Anneler gününüz kutlu olsun ...

Yok hatirlayamadim, pardon o zaman. Yani boyle bir ritueli farketmemisim 🥲 o zaman esinizin ve ailenizdeki tum kadinlarin da anneler gunu kutlu olsun 🙏🏻🌺

Anneler gününü, öğretmenler gününü daha doğrusu böyle özel duyguları bir güne sığdırmaya karşıyım.

Ben hala lise matematik öğretmenimi 2-3 ayda bir arar, hal hatır sorar ellerinden öperim. 14 Kasım'ı beklemem yani. Şimdide bir sürü reklam çıkıyor Anneler günü diye uyuz oldum bastım bildirimi :)

Anneler gününü, öğretmenler gününü daha doğrusu böyle özel duyguları bir güne sığdırmaya karşıyım.

Ben hala lise matematik öğretmenimi 2-3 ayda bir arar, hal hatır sorar ellerinden öperim. 14 Kasım'ı beklemem yani. Şimdide bir sürü reklam çıkıyor Anneler günü diye uyuz oldum bastım bildirimi :)
Yapniz ogretmenler gunu de 24 Kasim’da 14 degil 😅

Anladim ama neden yaptiginizi, hakli bir isyan 🤓

Benim babam yoktu , sonra bebeğimi de kaybettim ama ölümü ne ile anladın derseniz annem ile anladım .
Şu an üç çocuk annesiyim iki günden beri de herkes norovirüs kapmış hepsine birden geçti.Ne yapacağımı şaşırdım .
Annelik çok başka birşey ,çok.
Çok büyük birşey yoksa kırgın kalmayın ,laflarınızla incitmeyin.
Sayılı sürede yanımızdalar zaten ve yerine gerçekten birşey konmuyor .
Annesini kaybetmiş annelerin evlatlarına ve çocuğunu kaybetmiş annelere Rabbim sabır versin,ölmüşlerimizin mekanları cennet olsun.
Yaşayan annelerimize Allah evlatlarının güzel günlerini göstersin,bu duyguyu tatmak için uğraşan ,isteyen herkesin çabasını boş bırakmasın Allah .

Bir öğretmen olarak takdir ettim sizi👏🏻👏🏻👏🏻

Geçen sene anne adayı olarak kutladım bu günü bugün ise anne olarak kutluyorum. Tüm annelerin anne adaylarinin ve tedavi sürecinde olan kadınlarımızın anneler gününü kutluyorum 🙏♥️

Hatırlarsanız ben öğretmenler günü de farklı tarihte kutluyorum.
Teşekkür ederiz abicim😊
Abi kaç saattir kk ya giremiyoruz. Nefesimiz kesildi🥺
İyi ki varsın, iyi ki burası var.
Biz anneleri, anne adaylarını, anne gibi hisseden tüm kadınları düşündüğün için teşekkür ederiz 🤗

Anneler günü kutlu olsun 🌹

Teşekkür ederiz abicim😊
Abi kaç saattir kk ya giremiyoruz. Nefesimiz kesildi🥺
İyi ki varsın, iyi ki burası var.
Biz anneleri, anne adaylarını, anne gibi hisseden tüm kadınları düşündüğün için teşekkür ederiz 🤗

Anneler günü kutlu olsun 🌹

Bir kutlama mesajı 6 saat sitenin kapanmasına yol açtı :KK43:

Çok çocuklu bir anneye sormuşlar;
- hangi çocuğunu daha çok seviyorsun diye.
Şöyle demiş;
- iyileşene kadar hasta olanı, eve dönene kadar dışardakileri, büyüyene kadar küçüklerini, ölünceye kadar hepsini seviyorum.

Anneler gününüz kutlu olsun

Sabah bi ateş bastı eyvah unuttuk mu diye

Google enter anneler günü 2023 :KK70:

Teşekkürler patron 😍

Patroncum her zamanki gibi önceden kutlar sağolsun 🧿
Teşekkür ederiz 😊

Dün bende kutladım yanlışlıkla hediyesini de yolladım

Tüm annelerimizin anne adaylarımızın Anneler Günü kutlu olsun :KK200: :KK200:
Benim kalem olan özlediğim aradığım yokluğu hç geçmeyen canım anneminde anneler gününü kutluyorum çok özlüyorum :KK200::KK42:

X