Ayak tabanındaki kuruluk

flubayan123

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
61
73
Arkadaşlar iyi akşamlar yardımcı olur musunuz. Ayak tabanlarım çok kuru ve çatlama aşamasına geldi vazelin sürüp çorap giyiyorum ama çok hijyenik gelmiyor üstelik bu geçici bir çözüm oluyor bir süre sonra yine aynı oluyor yardımcı olur musunuz? :KK43:

Aynısefa kremini Tavsiye ederim
Vazelinin içinde petrol var
Önce tuzlu suda ayaklarınızı bekleyin içine bir-kac damla yağ damlatabilirsiniz avokado yagi gibi
Sonra iyice kurulayıp aynısefa kremi sürüp çorap giyin çok güzel yumuşatıyor ve tedavi ediyor

Önce tuzlu suda ayaklarınızı bekleyin içine bir-kac damla yağ damlatabilirsiniz avokado yagi gibi
Sonra iyice kurulayıp aynısefa kremi sürüp çorap giyin çok güzel yumuşatıyor ve tedavi ediyor

Bu önerdiğiniz adımları deneyeceğim, teşekkür ederim. Aynısefa kremi için marka öneriniz var mı? ( İlk defa alacağım. )

Çok teşekkür ederim bu tamamiyle geçirir inşallan deneyeceğim hemen vazelin her yere bulaşıyor bu krem de mi öyle mi

ayaklariniza vazelin sürmeyin- aslinda vazelini hic kullanmayin.
1- ayaklari her aksam 10 dakika hafif tuzlu suda bekletin ve narince ölü derilerden kurtulun.
2- cok nasir olan yerlere törpü yapabilirsiniz.
3- herhangi bi nemlendirici krem sürün ve yün cora giyin
4- bo su icmeyi unutmayin

ayaklariniza vazelin sürmeyin- aslinda vazelini hic kullanmayin.
1- ayaklari her aksam 10 dakika hafif tuzlu suda bekletin ve narince ölü derilerden kurtulun.
2- cok nasir olan yerlere törpü yapabilirsiniz.
3- herhangi bi nemlendirici krem sürün ve yün cora giyin
4- bo su icmeyi unutmayin
En büyük sorun sanırım su içmememden kaynaklanıyor önerileriniz için teşekkürler hepsini deneyeceğim :KK52:

Çok teşekkür ederim bu tamamiyle geçirir inşallan deneyeceğim hemen vazelin her yere bulaşıyor bu krem de mi öyle mi
Hayır çok güzel kokusu var ve bulaşmıyor ama nemi hapsetsin diye yine de çorap giyiyorum ben
Yatmadan önce sürüyorum yatarken de çorapları çıkarıyorum yatağa vs bulaşmıyor

X