"Barbie Vajina" operasyon Serüvenim (iç dudak küçültme, lazerle beyazlatma, orgazm aşısı, h.acid dolgusu, mezo iğnesi)

Her şey normale döndü benim için. Bir kaç güne doktor kontrolüm var. Sonrası tamamen rutininize dönüş. İlişkisi olanların / evli olanların bekleme süreci extra zormuş hakikaten. Kendinize dikkat edin. Sorularınız olursa girdikçe cevaplarım

Her şey normale döndü benim için. Bir kaç güne doktor kontrolüm var. Sonrası tamamen rutininize dönüş. İlişkisi olanların / evli olanların bekleme süreci extra zormuş hakikaten. Kendinize dikkat edin. Sorularınız olursa girdikçe cevaplarım
Merhabalar ben de 14 Kasım'da yaptırdim labioplasti vajinoplasty ve yağ dolgusu. Ve sizdeki gibi tek taraf şiş sol normale döndü ama sag dis dudak ödemden sızlıyor. Biraz inmişti ama son 2 gündur tekrar şişti. Sizin şişliğin acı vermesi tam olarak ne zaman geçti?

Merhabalar ben de ameliyat olalı 10 gün oluyor. Çişimi yaparken çok yanıyor. Sizde de hiç böyle bir durum oldu mu?

Ondu

evet 2 gün önce dudaklar agırmıyor ama alt kısımada o vajina girişinede dikiş atıldıgı yer tahriş oldu
Sizde vajinoplasty ve yağ dolgusu yoktu sanırım değil mi? Klitoris açıkta kalmış demiştiniz bikac yorumda hala öyle mi acaba? Çünkü ben de Ameliyat sonrası fotoğraf istediğimde sinirden aglayacaktim neredeyse yağ dolgusu olmasına rağmen klitoris aciktaydi. Şimdiyse çok şükür araya girdi. Ki hudoplasti oldu ama klitorisin üst bölümündeki fazla deriyi de alsın istiyodum orası alınmamış ayaktayken aradan az bi gözüküyor. Sizin fotoğraf atma şansınız var mı özelden karşılaştırmak adına. Ayrıca bugün 25. Günüm regl oldum en çok ped zorladı siz ilk ne zaman oldunuz. Ayrıca ben de ameliyatımi Mersin'de oldum. Sizin yaptırdiginiz Dr da düşündüklerim arasındaydı ama tavirdan ötürü hiç muayene olmadan vazgeçtim. Siz drunuzdan memnun musunuz?

Merhaba klitorise müdahale ettiler mi? Benim henüz klitorisim şiş ve dışarda duruyor inmedi neredeyse iç dudak tamamen yok
Yanlış anlamayın meraktan soruyorum daha iyi değil mi orgazm açısından? Basit sürtünme ile bile kolayca uyarılabilir diye düşündüm 🤔

X