime doğuruver hayatım" diyeceğim yakında. :KK53:
Bir ay öncesine kadar iyi gidiyorduk aslında.Eşi bu semptomların biri veya bir kaçını yaşayan oldu mu acaba? 🙄

Lohusalık sendromuna eşim benden önce girdi sanırım.Moralsiz gibi, hassaslaştı,çocuksulaştı, garip davranmaya başladı son zamanlarda.
Bir de canı sıkılıyor, sürekli dışarı çıkalım, birilerine gidelim ya da onlar gelsin falan.
Zıpır yaramaz bir erkek çocuğu haline geldi.Hayır o değil de"Hazir sendromdayken benim yerime doğuruver hayatım" diyeceğim yakında. :KK53:
Bir ay öncesine kadar iyi gidiyorduk aslında.Eşi bu semptomların biri veya bir kaçını yaşayan oldu mu acaba? 🙄

Koca değilde kayınvalidemle beraber lohusalığa adım atmıştım. 😬 Sayılır mı?

Hatta arttırıyorum lohusalık yaşayamadım onun lohusalığı sayesinde 🤦🏼

Koca değilde kayınvalidemle beraber lohusalığa adım atmıştım. 😬 Sayılır mı?

Hatta arttırıyorum lohusalık yaşayamadım onun lohusalığı sayesinde 🤦🏼
Sayılır tabiki neden sayılmasın.:KK53: Kayınvalidemde de ufak tefek belirtiler var aslında. :KK53: Üstesinden gelinmeyecek kadar değil neyseki. Lohusalık yaşatmıyorlar ama o da güzel.
iyi açıdan bakmak lazım. :KK53:🤦

Son düzenleme:
Es konusunu sormussunuz ama ben baska bir sey diyecegim 😊 firsatiniz varken bol bol gezin tozun. Yorgunum demissiniz ama sizi yormayacak aktiviteler belki iyi gelir. Sonra hayatin normallesmesi biraz zaman aliyor cunku gezmeye tozmaya vakit olmuyor ya da cok zor oluyor.
Saglikla gelsin bebeginiz.

Sayılır tabiki neden sayılmasın.:KK53: Kayınvalidemde de ufak tefek belirtiler var aslında. :KK53: Üstesinden gelinmeyecek kadar değil neyseki. Lohusalık yaşatmıyorlar ama o da güzel.
iyi açıdan bakmak lazım. :KK53:🤦

O halinle pek iyi düşünemiyorsun sonrasında da yara olarak kalıyor. Kadınların unutamadıkları tek yegane zamanı dar ediyorlar.

Yakın zamanda doğumun varmış hayırlısıyla kucağına al inşallah 🤲😍Benden sana nacizhane tavsiye annenle kayınvalideni aynı anda bulundurma doğumunda 😬

Es konusunu sormussunuz ama ben baska bir sey diyecegim 😊 firsatiniz varken bol bol gezin tozun. Yorgunum demissiniz ama sizi yormayacak aktiviteler belki iyi gelir. Sonra hayatin normallesmesi biraz zaman aliyor cunku gezmeye tozmaya vakit olmuyor ya da cok zor oluyor.
Saglikla gelsin bebeginiz.
Yürüyüş düzenli olarak yapıyorum.Ekstra eşimle de bir yerlerdeyiz aslında sürekli. Ama yetmiyor kendisine galiba. 😀Hareketli geçiyor gebeliğim.Ama bazen bir durup nefes almak istiyorum galiba. Sağlıkla gelir inşallah. Teşekkür ederim. 🌹🥰

O halinle pek iyi düşünemiyorsun sonrasında da yara olarak kalıyor. Kadınların unutamadıkları tek yegane zamanı dar ediyorlar.

Yakın zamanda doğumun varmış hayırlısıyla kucağına al inşallah 🤲😍Benden sana nacizhane tavsiye annenle kayınvalideni aynı anda bulundurma doğumunda 😬
Zor ; Kadın ve anne olmak yahu.🙄 Bu zamanları insan güzel, güzel hatıralarla geçireyim istiyor ama ne mümkün. Bundan sonrası öncesinden daha güzel olsun inşallah.
Teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için. 🌹🥰 Annem de, kayinvalidem de olur büyük ihtimal doğumda. Ama kendi aralarında iyi anlaşıyorlar Allahtan. Ben çok olan biteni görecek durumda olmam diye düşünüyorum. :KK53:

Zor ; Kadın ve anne olmak yahu.🙄 Bu zamanları insan güzel, güzel hatıralarla geçireyim istiyor ama ne mümkün. Bundan sonrası öncesinden daha güzel olsun inşallah.
Teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için. 🌹🥰 Annem de, kayinvalidem de olur büyük ihtimal doğumda. Ama kendi aralarında iyi anlaşıyorlar Allahtan. Ben çok olan biteni görecek durumda olmam diye düşünüyorum. :KK53:

Ahh benimde en son düşündüğüm şeydi annemle kayınvalidemin sıkıntı yaşayacakları. Çünkü senelerdir tanışıyorlar ve birbirlerini çok severler. Ama işte dedim ya lohusalık kayınvalideleri etkiliyor galiba 🤦🏼

X