Adim adim tüp bebek

adorrr canım valla cok heycanla okudum yazını cok tebrik ederim seni sogukkanlılıgından dolayı tebrik edrim valla ins bende senin gibi pozitiff olurum aslında en iyisi öyle olmak tabi bazen yasamk istemediklerimizi yasıyoruz ama ins her zaman pozitif oluruz umudumuzu yitirmeyizz allahım bebeğini sana bagıslasın canımm

Arkadaşlar,

Uzun zamandır bu topic'e birşey yazmadığımı gördüm. öncelikle söyleyim çooooooook sevimli ve sağlıklı bir kızım oldu... Şu anda meleğim 3 aylık.

Hamileliğim de tüp bebek tedavisi gibi gayet keyifli geçti. Sadece 2.ayımda ufak bir kanamam oldu ve 2 hafta kadar yatmak zorunda kaldım. Ama hiç panik yapmadım, hep pozitif olmaya çalıştım.

Kızlar,

inanın ki iyi şeyler düşününce hep iyi şeyler oluyor. aklınıza kötü şeyler getirdikçe de kötü şeyler oluyor...

Elbette doktor da klinikte önemli ama daha önemlisi beyniniz, düşünceleriniz... Kendinizi bebişinizin olacağına ikna edin. Ama gerçekten ikna edin, soru işaretleriniz kalmasın. Ağzınız değil, kalbiniz inansın.

Hepiniz sevgiyle kalın...

adorr canım hikayeni büyük bi keyifle ve aglayarak okudum tebrikler allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun insallah kızının adıne canım opuyorumnanaktan

tebrik ederim canım Allah kucagında görmeyi nasip etsin sorunsuz rahat hamilelik geçirmeni dilerim.......... Ador transferden sonra lucrin üçüncü gün tek doz yazmışsın çok şaşırdım tedavinin son aşamasında transferden sonra lucrinin ne işi var. :uhm: Lucrin en başta yumurta baskılama için kullanılıyor dr. bunu neden kullandıgı konusunda bilgi verebilirmisin canım bana çok ilginç geldi

Son düzenleme:
ador tebrik ederim analı babalı büyüt kızını.pozitif olmak tedavi sürecinde çok olumlu bir durum umarım bizde senin kadar pozitif olabiliriz.

ador74 canım inşallah rabbim hayırlısıyla kucagına da almayı nasip eder..bu arada bu pozitif düsüncelerin için seni tebrik ederim.. keşkem bende senin gibi düşünebilsem..

tebrik ederim canım Allah kucagında görmeyi nasip etsin sorunsuz rahat hamilelik geçirmeni dilerim.......... Ador transferden sonra lucrin üçüncü gün tek doz yazmışsın çok şaşırdım tedavinin son aşamasında transferden sonra lucrinin ne işi var. :uhm: Lucrin en başta yumurta baskılama için kullanılıyor dr. bunu neden kullandıgı konusunda bilgi verebilirmisin canım bana çok ilginç geldi

Doktor tutunma ihtimalini arttırdığını söylemişti... Ben üniversite hastanesinde tedavi olduğum için, belki bu da bir araştırma konusudur.. deneme aşamasındadır... tam bilemiyorum.

sonuçta şu an bebişim kucağımda :dance:

@ador75 merhabalar umarım mesajımı görürsünüz .sigara ıcmeye devam etmıs mıydınız hamılelıgınızde

X