Arkadaşlar yardım!!! Tükürük kokusu

duuyguu

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
389
2
36
ya arkadaşlar sizden bir yardım isteyeceğim,benim tükürüğümün koktuğunu hissediyorum ve bu durum beni rahatsız ediyo.sizce ne yapabilirim? aynı sorunu olanlar var mı? bu neden kaynaklanıyo?:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bi sitede okumuştum. ağzınızın kokup kokmadığını anlamak için tükürüğünüzü baş parmağınıza alın ve işaret parmağınızla kuruyuncaya kadar sürtün, koku oluştuysa ağız kokunuz vardır diyordu. ağız kokusudur yani bence.

meraba canım şunu dene istersen 30gr anason,20gr adaçayı,20gr kekik karışımından hazırladığın çaydanbi yudum alarak ağzında kısa bisüre çalkalayıp içebilirsin canım koku kalmıycak

nedeni sinüslerinde de olabilir. başka şikayetlerin de varsa kbb ye başvurabilirsin

bazen psikloljikde olabiliyomuş yani aslında koku falan yok insanın kendi psikolojikmen koktuğunu sanıyomuş bunu en iyi bi doktora giderek çözebilirsin. arkadaşın dediği gibi kbb ile ilgilide olabilir.

dişeti iltihabı da olabilir tükrük kokusu mühımdir (mideden rahatsızlıgın var mı bilemem özsuyu enzımlerın erken sinyali de olabilir once dişçiye derim

ağız kokusunun bir çok nedeni vardır cnm.. boğaz şişliği, mideli ile ilgili sorunlar da buna dahi...sinuzitin varsa ve sinüslerin genzine akıyosa çok koku yapar.. sinuzit ameliyatı olmazdan önce müthiş ağız kokusu vardı bende ama amelıyat olduktan düzeldi.. bi diş hekimciye bakın orda sorun yoksa kulak burun boğazcıya git :KK66:

X