"Barbie Vajina" operasyon Serüvenim (iç dudak küçültme, lazerle beyazlatma, orgazm aşısı, h.acid dolgusu, mezo iğnesi)

Selamlar

Geçtiğimiz hafta güvendiğim bir doktora ameliyat oldum. Doktor kısmına hiç girmeyeceğim, meşhur isimlerden birine gittim. Yüksek fiyatlı bir operasyon oldu.

Yapılan işlemler sırasıyla şöyle:
-İç dudakları neredeyse tümüyle kestiler. Çok iyi oldu. Operasyon zaten genç yaşlardaki vajinanızı geri kazanmayı vadeden barbie doll barbie bebek diye geçen bir gençleştirme operasyonu.
-Beyaz tenli oldugum için ağda sebebiyle kararan bölgelere lazerle beyazlatma işlemi uyguladılar
-Mezo, orgazm aşısı, dış dudağa h.acid dolgusu yapıldı.
-Ve son olarak iç bölgeye dokto ihtiyaç yok dediği için ameliyat kesi vs uygulanmadı. Onarıcı bir işlem olan lazer cihazıyla taramışlar sadece. Cünkü kadın hastalıklarına da iyi geliyor tek hedefi daraltma değilmiş. Aklınızda bulunsun ben uzun süre vajinal iltihapla mücadele ettim. Faydası olur umarım. Olursa yazıcam size de. Enfeksiyon akıntı iltihap çeşitlerigle mücadele edenler için alternatif oldugu söyleniyor. Dokudaki Collageni tetikliyormuş. Bitmeyen bi akıntı hassasiyetim vardı umarım geçer bu işlem sonrası.

Ameliyat günü geldiğinde gayet güzel hazırladılar. Lokal anestezi ve hafif sedasyonla 1,5 saatte gerçekleşmiş işlem. Sonlarında ayılmıştım gırgır şamata gülmeyle geçti tüm ekip çok eğlendi. Uyandıktan sonra 3-4 saat orda kalıp sonra eve geçtik. Öncesi sonrası fotileri almışlar gerçeçten ilk görüntü bile mükemmel♥️

2 ayrı antibiyotik, çok güçlü ağrı kesicilerim var. Az kaldı son 5 güne tüm ilaçlar bitiyor. İlk günden itibaren taş gibi şişmeye başladı tabi. Keşke o günler de gün gün yazsaydım. Şuan 8.günüm. İlk kez dün şişin inmeye başladıgını farkettim. Hafif hafif inme var. Dış dudaklarda aadece dolgu işlemi olmasına rağmen biri cok daha şiş diğeri daha inik. Kendi kendilerine takılıyolar. Ben mutluyum. O sonrası fotoyu görmek yetti bana.

Bana göre zorlukları;

Şuanlık 1-2 ay seks yok😁 Başından beri beni en geren konu buydu ama yapıcak bişey yok 1 haftası geride kaldı bile

Son bir kaç gündür soyulma işlemi başladı beyazlatma uygylaması sonucu cok kaçınıyor. İnanılmaz. Gece uyurken yanlışlıkla sert kaşırım ve dikişler ya zarar görürse korkum var.

İlaçlar bagırsakları bozmuş durumda. Normalde hiç antibiyotik kullanan biri değilim şuan toplanda günde 4 tane içince içim bulanıyor sık sık. Probiyotik prebiyotik simbiyotik desteğine başladım antibiyotiğin zarafını gidersin diye.

Aklıma geldikçe gelişmeleri yazarım. Sorularınız olursa yazabilirsiniz. Benim için burun, meme ve vajina estetikleri çok önemli ve eğer sorun varsa yaptırılmalı tabi bu benim fikrim, herkes kendi hayatında mutlu olsun❤️‍🔥

dikişler fena kaşınıyorr :KK43: acı yok ama aklıma çin işkencesi metodlarından birini getirdi. Şu kafaya su damlatılan.. Kaşınıyor hiç bir şey yapamıyorsunuz. 4 ayrı eczane ürünü krem verdi doktor. İsteyenler özelden yazabilir kremleri öneririm, çok iyi yatıştırıyor. İç dudak kenadlarındaki dikişler için 1, vajina geneline uygulamak için 3 krem

merak edenler için; Orgazm aşısı, mezo gibi şeyleri tamamen doktor "bunlar da var" dediği için keyfi yaptırdım, bakalım nasıl olucak? 1,5 saat sürdü işlem. Hiç üşümedim midem bulanmadı ameliuattan sonra hemen tost yapmışlar kayısı suyu falan onu yedim. İlla kahve sigara yapmak istedim izin vermediler max 1 saat bekleyebildim içtim sigaramı kahvemi. Hiç bişey de olmadı açıkcası herkesin bünyesi bir değil. Ameliyattan sonra bayılanlar falan oluyomuş sigara içip şoktadayımm

