Anneler gününüz kutlu olsun ...

Sevgili yöneticilerimiz, bu konuyu bildirim yaparken kullandığınız kısa yazıyı acil paylaşabilir misiniz? Zira çok önemli bu yazdığınız. Kac gündür dusunuyordum böyle bir mesaj... Kopyalacagim bir yer bulamadim. Acil ne olur.

Neyse tamamdır, elle yazdim. Sag olun.

"Usulca kutlayın anneler gününü. Öksüzlerin canını acıtmadan, çocuğu olmayan kadınların, yavrusunu kaybetmiş anaların yarasına tuz basmadan. Usulca..."
Günler oldu ben şimdi nerden bu mesaja taktım bilmiyorum, 4 yıldır anne olamayan bana bunu gönderen site yönetimine çok pis atar yapasım var.

"Usulca kutlayın anneler gününü. Öksüzlerin canını acıtmadan, çocuğu olmayan kadınların, yavrusunu kaybetmiş anaların yarasına tuz basmadan. Usulca..."
Günler oldu ben şimdi nerden bu mesaja taktım bilmiyorum, 4 yıldır anne olamayan bana bunu gönderen site yönetimine çok pis atar yapasım var.

mesajınızı aldım, ama ;

"Bir kadının doğum yapmış ya da yapmamış olması çokta önemli değildir.
Her Kadın doğuştan "ANAÇ" tır bize göre.."

yine de eleştirinize saygı duyup susuyorum... Bu konu yorum götürmez bir konu bu sebeple ne söyleseniz haklısınız.

Anne olmak kendi çocuğunu doğurmak değildir bence. Biyolojik anne olmadan da anne olmayı en iyi şekilde başaran mükemmel kadınlar var. Ben şuna inanırım. Bizi yaratan Allah diyorsak ve o nasip etmiyorsa demekki bir bildiği var. Belki annesinin bırakıp gittiğimi bir yetim sizi bekliyordur. Lütfen bende isterim kendi doğurduğunuz sizin dna'nızın olduğu bir evladınız olsun ama yaradanım istemiyorsa bence cidden bildiği var. Belki siz hamile kaldığınızda ya da doğum sırasında öleceksiniz belki çok kötü bir şey olacak belki engelli bir evladınız olacak bunu da kabul edecek misiniz? Bunları da düşünün lütfen.
"Bir kadının doğum yapmış ya da yapmamış olması çokta önemli değildir.
Her Kadın doğuştan "ANAÇ" tır bize göre.."
Çok güzel yazmış. O yüzden her kadının anneler günü kutlu olsun.

Annemin, tum annelerin, anne adaylarinin, cocuguna tek basina hem babalik hem annelik yapan babalarin, cocuk yetistiren herkesin tum anneler gunu kutlu olsun. Vefat etmis analarimizin mekanlari cennet olsun.

IMG_20210509_120813.jpg

Önceden annemizi sevdiğimiz için yanlarına gidiyorduk, şimdi ise sevdiğimizden yanlarına gitmiyoruz. Ya virüs varsa bulaştırırsak diye. 😪Anneler çocuklarına çocuklar annelerine hasret kalıyor. Kaç kişi virüs nedeniyle annesini kaybetti. Allah ölenlere rahmet, kalanlara sağlıklı uzun ömürler versin, korusun Rabbim Onları🤲

Üç evladımi karnımda cennete yolladım eminim biyerlerde buluşucaz
Biyolojik anne olamadim ama olsun ben yinede ısrarla elleri kolları ayakları gelismese bile kalbi attiya pıt pıt benim için vaar olmuş evlattir (evlat evlattir)
14 yılim feda oldu sizlere sabırla sebatla umutla ama olsun kalbiniz attiya pıt pıt tuttunuzya beni sıkı sıkı ☺️
Tüm kadınların anneler günü kutlu olsun (HAKEDEN)

Anne olmak kendi çocuğunu doğurmak değildir bence. Biyolojik anne olmadan da anne olmayı en iyi şekilde başaran mükemmel kadınlar var. Ben şuna inanırım. Bizi yaratan Allah diyorsak ve o nasip etmiyorsa demekki bir bildiği var. Belki annesinin bırakıp gittiğimi bir yetim sizi bekliyordur. Lütfen bende isterim kendi doğurduğunuz sizin dna'nızın olduğu bir evladınız olsun ama yaradanım istemiyorsa bence cidden bildiği var. Belki siz hamile kaldığınızda ya da doğum sırasında öleceksiniz belki çok kötü bir şey olacak belki engelli bir evladınız olacak bunu da kabul edecek misiniz? Bunları da düşünün lütfen.

Çok güzel yazmış. O yüzden her kadının anneler günü kutlu olsun.

Katılıyorum. ..

Biyolojik anne olamadım ama bu sabah 11 yaşındaki kızıma beni anne yaptığı için teşekkür ettim..
.e tabii bana dünyanın enn güzel öpücüğün u kondurduktan sonra...

Tüm annelerin kendini anne hissedenlerin
anneliği kutlu olsun.

Katılıyorum. ..

Biyolojik anne olamadım ama bu sabah 11 yaşındaki kızıma beni anne yaptığı için teşekkür ettim..
.e tabii bana dünyanın enn güzel öpücüğün u kondurduktan sonra...

Tüm annelerin kendini anne hissedenlerin
anneliği kutlu olsun.
Ne kadar güzel bir duygu. Sizin adınıza çok sevindim. Eminim onun annesi olduğunuz için Allah size hep şans, mutluluk ve huzur getirecek. Bu duygu zaten anne olmak demek. :KK200:

X