Aydin///09

hişşşşşşşşşşştttttttt kızlar 23 nisanda nazilliye gidiyorum özledim uzun carşısını fıstıklar nerdesiniz

ahhh ahh memleketımden ayrılalı tam 1 ay olcak yarın cok özledım off ya bu kadar özlıcemı tahmın etmemıstım

arkadaşlar söke nasıl bir tayin istemeyi düşünüyoruz.kiraları nasıl ortam nasıl.ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

herkese slm bende sökeliyim .... terazi70 söke güzel bi yer ... kiralarda evine göre mevkiye göre değişiyo ...200tl de bulursun 500 tl yede ama istersen yardımcı olurum sana

herkese slm bende sökeliyim .... terazi70 söke güzel bi yer ... kiralarda evine göre mevkiye göre değişiyo ...200tl de bulursun 500 tl yede ama istersen yardımcı olurum sana

canım çok tşk ederim.tayinleri bi isteyelim bakalım bu ay sonuna belli olacak.bi kaç yer daha yazcaz.inş güzel bir yer gelir.ilgin için tşk ederim.a.s.

selam arkadaslar nasilsiniz umarim hepiniz iyisinizdir
herkese iyi hafa sonlari

uzun bır aradan sonra merhaba..
nasılsınız bakalım :kahve:

arkadaşlar söke nasıl bir tayin istemeyi düşünüyoruz.kiraları nasıl ortam nasıl.ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

arkadaşım söke aydın kuşadası vede engüzel denizi olan didim arasında ortada kalıyor. denizden uzak. yazları deniz olayı varsa engüzel çocuklar için sığ vede tertemiz olan didim . yazları her yer sosyalde kış olarak heralde birazdaha kuşadası ama daha fazla aydın.

iyi geceler kizlar. nasilsiniz.
topic düsmüs yine 4. sayfalara. herkes nerde?
bi bulusma ayarlasak artik kizlar. bi biz kaldik galiba bulusamayan

Selam arkadaşlar.Ben de Zonguldakta yaşayan memleket sevdalısı biriyim.Aydınımı çok özledim. Aydındaki arkadaşlar lütfen bizim yerimize de gezin oraları...

bende kusadasında oturuyorum aslen skelıyımmm bı bulusma ayarlarsanız gelmek ısterımmm

selam arkadaslar kimseler ugramamis bizim burda okullar daha bugün kapandi bende almanca kursuna gidiyordu kursta tatile girdi 6 hafta evdeyim daha sIk ugrarim

Merhaba arkadaslar...
Ben Aydin - Cestepede büyüdüm, suan Avusturyadayim...
cok özledim cok INSALLAH Eylül ortasina ordayim!!
Ben hic aydinli yoktur diye düsünerek bakmadim bu tarafa ama varmisss:)))))

selam herkese artık bende kuşadasındayım eşimin tayini çıktı ve bir ay önce taşındık.burda hiçbiryeri bilmiyorum.yeni bir yere alışmak zor.kuşadasında olan arkadaşlarla tanışmak isterim.9 senedir milastaydım şimdi adadayım.

X