"Barbie Vajina" operasyon Serüvenim (iç dudak küçültme, lazerle beyazlatma, orgazm aşısı, h.acid dolgusu, mezo iğnesi)

Dolgu işlemi eşitlemek için yapılmadı. Dış dudaklara dolgunluk için yapıldı. Dış dudaklara estetik cerrahi müdahale yok sadece dolgu var. 🙏🏼
Ben de estetik amaçlı düşünüyorum. Sadece labioplasti yaptırmıştım ama şimdi dolgu da yaptırmak istiyorum. Sadece dolgu yaptırsam iyileşme nasıl olur?

Selamlar

Geçtiğimiz hafta güvendiğim bir doktora ameliyat oldum. Doktor kısmına hiç girmeyeceğim, meşhur isimlerden birine gittim. Yüksek fiyatlı bir operasyon oldu.

Yapılan işlemler sırasıyla şöyle:
-İç dudakları neredeyse tümüyle kestiler. Çok iyi oldu. Operasyon zaten genç yaşlardaki vajinanızı geri kazanmayı vadeden barbie doll barbie bebek diye geçen bir gençleştirme operasyonu.
-Beyaz tenli oldugum için ağda sebebiyle kararan bölgelere lazerle beyazlatma işlemi uyguladılar
-Mezo, orgazm aşısı, dış dudağa h.acid dolgusu yapıldı.
-Ve son olarak iç bölgeye dokto ihtiyaç yok dediği için ameliyat kesi vs uygulanmadı. Onarıcı bir işlem olan lazer cihazıyla taramışlar sadece. Cünkü kadın hastalıklarına da iyi geliyor tek hedefi daraltma değilmiş. Aklınızda bulunsun ben uzun süre vajinal iltihapla mücadele ettim. Faydası olur umarım. Olursa yazıcam size de. Enfeksiyon akıntı iltihap çeşitlerigle mücadele edenler için alternatif oldugu söyleniyor. Dokudaki Collageni tetikliyormuş. Bitmeyen bi akıntı hassasiyetim vardı umarım geçer bu işlem sonrası.

Ameliyat günü geldiğinde gayet güzel hazırladılar. Lokal anestezi ve hafif sedasyonla 1,5 saatte gerçekleşmiş işlem. Sonlarında ayılmıştım gırgır şamata gülmeyle geçti tüm ekip çok eğlendi. Uyandıktan sonra 3-4 saat orda kalıp sonra eve geçtik. Öncesi sonrası fotileri almışlar gerçeçten ilk görüntü bile mükemmel♥️

2 ayrı antibiyotik, çok güçlü ağrı kesicilerim var. Az kaldı son 5 güne tüm ilaçlar bitiyor. İlk günden itibaren taş gibi şişmeye başladı tabi. Keşke o günler de gün gün yazsaydım. Şuan 8.günüm. İlk kez dün şişin inmeye başladıgını farkettim. Hafif hafif inme var. Dış dudaklarda aadece dolgu işlemi olmasına rağmen biri cok daha şiş diğeri daha inik. Kendi kendilerine takılıyolar. Ben mutluyum. O sonrası fotoyu görmek yetti bana.

Bana göre zorlukları;

Şuanlık 1-2 ay seks yok😁 Başından beri beni en geren konu buydu ama yapıcak bişey yok 1 haftası geride kaldı bile

Son bir kaç gündür soyulma işlemi başladı beyazlatma uygylaması sonucu cok kaçınıyor. İnanılmaz. Gece uyurken yanlışlıkla sert kaşırım ve dikişler ya zarar görürse korkum var.

İlaçlar bagırsakları bozmuş durumda. Normalde hiç antibiyotik kullanan biri değilim şuan toplanda günde 4 tane içince içim bulanıyor sık sık. Probiyotik prebiyotik simbiyotik desteğine başladım antibiyotiğin zarafını gidersin diye.

