Hematoloji - Kan bilimi Aranzda Kan iğnesi kullanan var mı ?

bayby_face

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2007
7
0
Merhaba Arkadaşlar Bende Aşiri Kansizlik Yaşadim Ve Bu Nedenle 35 Tane Kan Iğnesi Ve 6ay Boyunca Kan Hapi Kullandim.Ama Iğne Yerlerim 8 Ay Olmasina Rağmen Morluklari Geçmedi :çok üzgünüm:Morluklarin Geçmesi Için Sizce Ne Yapabilirim Yardimci Olursaniz çok Sevinirim.

yaa kızlar kimse kullanmadımı bu iğneleri mosmor dolaşmak istemiyorum bu yaz yardım edin nolurrr:çok üzgünüm:

arkadaşım ben de geçen sene yaptırdım 1 sene olmasına rağmen hatta geçti hala ağrı var normal endişelenme ama morluk ben de olmadı senin teninden kaynaklanan birşeydir belki hassas ise eğer

yaa kızlar kimse kullanmadımı bu iğneleri mosmor dolaşmak istemiyorum bu yaz yardım edin nolurrr:çok üzgünüm:

Bende kullandım arkadaşım ama hala acısı gitmedi kalçalarımda hissediyorum.Morluk içinde ılık suyla pamukla ov güzelim masaj yap.Dağılsın ordaki kan...Babaannem çok iğne olurdu hemşire böyle yapın derdi...yerimseniben

Sağolun kızlar ya morelim bozuluyor kan toparlayalım sağlığımız düzelsin diye onca iğne vurdurduk şimdide bu sorun oldu.Hem acıyor arada hemde morluk var lasonil sürdüm ağrıları azalttı ama morluklar duruyor ılık suyla masajıda deniyeyim bakalım belki geçer:1rolleyes:

Canım ben de lisedeyken kan iğnesi kullandım alt tarafı 5 iğne yedim ama 3-4 sene yerleri acıdı inanın..Söylediğim insanlar abartıyorsun diyordu ama demek ki yalnız değilmişim..
Bende morarma olmadı ama acıma hissi dediğim gibi çok uzun sürdü..
Kan iğnelerinde bu gibi sonuçlar herhalde normal ki hepimiz birbirine benzer şeyler yaşamışız..

ben 1 haftalık iğne kullandım benimkiler 2 ayda zor geçti seninkini bilemiyorum artık genellikle morluk için buz kullanırlarya birde patates öyle yapabilirsin

a.sBende kan iğnesi vuruldum canım bir buçuk sene oldu hala biraz morluk var kolay kolay geçmiyor kolonya ve pamukla iğneyi vurulduktan sonra senin uygulaman iyi olur bunu ben geç öğrendim tabii iş işten geçti iğneyi vurulduğun zaman yapıcaksın
bu arada hala kansızlığım var doktor iğne verecekti istemedim hap kullanıyorum tabii oda iştah açıyor bu konuda bende çok dertliyim:1no2: herkese geçmiş olsun.:çok üzgünüm:

ben de 30 iğne yapılmıştım, morluklar 1,5-2 yılda geçti maalesef. geçmiş olsun

Merhaba arkadaşlar kansızlık bendede çıktı hap kullandım olmadı şimdi iğne verdi doktor 10 tane 3keredir vurduruyorum bende şu anda morluk yok.Peki sizdeki morluklar sonradan mı çıktı?birde iğneyi vururken çok yakıyor sizdede böyle birşey oldumu?okudum herkesin yazdıklarını ama korktum biraz acaba yarıda bıraksammı?birde benim bu kansızlıklamı alakalı tam bilmiyorum ama baş dönmesi,aşırı halsizlik,aşırı sinir,sanki zaman zaman beynimin üstüne birşey gelip oturuyor bu tür şeyler sizlerde de oldumu?kanszılkıla mı alakalı bunlar ?hepinize şimdiden teşekkür ediyorum buarada siteye yeni üyeyim çok beğendim.

yaa nolur bana bişi söyleyin 4 aydır rejim yappıyorum.18 kilo verdim ama şimdide kan seviyem 5 düşmüş.titremelerim oluyor kalbim çok hızlı çalışıyor ve çok çabuk yoruluyorum doktor kan iğnesi verdi yazılanları okudum ne morluğu nede senelerce ağrıyı düşünemiyorum ve çok korkuyorum acaba iğnelerden sonra kanım düzelirmi yada KİLO ALIRMIYIM:sm_confused::1no2:

ben 30 tane yaptırdım. morluklar uzun süre geçmiyor ama ağrı olmadı bende. kilo almadım, ki almaya meyilliyim. ve çok faydalı oldu. eğer kan rezerviniz düşerse çok daha ciddi sağlık sorunları olabilir, o yüzden yapılın derim ben. benim normal sınırın altındaydı kan oranım, şimdi çok iyiyim.

Bende eskiden kan iğnesi vurulmuştum yanılmıyosam ya 5 taneydi ya da 7 tane.Morluk ve ağrı sorunum olmadı.Bugün doktora gittiğimde doktor çok zayıfsın dedi kan tahlil sonuçlarından sonra 5 tane kan iğnesi verdi.Kan iğnesi kilo yaparmı arkadaşlar?

2 senedir morluklar ve ağrılar hiç geçmedi bende şimdi yine iğne verdi doktor ve bana çok kilo aldırıyor bu kan ilaçları

ben 6 ay kan iğnesi oldum.üzerinden iki sene geçti hala morlukları duruyo çok nadir ağrıdığı bile oluyo :1no2: iğnelerden sonra 8 kilo aldım ama çok zayıf olduğumdan çok daha iyi oldu şimdi kansızlığın tekrarlamasından endişeleniyorum fisfisfis

X