Haksız mıyım? Abartıyor muyum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar selam.
Bazen kendi ilişkimde mantıklı düşünme yetimi kaybediyorum şu anda tam böyle bir an yardımınıza ihtiyacım var.

2 aylık evliyim, öncesinde de bir süre birlikte yaşadık eşimle. Ben hemşireyim nöbet usulü calısıyorum, esimse esnek mesai ama ortalama 5te evde olur. Ben nöbette iken zaten yokum ama size son zamanlarda ortaya çıkan bir akşamımızı özetlemek istiyorum.
Eve gelir duş alır biraz uyur, ben bu sırada yemeği hazırlarım yemeği hazırlayana kadar da yatıp dinlenir uyandırmam. Yemek yerken 1 bölüm kısa dizi izleriz, bulaşıkları makineye dizer sonra tv karşısına geçer aspor izler, youtube da gündem videoları derken saat ortalama 10-11 olur, kahve yapar içeriz kendi izlediğimiz diziden iki bölüm izliyor 1-2 gibi uyuyoruz. Yeni yeni ortaya cıkıyor bu, kafamı dağıtıyorum falan diyor da yani bilmiyorum ben cok mantıklı bulmuyorum. Zaten ben nöbete gidince görüşmüyoruz evde olduğumuz günlerde de daha aktif olabiliriz. Ben sürekli hayatım hadi kapat diyerek geciriyorum sanki akşamı. Bana alan tanımıyorsun dedi az önce ve kavga ettik konuşmuyoruz. Yani haklı mıyım haksız mıyım bilmiyorum. Saatlerin ortalaması degiskenlik gösteriyor bu arada. Bazen 9a kadar izler, bazen 10, bazen 11. Sizin yorumlarınıza göre küslüğü uzatıcam ya da kısaltıcam çünkü şu an mantıklı düşünemiyorum.
Biz iki aylık evliyken eşim sürekli oyun oynardı. Üç dört aydan sonra cicim ayı dedikleri şey başladı bizzde. Bencee sorun yapmayın akışına bırakın uzatmayın

Ay yok artık. Gerçekten şu sitede artık şaşırmayacağım diyorum yine bir şekilde konular şaşırtıyor beni. Eşiniz robot değil, eline yapacaklarının listesini veremezsiniz. Siz hoşlanmıyor olabilirsiniz ama o hoşlanıyor demek ki. Biraz salın böyle ömür geçmez.
Haklısınız, biraz ters bir günüme geldi galiba. Daha dikkatli davranacağım teşekkürler

Ya konu benim için sülbinilal mesaj içeriyor ki bi kere ben napayım?
Her küstüğümde kocişimi seksle ve bazen de sekste cezalandırıyorum ben, alla alla. Küsmek dedi işte bana seks o
Ben de kavga seksini cok seviyorum. Böyle harlı harlı tartış şakkadanak yapış. Aşırı zevk alıyorum kelepçelensem o kadar zevk almam:KK70: :KK70:

Yaa bende eşim telefonda şeker patlatıyo diye sinir oluyordum 😂😂😂😂 şuan sohbeti okuyunca aman patlatsın moduna geçtim 😂😂😂 harikasınız kızlar 😂 libido ablamızdan ders falan mı alsak 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X