Aklıma geldikçe gelişmeleri yazarım. Sorularınız olursa yazabilirsiniz. Benim için burun, meme ve vajina estetikleri çok önemli ve eğer sorun varsa yaptırılmalı tabi bu benim fikrim, herkes kendi hayatında mutlu olsun❤️‍🔥
Hangi kremleri verdi dikişler ödemler için bana da iletebilir misiniz

O kadar uzun zamandır takip ediyorum ki böyle başlıkları. Her seferinde tamam diyorum bu sefer kesin yaptırıyorum ama karar verdiğim doktor adına bir tane bile kötü yorum görünce hemen ya pişman olursam ya şu anki halinden daha kötü olursa diye vazgeçiyorum. Gençlik halime döndüm vb gibi yazılıyor hep ben gençlik halime de dönmek istemiyorum gençlik halimde de farklı değildim ki, direkt baştan yeniden değişmek istiyorum. Eminim yaptırdıktan sonra daha erken cesaret edemediğim için pişman olucam ama bana bi anda büyük bir cesaret gelmesi, hadi gidiyoruz diye evden çıkmam lazım. Daha çok gençken ki yaşlı da sayılmam 30ların başıyım herkes mükemmel ben sanki dünyada tek bu şekildeymişim gibi sanırdım. Benzer duyguları, istekleri yaşayan ne çok kadın varmış böyle gönderileri okuyarak kendimi iyi hissediyorum. Uzun oldu gece gece ama içimi dökmek istedim. Böyle ayrıntılı anlatım için teşekkürler. Umarım ben de kısa bi zamanda istediğim operasyonları olur ve olmak isteyenlere ayrıntılı paylaşarak yardımcı olurum.

Ya şimdi ben tam olarak şu operasyonu anlamıyorum kınamıyorum dudak kısımlarıyla falan neden oynanıyor çok mu deforme oldu da yaptırılıyor gerçi beyazlatmayı da anlamış değilim ya neyse partneriniz mi beğenmiyor kendiniz mi beğenmiyorsunuz?

Ya şimdi ben tam olarak şu operasyonu anlamıyorum kınamıyorum dudak kısımlarıyla falan neden oynanıyor çok mu deforme oldu da yaptırılıyor gerçi beyazlatmayı da anlamış değilim ya neyse partneriniz mi beğenmiyor kendiniz mi beğenmiyorsunuzr
Rahatsızlık veriyor normalden büyük olması sıkışma sık enfeksiyon olma cinsel sorunlar rahatsızlık hissi koku pantalon giyince rahatsızlık hissi duyma vs

Ben de dar pantolon giyiyorum ama sıkışma olayını anlayamadım bir şey sorayım benim de şöyle bir durum oluyor tayt giydiğimde vajina kısmı çok belli oluyor sizde bu tarz bir durum oluyor mu kilolu da değilim aslında ama
Olyordu bende dudakları kısalttırdım

Ameliyatımın üstünden 1 ay geçti. Dikişler tamamen kapandı. İyileşme süreci hızla devam ediyor😍

3.hafta cok kaşınma oluyor, dikişler kaşınıyor ve tam iyileşme olmadan cinsel deneyim yaşamamak gerekiyor.

Şuan fitil vs kullanılabilir durumda. 2 tane fitil kullanmam gerekti. Sıfır acı, sıfır rahatsızlık.

Sanki hiç ameliyat olmamış gibiyim fiziksel olarak bir ağrı acı kalmadı. Dikiş atılan Dokularda minik minik şişlikler var hala. Onlar da 2 haftaya dagılır dedi doktorum.

Dikişler döküldü bu arada hiç bir iplik yok. Ancak artık sadece lazer epilasyonla istemediğimiz tüylerden kurtulabiliriz çünkü beyazlatma işlemi sonrası ağda gibi işlemler daha da yakıyor ve tekrar koyulaşma oluyormuş

Bu yüzden lazer arayışındayım. Hangisini önerirsiniz konuyu görenler memnun kalınan bir yöntem önerirse araştırayım onu da

Ben de estetik amaçlı düşünüyorum. Sadece labioplasti yaptırmıştım ama şimdi dolgu da yaptırmak istiyorum. Sadece dolgu yaptırsam iyileşme nasıl olur?
1 haftada iyileşir dolguyla. Yüze yapılan dolgu gibi düşünün. 1 haftada iniyor şişler, 2 haftada tsmamen oturuyor. Doktorum dış dudaklara h.acid dolgusu yaptı şuan hiç şişlik yok dışarıdan görüntüde. Oturdu tam

Ya şimdi ben tam olarak şu operasyonu anlamıyorum kınamıyorum dudak kısımlarıyla falan neden oynanıyor çok mu deforme oldu da yaptırılıyor gerçi beyazlatmayı da anlamış değilim ya neyse partneriniz mi beğenmiyor kendiniz mi beğenmiyorsunuz?
Bir erkek kim oluyor da bizi beğenmiyor? 😁Kendimiz için yaptırıyoruz bence sağlıklı herkes kendi için yaptırır.

