Avlu dizisi

Diziye bayıldım. Oyuncularda karakterleri çok güzel yansıtmış. Ki hep beğendiğim oyuncular birarada.

Harcayablirler çünkü internette sansurlensin diye haberler vardı gardiyanların durumunu

Demet Evgar var izlenmez mi ?
yalnız günler çuvala girdi sanki başka gün mu yok? Vatanim sensin in olduğu günde olur mu insaf neyse sırayla izlerim artık

Bugün avluyu baştan sona izledim etkileyici ve güzel. Babasını vuruyor kız annesi de onun yerine hapse giriyor babası uyanıyor annesi tam kurtalicakken bu kez de hapiste başına bela giriyor müdüre bicaklaniyor suç ona kalıyor

Bende bilmiyorum canim katil meçhul ??
Katil deniz diyecekler ,deniz bu suçun cezasını da yatacak . Ölen kadının kocası denizle çok uğraşacak ..sonrasında deniz yeni bir çete kuracak ,içinden şeytan çıkacak :) zaten iki ayrı grup vardı birde denizin grubu eklenecek bunlara .. olaylar karışacak. .:dondurma:

Katil deniz diyecekler ,deniz bu suçun cezasını da yatacak . Ölen kadının kocası denizle çok uğraşacak ..sonrasında deniz yeni bir çete kuracak ,içinden şeytan çıkacak :) zaten iki ayrı grup vardı birde denizin grubu eklenecek bunlara .. olaylar karışacak. .:dondurma:
Bakacağız .. izleyip göreceğiz ....

X