Arkadaşlar bu apart otel güvenilir midir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Apartta kalan arkadaşlarım vardı öğrenciyken, karşı odadan sesler geliyormuş, o odadan iki irkek bi kadın çıkmış sonra. 😂
Biz bir arkadaşın düğününden çıkıp yakındaki bi ile geçtik eğlenmek için. Çok da para vermeyelim diye apart tuttuk. Beyler kayıt açmaya gitti biz bekliyoruz kapıda allahım neler giriyor neler çıkıyor, sarı tutkuyu görmüş olabilirim 😅 burası aileye uygun değil dedik biz başka yere geçtik :KK62:

Biz bir arkadaşın düğününden çıkıp yakındaki bi ile geçtik eğlenmek için. Çok da para vermeyelim diye apart tuttuk. Beyler kayıt açmaya gitti biz bekliyoruz kapıda allahım neler giriyor neler çıkıyor, sarı tutkuyu görmüş olabilirim 😅 burası aileye uygun değil dedik biz başka yere geçtik :KK62:
Ben amsterdamda ranzali bir odada 12 kisinin kaldigi bir apartta kalmistim. Detaylara girmiyorum ama travmam hala taze.

Nilay cidden üzülüyorum bak dalga falan geçiyoruz ama sen gerçekten acilen yardım alman lazım takıntı bu

İnternette baktım böyle yazıyor ruhsatlı olması güvenilir midir. Yalan söyleme ihtimalleri var mu. Yani o tarz evlerden değildir demi normal güvenilir bir oteldir Eki Görüntüle 3357622
Böyle durumlarda Google yorumlara bakın .
Screenshot_2023-12-24-22-15-19-644_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
Bir iki beğenen var diğerleri memnun kalmamış.

Evet daha açmayacağım ama lütfen ciddi cevap verin genelev fuhuş tarzı yer olsa orayı kapatmazlar mu nasıl işlesin
Genelev ayri, dandik apartta gunluk seks bulusmasi yapmak ayri.
Gelenlerin amaci belli de olsa, adam eskort da atsa karisini da aldatsa, apart giris cikis kaydini duzgun yapip en azindan gorunurde duzgun işliyorsa niye kapatsinlar.

Nilay cidden üzülüyorum bak dalga falan geçiyoruz ama sen gerçekten acilen yardım alman lazım takıntı bu
Bakın evet taktım ama cidden dalga geçeceğinize adam akıllı Bişeu deswniz rahatlatacam. Bana evet mimli herkes biliyor gibi şeyler deseniz yardımcı olmazsınız. Zaten evet otel kayıtlarının sorun olmadığını anladım eğer güvenilir temiz yerlerse yani dikkat çekici yerler değilse. Bende sadece bunu sordum yani demekki burda insanların fikirlerini önemsiyorum soruyorum ama memleketin insanı illaha dalga geçecek hor görecek

Genelev ayri, dandik apartta gunluk seks bulusmasi yapmak ayri.
Gelenlerin amaci belli de olsa, adam eskort da atsa karisini da aldatsa, apart giris cikis kaydini duzgun yapip en azindan gorunurde duzgun işliyorsa niye kapatsinlar
Hah bunu soruyordum yani kimse sen dandikte kaldın demez bana sadece böyle yer o fuhış yerleri olma ihtimalini sordum ama kimlik aldılar öyle ve intte bunu diyor ne kadar güvenilir diye sormuştum bende sadece

geçen konunuza korkutmak için yazmak istemedim ama emniyet bu tür evlerden tüm bilgileri alıyor , hatta sifona basma sayısına kadar zabıt tutacak aletler var evin içinde , fazla sigara içildiğinde uyarı alarm çalıyor polise ihbar gidiyor , birlikte olduğunuzda 2 den fazla boşalınca ev sahibi geliyor tutanak tutuyo ,evdeki her şeyiniz kayıt altında gizli saklı bişey olmasın diye böyle bir sistem var yoksa adam da öldürürler başka şeyler de yaparlar , bi arkadaşım gitmişti böyle bilmeden, tüm evdeki yapılan şeyler kaydıyla emniyete ve mite gidiyor. kız memur olamadı adalet bakanlığından elenmişti , keşke rahat dursaydın be kızım a be Suat a be kızım

Hah bunu soruyordum yani kimse sen dandikte kaldın demez bana sadece böyle yer o fuhış yerleri olma ihtimalini sordum ama kimlik aldılar öyle ve intte bunu diyor ne kadar güvenilir diye sormuştum bende sadece
Kimlik alacaklar yav tabii hırlı mısın hırsız mı adam niye oda versin sana. Kimlik almasında absürtlük yok, apartta da yok, ha apartta seviştiysen de devletin ya da atanacağın kurumun umru değil

İster o tarz kullanırsın ,ister kalacak yerin yoktur orayı uygun bulur orda kalırsın, bu durumda içiniz rahat olsun , herkes ne fındıklar kiriyorda sizin gibi panik de
Sadece korktuğum ilerde soruşturma da bakılırsa genelev fuhuş olarak algılanmasından ya da otel mimliyse beni etkilemesinden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X