Artık Psikolojim Bozuldu 38 kiloyum

olduğu hastane kapanınca şimdi acıbadem de orası da çok pahalı yaaa ben de artık gitmiyorum osman son a
öyle ilgili doktordan sonra diğerleri çok ilgisiz umursamaz geliyor bana
neleri yemeyi seversin zorlanmadan yersin onlarda küçük değişiklikler yapmayı denedin mi
mesela mercimek çorbasını seviyorsun diyelim çok farklı yapılışları var onu zenginleştirmek için tereyağında un kavurup yapmak gibi

Evet evet kahvaltiyi bile değiştirdim o sekilde. En kalorili nasil olacaksa öyle yapıyorum mesela bala ceviz kırıyorum yumurayi bol tereyagli yapiyorum aksam da ayni şekilde. Ancak bu kadar oluyor. Az yedigim için en kalorili sekliyle yiyorum

Evet evet kahvaltiyi bile değiştirdim o sekilde. En kalorili nasil olacaksa öyle yapıyorum mesela bala ceviz kırıyorum yumurayi bol tereyagli yapiyorum aksam da ayni şekilde. Ancak bu kadar oluyor. Az yedigim için en kalorili sekliyle yiyorum
çok güzel sağlıklı da üstelik aslında sen bu işi çözmüş gibisin gülüm, sadece sen çok hassas duygusalsın bence ve o gün yaşadığın duygusal gelişmelere göre bedenin metabolizman değişiyor

spiraktini surekli kullanmayin
5 gun kullanip ara verip istahda azalma olursa tekrar baslamaniz lazim
simdi kaç kg oldunuz

yok..ben yalnızca sabit bir kiloda kalmak istiyorum
bir de anemi (b12 eksikliği ) nedeniyle bazen bitkin oluyorum o yüzden beslenmeme çok dikkat etmem gerekiyor

merhabalar senin adına çok sevindim Yesil Cilek Yesil Cilek kusmayı kontrol altına almak çok büyük bi başarı bundan sonrası zaten gelir içini ferah tut yeter. Gerçekten olay kafaya takmamakmış ve 'kilo alacağım' değil 'kilo alıyorum', 'iştahımın açılması lazım' değil, 'iştahım da baya açıldı' diye düşünmemiz... Denedim ve artık gördüm. spraktin de kullandım tavsiyenle.
bende sana yazdığımdan beri 4 kg aldım ve acayip mutluyum. spraktini 7-8gün kullandım sonra üşendiğimden sekteye uğradı bende biraz mola vereyim dedim kafam rahat olsun diye kendimi çok kasmamaya çalıştım. spraktini bırakalı 10 gün filan oluyor ama midem genişlediğinden midir nedir iştahım hala yerinde yani eskiye nazaran %25-30 daha fazla yiyorum, ne bulursam...
bu arada sana katılıyorum yine, kilo almak, kilo vermekten daha maliyetli bir şey. zaman ve para gerektiriyor, yemeye zaman ve para ayırmalıyız, biraz sıkıntılı oluyor ama enerjisi en bol ve aynı zamanda besleyici yiyeceklere yönelmeliyiz başka çaresi yok.
5 kilo aldın hemde çok kısa bi sürede tebrik ederim tekrar seni , bana da yardımcı olduğun için ayrıca teşekkür ediyorum :KK200::hamarat::kk77:

Kızlar çok zor bir dönemden geçtim 53 kilodan 38 kiloya kadar düştüm 2 senedir kilo almaya uğraşıyorum.Kan sonuçlarım normal hormonlar normal her şey normal ama bir türlü kilo alamıyorum!

Bacaklarımın arası ayrık duruyor resmen ya XS bile olmuyor bazen.Kaç doktor kaç diyetisyen gezdim.
Boyum 1,67.Kilo 38-39 arasında.:KK61::KK61::KK61:
Bugün ağla ağla içim çıktı.Ve sigarayı çöpe atıp yeme düzeni oluşturmaya karar verdim.Sorun şu ki iştahım yok.

