Haksız mıyım? Abartıyor muyum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kırmızı gecelik arkadaşım; kırmızı geceliği giyeceksin; adam sporunu neyim izlerken "Ayyy" diye kucağına düşmek suretiylen oturuvereceksin. Sevgililik çogzel oluyor da evlenince limuzine lpg taktırmışa dönüyor ortam. 8. seneyi devireceğiz birbirimizden sıkıldık tamam da yani evliliğin ilk seneleri de hemen ucuz inşaat kireci gibi dökülmezsin yani.

Tak takıştır, sür sürüştür, giy topuklu terliği önünden geçerken adamın üzerine düş bacım.
Sonra yine küs küs kalk git. Bi tuhaf olsun adam.
Ben çocukken mahallede orta yaşlı bi abla vardı bi keresinde kadınlar arasında muhabbet edilirken "şekerim evlilikte temizlik yemek hikaye mini etek giyeceksin altına don giymeyeceksin evde öyle gezeceksin adam kısmı ona bakar" demişti. Çocuk aklımla ne diyorki acaba demiştim. Haklıymış 😂😂😂 sizinki de iyi fikir 👍🏻

Yazdım aralarda zaten ama görmediniz sanırım. Zaten aynı akşam içinde hem yürüyüş hem balkonda kahve içiyoruz, ben sadece maç izlemesine kıl oluyorum maç yerine başka birşey izlese ben eşlik ederim diyordum ama üyeler yardımcı oldular 😅
Evet okumadım aralardakini. Eğer dizilere yada internete takılması sizi rahatsız etmiyorsa bence maç izlemesi gayet normal , biraz kendine ait alanı olsun sıkmayın bence

Evet okumadım aralardakini. Eğer dizilere yada internete takılması sizi rahatsız etmiyorsa bence maç izlemesi gayet normal , biraz kendine ait alanı olsun sıkmayın bence
Yok dizilere takılan benim daha çok:) aynen görmezden gelicem maçı biraz. Teşekkür ederim 🤩

Shdhdjdjdjdj süpersin. Ya seks hayatımız güzel onda bir problem yok 😅

Tenk yu canım o senin süperliğin; ya illa seks olması gerekmiyor, dikkatini dağıt işte alışkanlığını kır adamın yoksa oturdukça oturur. Peşinden gelsin yatak odasına gider gibi yapıp mutfağa gir ver eline havuç soysun mesela. Şaşırt, kudurt taktiği bunlar. Sonra adam "Yeter be!" deyip üzerine atlayıp parçalasın seni ehehe. Fantezidir yapın bunları arkadaşım.

Tenk yu canım o senin süperliğin; ya illa seks olması gerekmiyor, dikkatini dağıt işte alışkanlığını kır adamın yoksa oturdukça oturur. Peşinden gelsin yatak odasına gider gibi yapıp mutfağa gir ver eline havuç soysun mesela. Şaşırt, kudurt taktiği bunlar. Sonra adam "Yeter be!" deyip üzerine atlayıp parçalasın seni ehehe. Fantezidir yapın bunları arkadaşım.
Uyuyan adamı uyandırıp havuç soydurcam şimdi 😂😂

Kırmızı gecelik arkadaşım; kırmızı geceliği giyeceksin; adam sporunu neyim izlerken "Ayyy" diye kucağına düşmek suretiylen oturuvereceksin. Sevgililik çogzel oluyor da evlenince limuzine lpg taktırmışa dönüyor ortam. 8. seneyi devireceğiz birbirimizden sıkıldık tamam da yani evliliğin ilk seneleri de hemen ucuz inşaat kireci gibi dökülmezsin yani.

Tak takıştır, sür sürüştür, giy topuklu terliği önünden geçerken adamın üzerine düş bacım.
Sonra yine küs küs kalk git. Bi tuhaf olsun adam.
abovvvvv.tüm site kurs almalı sendennnnn :KK45:

Havuçlu kısım ilgimi çekmedi desem yalan olur. Patlıcanla deneyeceğim teşekkürler kk ve teşekkürler strobe😍
İki gün sonra haberler: genç çiftin arasına patlıcan girdi!!! Girdiği yerden çıkmayan patlıcan korku dolu sahnelere sebep oldu…haberimiz ekranlarda +18

Ben çocukken mahallede orta yaşlı bi abla vardı bi keresinde kadınlar arasında muhabbet edilirken "şekerim evlilikte temizlik yemek hikaye mini etek giyeceksin altına don giymeyeceksin evde öyle gezeceksin adam kısmı ona bakar" demişti. Çocuk aklımla ne diyorki acaba demiştim. Haklıymış 😂😂😂 sizinki de iyi fikir 👍🏻

Ablaya saygı duydum, biliyor işini. Püfür püfür de hem ohh.

Ben pişik olurum. O yüzden şorttan devam🥺🥺

Biz öncesinde de beraber yaşadık 1 sene kadar totalde 1 buçuk senelik evli gibiyim aslında. Devlet ve aile izni 2 aylık sadece. Aspora çok gıcık oluyorum.
Adam da çalışıyor bir tek akşamları kendine vakit ayırabiliyor tıpkı sizin gibi
Spordan hoşlanıyo izlemek istiyor siz sevmiyorsanız o sürede kendi hobilerinizle vakit geçirin
Bunun dışında zaten diğerlerini birlikte izliyorsunuz bir paylaşım var yani
Hadi benle konuş hadi benle ilgilen hadi benle vakit geçir durumları acayip itici geliyor bana, biri bana böyle dese susar kalırım
Varsa konuşulacak birşey durdurun dizinizi konuşun yada yemek yerken birşey izlemeyin sohbet edin
Daha aktif birşeyler yapmak istiyorsanız eve gelip duş aldıktan sonra dışarı çıkın yada işten sonra dışarıda buluşun ne yapacaksanız yapıp eve dönün
Ben rutinlere bayılırım bence çok huzurlu bir hayatınız var
Böyle bir sebepten küsmek de benim 7 yaşındaki çocuğumun bile yapmayacağı bir saçmalık
Evlenmeden önce bir yıl aynı evi paylaşmışsınız zaten, şimdi tek fark iki imza atılmış olması o yüzden yeni evli gibi takılmak eğrelti olur

abovvvvv.tüm site kurs almalı sendennnnn :KK45:

Est ne cevherler var, okuduk. Leoparlı taytını giyip gırgır yapanlar filan mesela hayatta aklıma gelmez gırgır işi ama yere yanlışlıkla bi şeyler düşer (kıps), eğilip alırım kısa eteğim-şortum varken eheh. Tabii bebe uyuduktan sonra artık anam her şey saatli, tadı da kalmadı.

Ciddili küsüşmüyor, böyle affedebilirim ama biraz da tripliyim filan diyorlarsa seks en büyük silahtır, kullansın hanımlarımız. Çeşitli cilvelenmeler ama gösterip elletmeme tadında filan. Bir Geyşa'nın Anıları'nı izleyin abi cidden izlemeyen hanım kalmasın demek istediğimi net görürsünüz aslında.

9034873 kez izlemişimdir o filmi, ülen bi daha izleyem bu gece olmazsa canım çekti bak.

İstediğim aktif maç takip etmemesi galiba. Mesela komik video izleyerek kafasını dağıtsın ben de eşlik edeyim gibi gibi.
Sizin hiç mi hobiniz yok yada gün içinde yetişmeyen bir işiniz yada sohbet edecek bir arkadaşınız adam maç bakarken sizde kendinizle vakit geçirin, sizinle yaşıyor diye zevklerinden ilgi alanlarından mı vazgeçsin adam, bencilce değil mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X