Aydin///09

selam
Esim kusadali, artik bende adali sayiliyoru. Hersene mutlaka gelirim. Bu senede allah nasip ederse eylulde adadayiz :eyes:

Nazar kuşadası bir harika geçen yaz tatile geldim oraya süper bir yer. Ayrıca siten harika olmuş ellerine sağlık paris turu falan uçurdun beni:laugh: :laugh:paylasımın için tesekkürler .....

:smile: slm nazar 74
bende aydinliyim ama belcika'da yasiyorum....her tatile gidisimde ugrarim kusadasina harika bi yer ,zaten ege'nin her tarafi cok guzel...bu sene malesef rt'ye gidemedik...burnumda tutuyor vallahi guzel memlemetim...bende site'de yeniyim,burdan,kusadali ve aydinli hanimlara selamlar....

hadi kizlar eylulde bulusma yapinda bende isvicreden gelicem bulusalim :wink:

Ee nerde adalilar yahu :rolleyes2:

serapselen .!.:
selam
Esim kusadali, artik bende adali sayiliyoru. Hersene mutlaka gelirim. Bu senede allah nasip ederse eylulde adadayiz :eyes:
Geldiğinizde görüşmek isterim k.adası buluşması olur :smile:

Yuppiii Biletler Alindi Ve 15 Eylulde Adayim :) Gorusmek Isteyen Arkadaslar Varsa Goruselim Derim.
Isvicreden Sevgiler.

Nazarcigim nasil yapacaz, nonu falan almam lazimki geldigimde arayayim. Su gunler gecsede bir an once gelsek, ah ah cok ozledim, dile kolay iki senedir gelemedim.

BEN AYDINLIYIM AYDIN SÖKELİ BAKTIMKİ HERKES HEMŞERİSİNİ ARIYO BİZİM NE YİMİZ EKSİK
YA YA YA
ŞA ŞA ŞA
AYDINLILAR ÇOK YAŞA
YA YA YA
ŞA ŞA ŞA
BÜTÜN AYDIN BURAYA:içelim: :teytey: :dance: :nazar: :hooray: :sm_cool:

Hemşeri sayılırmıyız bilmiyorum ama annem Aydın'lı çine ilçesinden her yıl çocukluğumdan beri giderim ve çok severim herkes sıcakkanlı tıpkı iklimi gibi :)

Tabi Hemşeriyiz Yaaa Hoşgeldin Hemşerim Aydin çok Güzeldir Ve Ayni Dediğin Gibi Insanlari Kendisinden Daha Bir Güzel Ve Misafir Perverdir çok Saf Temiz Kalpli Insanlariz Biz Gerçi Türk Milletinin Geneli Böyledir şimdi Diğer Yurttaşlarimizi Da Küstürmeyelim
Ama Aydin Bi Başkadir Beee

Haklısın valla biz her yaz kendimizi İstanbul'un trafiğinden stresinden oraya atarız tabi herşeyden önce akrabalarımızı görmek için dediğin gibi insanları tertemiz,güleryüzlü,o kadar sıcaklarki İstanbul'a dönerken her yıl iki gözüm iki çeşme dönerim ahh birde o güzelim düğünleri yokmu hele o harman dalı :)) Ehh annem o kadar ''bul buralardan birinide senide burda evlendirelim'' dedi ama kısmet değilmiş olmadı. :a015:

herşey kısmet işte haklısın efelerimiz ve incirimizle meşuruz biz aydında seyrettigin efeyi yedigin inciri başka yerde bulamazsın ha unutmadan bide düğünlerimizde keşkek olur bizim yedinmi hiç bilmiyorum ama yöresel yemeklerimizdendir vallazledim aydını ya şimdi orda olmak var dı neyse allahtan tatil yaklaştı yarın kısmetse kavuşcam memleketime

selam nazilide olan yokmu ben manisalıyım ama nazilliye evlendim burda çok zorluk çektim hiç çevre olmadı uzun bi zaman artık biraz var ama insanın memleketi gibi olmuyo işte...aydına gezmeye çok gideriz burda gezilcek biyer olmayınca....ama aydın daha güzel daha cıvcıv orası hoşuma gidiyo dogrusu.....evet arkadaşlar nazillide olan yokmu bana cevap yazsın lütfennn.

gofret slm bende nazillide oturuyorum sen neresindesin ?belki bulusur tanırız,ne dersin?buarada neden adaya yerleşcen sevmedinmi nazilliyi?

ben naziliye yabancıyım arkadaşlık yapabilecegim kimse yokmu nazillide belki güzel dostluklar kurabiliriz.manisadan buraya evlendim ve çok yanlızlık çektim burda yüzyüzede görüşebilecegim arkadşlar arıyorum hadi bana cevap verin bekliyorum...

merhaba sayemu bende aydın sokeliyim ama didimde oturuyorum.baska yok sanırım aydınlı bukadarcıkmı:KK43: :KK43:

haydi arkadaslar didimliler buraya,aydınlı veya sokelide olabilir.memleketim insanı nerelerdesiniz????

X