O kadar uzun zamandır takip ediyorum ki böyle başlıkları. Her seferinde tamam diyorum bu sefer kesin yaptırıyorum ama karar verdiğim doktor adına bir tane bile kötü yorum görünce hemen ya pişman olursam ya şu anki halinden daha kötü olursa diye vazgeçiyorum. Gençlik halime döndüm vb gibi yazılıyor hep ben gençlik halime de dönmek istemiyorum gençlik halimde de farklı değildim ki, direkt baştan yeniden değişmek istiyorum. Eminim yaptırdıktan sonra daha erken cesaret edemediğim için pişman olucam ama bana bi anda büyük bir cesaret gelmesi, hadi gidiyoruz diye evden çıkmam lazım. Daha çok gençken ki yaşlı da sayılmam 30ların başıyım herkes mükemmel ben sanki dünyada tek bu şekildeymişim gibi sanırdım. Benzer duyguları, istekleri yaşayan ne çok kadın varmış böyle gönderileri okuyarak kendimi iyi hissediyorum. Uzun oldu gece gece ama içimi dökmek istedim. Böyle ayrıntılı anlatım için teşekkürler. Umarım ben de kısa bi zamanda istediğim operasyonları olur ve olmak isteyenlere ayrıntılı paylaşarak yardımcı olurum.

Sizi çok iyi anlıyorum, doktor araştırırken ben arkadaş tavsiyesiyle gittim. O yüzden hiç forumları okumadım. Son görüntüden çook memnunum ki doktor 2 ayda tam son halini alır demesine rağmen 1 ayda bu görünüm harika ötesi. Kendiniz için yaptırın, doktor seçerken de 50.000 tane operasyonu arasından mutlaka bazı bünye farklılıklarına göre sıkıntılar çıkabileceğini unutmayın. Açıkçası ben forumlarda yazılan şikayetlere çok inanamıyorum fotoğraf paylaşılmadığı sürece. Bazı insanlar hakikaten cok velveleye veriyor kötü tecrübe yaşayanlar harici bazıları sinek kadar sorunu dev gibi gösterip insan karalamaktan çekinmiyorlar.
Özelden mutlaka fotoğraf isteyin, özel bölge için gönderilmez ama başka estetiklerde bu böyle.

Ben dediğiniz gibi bir cesaretle kalktım ve bir hafta içinde operasyonumu oldum. Çok düşünürseniz süreç uzuyor. Şuanki görünümünden daha kötü olmayacaktır. Ben kendime böyle söyledim. Renk koyulaşmasından rahatsızdım ve iç dudak ile dış dudak arasındaki o ince deri kısmında fazlalık vardı bende. İç dudaklar küçüktü ama orantısızlık vardı onlara da dokundu. Adı iç dudak operasyonu gibi geçse de aslında içle dış arasındaki gereksiz fazla deriler alındı bende. Binlerce hasta arasından en talihsizi siz değilseniz kesinlikle sonuçtan memnun kalırsınız yeterki doğru doktoru seçin.

(Not:Özelden ya da buradan doktor tavsiyesi vermeyeceğim)

Bir de burda "benim ihtiyacım yok" tarzı gerçekliğinden emin olmadıgınız yorumlara aldanıp kendinizi kötü hissetmeyin sakın. Böyle yazanlarınkini bi görsek belki halimize şükrederiz ama kişinin kendi memnuniyeti önemli. Dediğim gibi boş yorumları dikkate almayın her kafadan bir ses cıkar kalabalıkta bu normal. Siz ihtiyacınız oldugunu düşünüyorsanız yeterli bütçeyi de ayırabiliyorsanız hiç düşünmeyin ki doktor ben ilk gittiğimde güldü "para harcıcak yer arıyosun" diye Ama ben yine de yaptırdım. Neden daha güzel olmasın?

Son düzenleme:
Bir detayı eklemek istiyorum, ben ameliyat olmadan önce ayakta durdugumda iç dudaklarım görünmüyordu. Dış dudakların dışına taşmıyordu. Dış dudak tamamen kapalı duruyordu. Ona rağmen yaptırdım. Nasıl beğenecekseniz kendinizi, öyle yaptırın. İhtiyaç kısmı tamamen beğeni ile alakalı bu işlemlerin adı "estetik" oldugu için. Estetik ihtiyaç değildir. İç dudağı dış dudagini geçen kişiler durumundan memnun değilse yaptırmaları daha iyi olur. Hijyeni de etkiliyor kesinlikle

X