Arkadaşlar bu apart otel güvenilir midir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben ne demek istediğinizi tam anlamadım cümle karışık geldi ama evinizi günlük kiraya veriyorsanızda gerekli alınması gereken belgeler var
Bi ss koymuş ya orada adam yazmış ki 2009 dan beri günlük kiralık evler sektöründe hizmet veriyoruz bu tamamen yalan yasa dışı bir şey dönüyor diyorum.
Sizin söylediğiniz şey daha yeni çıktı öncesinde yasaktı ve günlük kiralıkta neler döndüğünü az çok herkes bilir , iki insanın bir sıkıntısı yoksa normal otel pansiyon vs tercih edebilir

Hah bunu soruyordum yani kimse sen dandikte kaldın demez bana sadece böyle yer o fuhış yerleri olma ihtimalini sordum ama kimlik aldılar öyle ve intte bunu diyor ne kadar güvenilir diye sormuştum bende sadece
Apartlar yasadışı yerler degil ama gunluk aparta gidenin amaci da sevismektir yani bunu da herkes anlar.

Ya burası berbat bir yer. Diyarbakırlı arkadaşım burda kalmıştı sevgilisiyle başına neler geldi. Ne işiniz var böyle yerlerde?

Bakın evet taktım ama cidden dalga geçeceğinize adam akıllı Bişeu deswniz rahatlatacam. Bana evet mimli herkes biliyor gibi şeyler deseniz yardımcı olmazsınız. Zaten evet otel kayıtlarının sorun olmadığını anladım eğer güvenilir temiz yerlerse yani dikkat çekici yerler değilse. Bende sadece bunu sordum yani demekki burda insanların fikirlerini önemsiyorum soruyorum ama memleketin insanı illaha dalga geçecek hor görecek
Hiçbirşey olmaz Simay hiç bişey olmaz merak etme kaygılanma sakin ol kendini telkin et hiçbişey olmaz sınavına odaklan ve daha fazla konu açma banlanacaksın

Neyse şaka bir yana günlük kiralık bile olsa burası apart otel olarak geçiyor. Alanyada antalyada insanlar sık sık apart otellerde kalıyorlar. Öyle kpss de buna baksalar ülkede devlet memuru kalmaz. Benim okuduğum lisede günlük kiralık dairelerden çıkmayan adam hakimlik sınavını kazandı kaldı ki siz katip olacaksınız altı üstü. Yani hiççççççbir şey olmaz. Bu sene girin kpss ye kendiniz görün hatta. Düzgün puan aldıktan sonra atanırsınız. Bakın otelin yorumlarında aileler bile var ailecek geldik kaldık demişler, eminim memur olanlar vardır aralarında. Yok yani öyle bir şey. Üzülüyorum adınıza saçma sapan bir şey yüzünden beyninizi erittiniz.

Abla baktıysan güvenilir mi sence temizlik kısmına bakma sadece devlet açısından bak hahaha
Devlet açısından seni suclayacaklari bir şey yok ortada.
Kaç defa yazıldı ama iletilmiyor mesajlar herhalde.
Sen zaten buna kafa yormaktan düzgün bir puan alamayacağın için sorun da yaşamayacaksın muhtemelen.
Çalışmamak için zihnin böyle bir bahane, takılacak konu bulmuş. Başka bir şey yok ortada.

Neyse şaka bir yana günlük kiralık bile olsa burası apart otel olarak geçiyor. Alanyada antalyada insanlar sık sık apart otellerde kalıyorlar. Öyle kpss de buna baksalar ülkede devlet memuru kalmaz. Benim okuduğum lisede günlük kiralık dairelerden çıkmayan adam hakimlik sınavını kazandı kaldı ki siz katip olacaksınız altı üstü. Yani hiççççççbir şey olmaz. Bu sene girin kpss ye kendiniz görün hatta. Düzgün puan aldıktan sonra atanırsınız. Bakın otelin yorumlarında aileler bile var ailecek geldik kaldık demişler, eminim memur olanlar vardır aralarında. Yok yani öyle bir şey. Üzülüyorum adınıza saçma sapan bir şey yüzünden beyninizi erittiniz.
Çok teşekkür ederim zaten ders çalışıyorum otellerin de sıkıntı olmadığını anladım ama yasal yerlerse öyle kötü mimli yerlerse sıkıntı olmuyormuş bende sadece sordum burası ruhsatlı resmî yazıyor yani bi sıkıntı varmıdor diye. Zaten konumu şehir merkezindeydi kuytu köşe de de değildi. İnşallah dediğiniz gibidir çünkü elimde olmadan takıyorum beynime kendi giriyor

Devlet açısından seni suclayacaklari bir şey yok ortada.
Kaç defa yazıldı ama iletilmiyor mesajlar herhalde.
Sen zaten buna kafa yormaktan düzgün bir puan alamayacağın için sorun da yaşamayacaksın muhtemelen.
Çalışmamak için zihnin böyle bir bahane, takılacak konu bulmuş. Başka bir şey yok ortada.
Haklısınız zaten ders çalışıyorum dersin ortasında aklıma geliyor kafam gidiyor sadece gittiğim yer yasal mı genelev tarzı yerler değil demi onun için sordum

Bi ss koymuş ya orada adam yazmış ki 2009 dan beri günlük kiralık evler sektöründe hizmet veriyoruz bu tamamen yalan yasa dışı bir şey dönüyor diyorum.
Sizin söylediğiniz şey daha yeni çıktı öncesinde yasaktı ve günlük kiralıkta neler döndüğünü az çok herkes bilir , iki insanın bir sıkıntısı yoksa normal otel pansiyon vs tercih edebilir
Heh tamam şimdi oldu. Bizim burada evler cok yaygın kullanılıyor ama yazlık bölge o sebeple ben yadırgamam kalınmasını ama böyle özensiz olan virane yerleri kastetmiyorum 😵‍💫

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X