Anneler gününüz kutlu olsun ...

Bir kadının doğum yapmış ya da yapmamış olması çokta önemli değildir.
Her Kadın doğuştan "ANAÇ" tır bize göre..
Yeryüzündeki tüm KADINLARIN anneler günü kutlu olsun...

@KadinlarKulubu

Eki Görüntüle 1828845
Forumdaki tüm annelerin , anne adaylarının ve bu hayatta kendi kendine hem anne hem baba olmuş bütün kadınların annelerin günü kutlu olsun 🤍🤍

Bende buraya yazmış olduğum bir kaç satır kelimelerimi bırakmak isterim,okursanız sevinirim.
Gününüz maviliklerle dolsun 😇💙

Yaşayan ama bana sevgisini, şefkatini asla göstermemiş bir annenin çocuğuyum.

Dilerim birgün ben içimdeki anne sevgisini ve eksikliğini tamamlayabileceğim bir evlada sahip olurum 🙏🏻

Arayıp anneler gününü kutlamaya değer olduğunu düşündüğüm kimse yok hayatımda.

O sebeple içi sevgi, kalbi merhamet dolu hepinizin anneler günü kutlu olsun..

4a0357dc2ce6c8bb46c14e980c957cbd.jpg

ANNE olmak tarifi imkansız bir duygu aslında..içinden çıkan bir canlıyı hicbir karşılık beklemeden sevmeyi öğrenirsin önce..sonra canin pahasına onu korumayı..her planı her adımı önce onun için atmayı..yaşı kaç olursa olsun..o hep senin ilk günkü bebeğindir..hiç büyümez yaşı kaç olursa olsun..

Dilerim birgün ben içimdeki anne sevgisini ve eksikliğini tamamlayabileceğim bir evlada sahip olurum 🙏🏻

:KK200::KK19::KK200:

Anne olmak için doğurmak gerekmiyor. Bir kediye duyulan merhamet ve sevgi ile bir bebeğe bakarken ki merhamet, sıcaklık aynıdır bana göre. Bu yüzden doğurmadığim halde içimde taşıdığım sevginin bazı anne olmuş ama olamamış kadınlardan daha değerli olduğunu biliyorum 🥰 tüm canim kadınların anneler günü kutlu olsun 🥰💜🍒🍒😘

Kendisine iyi davranmayan evladı için Allahım çocuğumu bana böyle davrandığı için,cezalandırma diye dua eden insan anadır.
Aramızdan ayrılan annelerimizi rahmet, hasret, sevgi ile anarken. Aramızdaki annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutluyorum.
Teşekkür ederim canım kardeşim. :KK36:
Annenin ve eşinin de anneler günü kutlu olsun. :dua::KK200::dua:

Anne deyince aklımıza hep doğuran kadınlar geliyor, Anne kimimiz için içi sevgi ve şefkatle doldurulamadığından 2 heceli anlamsız bir kelime, kimimiz için ayaklarının altına güller serebilecek kadar sevdiğimiz bir kadın.
Kadınlar hiç doğurmadan da sevebilir, anne olabilir.

Yüreği anne olan herkesin Anneler Günü Kutlu Olsun😊

99CF57D9-B720-464D-B71B-7CA40BA6AFDF.jpeg

O kadar çok var ki anne baba sevgisi saygısı ile büyümemiş üstüne dayak yemiş maddi olarak ezilmiş ben de onlardan biriyim. Fakat onları yok saymayı düşünmedim evet gereken ilgi alakayı da gösteremedim ama ne zaman ihtiyaçları olsa yanlarındayım. Onlar da yaşadıkları hayat şartlarında bir sevgi değer görmeden büyümüşledi çünkü Anladım ki asıl mesele bu kin döngüsünü kırmak .kimseyi yargılamak haddim değilmiş Yarın Allah korusun kınadığımız annemize benzemememiz konusunda elimize verilmiş bir şey yok

Anne olmak için sadece doğurmak yetmiyor.Bazen anne olup evladına sahip çıkamayan nice anneler biliyoruz.
Anne olmak doğurmak değil sevmek,saygı duymak,değer vermektir.Her koşulda yanında olmaktır.
Vicdanında annelik barındıran tüm kadınların ve erkeklerin anneler günü kutlu olsun🌹
IMG-20220508-WA0007.jpg

Kendisine iyi davranmayan evladı için Allahım çocuğumu bana böyle davrandığı için,cezalandırma diye dua eden insan anadır.
Aramızdan ayrılan annelerimizi rahmet, hasret, sevgi ile anarken. Aramızdaki annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutluyorum.
Anneler gününüz kutlu olsun 🧸🎀🧸

X