Hematoloji - Kan bilimi Aranzda Kan iğnesi kullanan var mı ?

Ben 7 ay önce 15 tane kan iğnesi buldum.Sonucunu bilseydim kalçamda daha yukarılara vurdururdum diyebilirm.3 tane morluğum kaldı simsiyah denize girerken zar zor sakladım.Bir daha gerekirse yukarıya bikinide görünmeyen yere yapın diycem.Benimkiler hala çok ağrıyor.Otururken hissediyorum elimle bastırınca da bir yere çarpmışım gibi ağrıyor.Ama onlar sayesinde düzeldi kan değerlerim.Daha iyiyim artık şükür.Bu arada kilo milo yok yapmadı bende.Ben 9 senedir kullanıyorum kan ilaçları.En son hastaneye yatırp damardan kan verdiler.Sonra da iğne.

ben de ferrum kan iğnesi kullanıyorum üstelik kendim vuruyorum iğnemi ne ağrı ne acı ne de morarma oluyor doktor 3 kutu yazmış toplam 15 tane 4 kutu da maltofer yazmış inşallah düzelir kan değerlerim

kızlar bende iğne kullanıyom şuan 3. iğnem olcak 5 yıl aralıklar ilacını kullandım şimi iğnesini verdi dr hafta 1 iğne

Bende gebelikte ayrı kansızlık var Die hem kan iğnesi hemde b12 iğnesi vuruldum sayısını bile unuttum ama şuan 7ay olmasına rağmen hala kapkara morluklar duruyo kalçamda, zaman zaman üzerine yatamıyorum duş alırken lifleyemiyorum. Bende kendi kendime korkuyordum ama normalmiş demekki bu sorun

1.5 sene önce bi kutu kan iğnesi 2kutu hap devamında minik şişelerden içtim ilk defa kanım 12 oldu hayatımda çok sevindim(hep 9'du normalde) ama ne yazıkki acısı ve içerde fındık kadar bişey var elleyince filan acıyo geçmedi. Morluklar birkaç ay önce geçmişti çok şükür. Bu hafta bi baygınlık geçirdim aşırı halsizlik ve birsürü sorunla dr a gittim Demir depolarım tamamen bitmiş ferritin 0.6 olmuş hgb daha iyi bu sefer 10 ama yine iğne başladı 2 kutu iğne verdi sonra da 1sene boyunca hap şurup şeklinde devam edecekmişim. Benim takıldığım nokta bunun kesin kalıcı bi çözümü bi serumu filan Yok mu. Sürekli ilaç mı kullanıcaz. Mide bulantıları da cabası üstelik :KK43:
Spriluna yı araştırdım biraz onu şipariş vericem bi nebze de olsun iyi hissettirecek umudum var. Herkese çok geçmiş olsun.

X