Arkadaşlar bu apart otel güvenilir midir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısınız zaten ders çalışıyorum dersin ortasında aklıma geliyor kafam gidiyor sadece gittiğim yer yasal mı genelev tarzı yerler değil demi onun için sordum
Kiminle gittiysen ona sorsana buranın genelev olup olmadigini kadınlar ne bilsin. Burada kimbilir nasıl hastalık kaptın, bence bu daha önemli, biraz da buna takıntı yap

Heh tamam şimdi oldu. Bizim burada evler cok yaygın kullanılıyor ama yazlık bölge o sebeple ben yadırgamam kalınmasını ama böyle özensiz olan virane yerleri kastetmiyorum 😵‍💫
Yazlık taraflardakini bende biliyorum hatta çoğu zaman günübirlik konaklamalarda bizde toplanıp gidiyoruz ama daha çok böyle villa tarzı ya da site çoğu günlük kiralık gibi ama ben diyarbakırda böyle bir şey olduğunu hiç sanmıyorum

Yazlık taraflardakini bende biliyorum hatta çoğu zaman günübirlik konaklamalarda bizde toplanıp gidiyoruz ama daha çok böyle villa tarzı ya da site çoğu günlük kiralık gibi ama ben diyarbakırda böyle bir şey olduğunu hiç sanmıyorum
Yok zaten güvenilir diye belirtiyorsa kesin değildir😃

Yaptığım tek şey google a bu ismi yazıp yorumlara bakmak oldu. Ne olduğu yazıyor işte bilenler yazmış

Sizi sürekli aynı konular üzerinden başlık açmayın die uyarmislardi. Boş yere ban yiyeceksiniz. Eski konunuzu güncelleme yapıp devam edin bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X