Anne olmaya çalışırken anneanne oluyorum 🥰🥲

hayatbeninedenyoruyosun

Madem çok günah. oyunu sen bozuyorsun.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
954
516
Ay kızlar çok mutluyum sizinlede paylaşmak istedim. Kedimi ciftleştirmek istiyordum bize bir erkek kedi geldi ama benim minnoş cok hırçın davrandı yaklaştirmadı bile yanına diğer kedi 3 gun boyunca korkudan mama bile yemedi bende sahibine söyledim ve geri yolladım erkek kediyi yoksa açlıktan ölücekti yavrucuk. Bu olayın üstünden 1 ay sonra kedim kızgınlık dönemine girdi bizde haftasonu tatile gidicektik dedim bi şansımızı deniyelim bu sefer başka bir erkeğin evine bıraktım erkek kendini daha rahat hisseder diye ama orda da rahat durmamış benimki arkadaşım beni arayıp kediyi almamı istedi bende aldim getirdim eve çiftleşme olmamış yani (en azından biz öyle biliyorduk). Geçen hafta aşısı vardı bizde veterinere götürmüştük o ara sorduk karnı çok şiş diye normal 1 yaşında kilo alımı artıyor dedi tabi bizde çiftleşmedi sandığımız için aklımızda hamilelik yok. dün annemler geldi ve kedinin karnı neden okadar şiş dedi, Bizde bilmiyoruz ki birden şişti oyle derken memelerine baktılar vs vs 2 ayda doguruyormus kediler bilmiyordum ve 40 gün geçti üzerinden 20 güne doğuracak. Dediler bu kedi hamile ayy nasıl duygulandım nasil sevindim siz8nle de paylaşmak istedim bu duygumu mutluluğumu 🥰🥰

Tebrikler :))
Bizimkini iyiki kisirlastirdik. Eve girmiyor zilli
Iyi yapmışsınız benimki schottish ben dışarı salamiyorum biraz kibar oluyo bu cinsler ama bende dogumdan sonra kisirlaştırıcam çünkü kızgınlık dönemleri onun için de bizim için de zor geciyor. İlk yavrusu olucak bu o yüzden 1 defa doğursun öyle kısırlaştırma yaptirayım diye düşünüyordum o da olucak inşallah 🥰

X