Öğüre öğüre yiyorum.Çok yersem kusuyorum:KK61: Önerebileceğiniz kalorisi yüksek az yesem de kilo aldıran yiyecekler içecekler var mı ??
Resim de atacağım konuya

Resim bana ait değil! Ancak fizik olarak benziyoruz...
Bundan tam bir yıl önceye kadar 34 kiloydum.aynı duyguları yaşadım. Özgüven sıfırdı.bende bir çok test yaptırdım hepside normaldi.bulantilarimda vardı, şimdi 50 kiloyum nasılmi önce sigarayi bıraktım.mide koruyucusu içmeye başladım. Hergün ünde iki kez yağlı süt ile muz karistirip içtim.her yemek sonrasi elma yedim.ama suna inan sigara iştahı kesiyor. Ağız tadı olmuyor. Sigarayı bıraktıktan 1 hafta sonra ağız tadida iştahsızlık ve mide bulantisi kusmasi geçiyor.eğer gerçekten kilo almak ve sağlıklı yemek yemek istiyorsan sigara içme. 1 ay sonra göreceksin ki vücudun değişmeye ve kilo almaya başlıcak.birde mideye ilgili bir Dr git.

Kilo almak isteyenler hangi yiyecekleri daha çok tüketmelidir?

Beslenme ve Diyet Uzmanı Gönül Ateşsaçan zayıflama yöntemlerini beslenme hakkındaki önerilerini Kadınlar Kulübü TV izleyicileri ile paylaşıyor!

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

Canım seni çok iyi anlıyorum 1.5 sene önce bende zayıftım 49-50 felandım kilom bende kilo almak istiyordum imkansız geliyordu 50 kg üstü çıkmak psikolojik sorunlarım oluştu şu kendimi beğenmeme zayıf olmam kocaman sorun oldu başka sorunlarda depresyona girdim + yakınımı kaybettim ağır depresyon geçirdim psikolojik tedavi görüyorum antideprasanlar ister istemez kilo aldırıyor iştahını çok açıyor şuan 71 kiloyum boyum 163 fazlalıklarım var.

Baya inceymişsin ya. Bi doktora filan başvur bence. Yağlı yiyecekler tüket , tatlıları filan ye. Kola iç kola kilo almada yararlımı desem zararlımı desem bilemedim :d ben kilo vermek istediğim için kola içmiyorum ama sen almak istediğin için içsen senin için yararlı olur. Spor yapıyosan yapmaya devam et, ama spor yapma süreni azalt örneğin 40 dakika yapıyosan 20 dakika yap. Metobolizmanı yavaşlatıcak besinler tüket. Bu besinleri internette bulabilirsin. Sıkıldıkça ye :d Benim önerilerim tabi bunlar.Doktora başvurmanda fayda var. İştahın yoksa iştah açıcak yiyecekler/içecekler var onları tüket. Sigarayı bırak içme. Hamurişi tüket.Kavun,karpuz , greyfurt,incir hem vücuda faydalı hemde iştah açıcı meyvelerden.çikolatalı pudingde yararlı.

Son düzenleme:
Kızlar çok zor bir dönemden geçtim 53 kilodan 38 kiloya kadar düştüm 2 senedir kilo almaya uğraşıyorum.Kan sonuçlarım normal hormonlar normal her şey normal ama bir türlü kilo alamıyorum!

Bacaklarımın arası ayrık duruyor resmen ya XS bile olmuyor bazen.Kaç doktor kaç diyetisyen gezdim.
Boyum 1,67.Kilo 38-39 arasında.:KK61::KK61::KK61:
Bugün ağla ağla içim çıktı.Ve sigarayı çöpe atıp yeme düzeni oluşturmaya karar verdim.Sorun şu ki iştahım yok.

Öğüre öğüre yiyorum.Çok yersem kusuyorum:KK61: Önerebileceğiniz kalorisi yüksek az yesem de kilo aldıran yiyecekler içecekler var mı ??
Resim de atacağım konuya

Resim bana ait değil! Ancak fizik olarak benziyoruz...
Ben de 1.60 boyunda 42 kiloyum yıllardır. Birbirimize tavsiye verelim bari

Canim ya gerçekten çok üzüldüm inşallah istediğin kiloya ulasirsin benimde boyum 1.60 48 kiloyum annemlerde bana sürekli zayifsin diyor bence önemli olan saglikli olmak umarim bir an önce toparlanirsin

X