Aydin///09

aaa şaka gibi ben de salı pazarında oturuyorum.evet o sağlık ocağı bizim orda migros'a giderken.çok memnun oldum sizlerle tanıştığıma :)[/QUOT

vallahi süper oldu :KK70: ben de sıkılıyorum buralarda alkisalkisalkisvereliniortak evet migrosun üstündeki sağlık ocağındayım 6. ayıma girdim kuşadasını az çok biliyorum.hafta sonlarını aydında geçiriyorum hafta içi adada oluyorum hihoyyyt:teytey:

geçmiş bayramınız mübarek olsun..izmirime gittim geldim iyi geldi.ama yine döndüm adaya ve yalnızlığıma.neyse bu akşam buruk içim biraz yazsam sayfalar alır.her gün ayrı bir gün ve her gün güneş ayrı doğacak biliyorum.

aydından kk ya uğrayan bayanlar nerdesiniz.sayfa kimsesiz kaldı,hadi buyrun tanışalım kaynaşalım.

Merhaba Kızlar.Epey oldu konuşamadık.ış yerinde yoğun bir döneme girdik de çok fazla takılamıyorum bu aralar ama sanmayın ki sizi unuttum:)
Hanlev bu kadar karamsar olma ya,seni okuyunca adadaki kendi ilk zamanlarım geldi aklıma :)ben de hafta sonu olsa izmir'e evime dönsem diye bekliyodum.Ama sonra geçiyor inan bana seviyosun burayı gerçekten, eminim seni de çok mutlu günler bekliyor burada.
Sevgiler....

haklısın matrax arkadaşım bu günlerde geçicek.yalnızlıktan karamsarlığım.mutlu günler herkese...

selam .benimde eşim aydınlı ve 15 gün sonra aydına gidecem.orda kimsem yok.aranızda aydın merkezde oturan varmı.

insanın memleketi gibisi yok havası suyu yeşilliği insanları pazarı ah güzel sökem benim...

iyi aksamalar aydinli bayanlar uzun zaman dan beri ugramiyorum yeni arkadaslar gelmis hosgeldiniz

selam herkese bayağa oldu girmeyeli ,adaya geleli nerdeyse 1 sene olucak günler çabuk geçiyor.hala evdeyim ve hala çevremde kimse yok.burayı seviyorum huzurluyum burda.adada oturan arkadaşlarla tanışmak isterim.

merhaba arkadaşlar.ben de kuşadasındayım.99 senesinde iş için geldim ve bir daha da gidemedim.iyi ki de gidememişim.evlendim ve dünya tatlısı 2 tane evladım var şimdi. diplomalı ev hanımıyım..iyi mi kötü mü bilemiyorum.uzun yıllar iş hayatına alıştıktan sonra epey zor oldu alışmam.kuşadasındaki arkadaşlarla tanışmak görüşmek isterim.herkese selamlar

mutlu günler herkese, bende kuşadasındayım tanışalım,toplaşalım,görüşelim kızlarrrr..:içelim:

X