Siz aynısını dünde açtınız. Özel istek mi var bu serüveni isteyen, bekleyen sürekli açıp duruyorsunuz. İlgilenenlere özel atın
Yok hayır dünkü konuda tartışma gerginlik yaşandığı için kendi sürecimi sadece yorumsuz pes peşe yazabilmek için burayı açtım faydalı bulanlar takip edebilir, sevgiler

Opere edilmeyen bir vajina kalmisti o da tam oldu. İyi gunlerde kullanin 🤣🤣🤣
D5DDFF4A-7838-46BD-8594-CB38C9FE043D.jpeg

Yok hayır dünkü konuda tartışma gerginlik yaşandığı için kendi sürecimi sadece yorumsuz pes peşe yazabilmek için burayı açtım faydalı bulanlar takip edebilir, sevgiler
O konu kapanmamış ki aynı konuyu açtığınız icin biri zaten kapanacak

Lazerle beyazlatma düşünüyorsanız ben yıllar önce yaptırmıştım ve etkili sonuç almıştım. Tekrar yaptırdım cünkü hem uygulanan yanlış lazer epilasyon işlemi hem de öncesinde yine ağda yapılmaması gerekirken ağda yapılması kararmalara sebep oldu. Gönül rahatlıgıyla lazer beyazlatma öneririm. Labiopilasti için sonuçları beklicem. 2 ay sonra normale dönücek dedi doktor

Özelden doktor soranlar doktor adı özelden ya da burdan paylaşmayacağım. Güvendiğiniz birini seçebilirsiniz. İşleme odaklanalım. İşini iyi yapan her doktor olabilir. Şuan bile çok memnunum şişler inmeye başladı.😍

dikişler fena kaşınıyorr :KK43: acı yok ama aklıma çin işkencesi metodlarından birini getirdi. Şu kafaya su damlatılan.. Kaşınıyor hiç bir şey yapamıyorsunuz. 4 ayrı eczane ürünü krem verdi doktor. İsteyenler özelden yazabilir kremleri öneririm, çok iyi yatıştırıyor. İç dudak kenadlarındaki dikişler için 1, vajina geneline uygulamak için 3 krem
Merhaba klitorise müdahale ettiler mi? Benim henüz klitorisim şiş ve dışarda duruyor inmedi neredeyse iç dudak tamamen yok

Özelden doktor soranlar doktor adı özelden ya da burdan paylaşmayacağım. Güvendiğiniz birini seçebilirsiniz. İşleme odaklanalım. İşini iyi yapan her doktor olabilir. Şuan bile çok memnunum şişler inmeye başladı.😍
Merhaba dolgu işlemi eşitlendi mi iki dudak?

2 hafta geride kaldı bir kaç gecedir dikişlerin yaşıntısıyla uğraşıyorum. Çok çok kaşınıyor, 3-4 ayrı kkrem var hala onları sürüyorum. İlaçlar bitti 10.gün bitti. Antibiyotik kullanmak sıkıntı olursa başka bir ilaçla birlikte destekliyorlar ve oluşan sıkıntı düzeliyor.

Şişler ciddi şekilde indi. Hiç şişlik yok ama 1 ay daha iyileşme süresi dedi doktor. Dikişler konusu kapanana kadar çok kaşınıcaz belli oldu :KK43:

Ben ameliyata girerken klitorise dokunmayacağım gerek yok demişti doktorum.
Merhaba klitorise müdahale ettiler mi? Benim henüz klitorisim şiş ve dışarda duruyor inmedi neredeyse iç dudak tamamen yok
Neredeyse yok gibi oluyor gerçekten. Ama o düzeliyormuş iki ay içinde ameliyattan çıkınca. Mutlaka ufak ufak şekilde bırakılmış oluyormuş dkişler vs eriyip gidince göreceğiz😁

Bı sure sonra yine eski halini de alabilir. Tüm tuşlara basmışsınız maşallah. Hayırlısı 🤣 Allah'tan ihtiyacım yok. Para mı yetiştirilir.

X