Adim adim tüp bebek

adorcum valla çok saol söylediklerin bana çok büyük moral verdi. gaza geldim diyebilirim. çünkü çok acı çekecem diye erteleyip duruyorum sanırım ben korkağın tekiyim:)

inan varya en az senin kadar heyecanlı ve meraktayım. inşallah güzel haberini alırız en yakın zamanda

transferden sonra 10.günümde dayanamayıp test yaptırdım. Sonuç 99.15!

doktorum, hayırlı olsun dedi:)

Biliyorsunuz, hep pozitiftim.

SONUÇ: POZİTİF.

HAMİLEYİMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

canimm gercekten tebrik ederim Şeniz

topigini ilk actiginda abone olmustum mesaj yazmasamda kaydirigubbakcemile3

allah insallah kucagina almayi nasib eder :1hug::asigim:

tebrik ederim gerçekten sizin gibi moralli bi tüp bebek hastası tanımadım vede 7 aydır bu sitedeyim kimseye rastlayamadımvalla bravo bende2 aşılama 2 tüp bebek 2. si 2 ay önce bugün dra gittim depresyon ilacı aldım 3. denemeyi nasıl yapıcam diye stres yapıyorum

selam arkadaşım öncelikle hayırlı olsun allah kucağına almayıda nasip etsin ve aynı mutluluğu tüm isteyenlere nasip etsin inşallah. sanıırm ankarada yaşıyorsun tedavi gördüğün doktoru ve merkezi yazabilirmisin şimdiden teşekkürler

CANIMMMM TEBRİKLER....
işte güzel düşünmenin güel bir örneği hadi hayırlı olsun allah bebişini kucağına almayıda nasip etsinnnn

sa-ay saf,

doktorum Prof.Ruşen Aytaç

merkezim: ankara ünivrsitesi hastanesi

zaten hocam da oranın doktoru...

Tebrik ederim ...
Yazilarini devamli okuyordum .. Sendeki azim ve pozitif enerji farkedilmeyecek gibi degil ..
Umarim hamileligini de en güzel sekilde yasar ve saglikla bebegine kavusursun ..
Ilk tedavin sanirim ... Ne mutlu sana ..
Ben 8 kez tüp bebek deneyimi yasadim ve tam anlamiyla hic basarili olamadim ..
Psikolojik bakimdan ne durumda oldugumu söylemeye gerek yok sanirim ..
Ama bana ufakta olsa bir umut oldu .
Ben de herseye pozitif yaklasmayi deniycem ..

Cani gönülden kutluyorum senii .a.s.

tebrikleerrrr.bir kaç gündür yoktum maşallah yeni hamişler çoğalmış.çok sevindim.

sa-ay saf,

doktorum prof.ruşen aytaç

merkezim: Ankara ünivrsitesi hastanesi

zaten hocam da oranın doktoru...

teşekkür ederim rica etsem hastane ve doktora ne kadar ücret ödedin onuda yazabilirmisin şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar,

10.gün test sonucum:99,15 di. 13.gün test sonucum da: 215 çıktı. :)
herşey yolunda yani:) büyük ihtimal bir bebişim olacak...

sa_ay_saf,

ben bağkurluyum. ilk denemem olduğu için hastaneye hiç para ödemedim. Doktorumun muayenehanesinin tadilatında danışmanlık yaptığım için tüm ısrarlarıma rağmen doktorum da hiç para almadı.sadece tüm tedavimde ilaçların %10 unu ödedim. o da sanıyorum 400 civarındaydı.

ank. üniversitesi hastanesi anladığım kadarıyla genelde standart tedavi protokolü kullanıyor. Sadece transferden sonra 3. gün bir doz lucrin extra vuruldum. Doktorum bunun tutunma ihtimalini bir hayli arttırdığını söyledi. Sanıyorum bu kısım şu an araştırma aşamasında....

sevgiler

merhaba arkadaşlar tıp fak. Ruşen Aytaç tüp bebk konusunda uzman değildir orada murat ve bülent bey var Ruşen Aytaç yumurtalık kisti amaliyatında kisti temizlemek yerine yumurtalığıda beraberinde kesip atma konusunda uzmandır. bu sayede ömür boyu sizi bebeğe hasret bırakma konusunda uzmandır. Bilgilerinize

ador selam
topigini bugun gordum bir solukta hepsini okudum sonuca da hemen bakmadım sırasıyla okudum çok keyifli idi tum yazdıklarına katılıyorum. tabiki bunu boyle basitbirseymis gibi yazmak basit birsey oldugun dusunmek değildir ama zoroldugunu dusununce ne oluyorki sanik onemli olan nası mutlu ihissetiyorsanı oyle yasamaktır.

bu arada bir tane mi bebek kesinlestimi ? haberlerini yazmaya devam et lutfen.
çok tebrik ederim.

Merhabalar Çok merak ettim. sonuc ne oldu ? az once uye oldumve tesadfen okudum. Tetradox cap ilacı netten ararken buldum.
Ador 74'ün bebegi oldu mu feci merak ettim. Olduysa allah analı babalı saglıklı buyutmek nasip etsin inş. Ve anne olmak ısteyen herkese bu sevgiyi tatdırsın.
Sevgiler
SEDEF

X