Ankara'da hangi diş hekimi

Bende diş implantı yaptırmak istiyorum banada tavsiye ettiğiniz ankara da doktor adını yazarmısınız. iyi günler

[
ankara cebeci de tavsiye edebilirim. hemen ankarayın çıkışında ulaşımı çok kolay her araçla gidebilirsiniz.
panaromik cihaz olduğu için film çektirmeye başka yere gitmenize gerek kalmıyor. hemen orda çekilebiliyor. her türlü cerrahi ve ortodontik tedavide yapılıyor. çok temiz ve nezih bir muayenehane. memnun kalacağınıza eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
KOLEJ SEMT POLİKLİNİĞİNDEN MUHAMMET SAİT MENGÜL
Dişçiye hayatımda 1 kez, o da yaklaşık 4-5 sene önce olduğundan, 2 hafta önce feci bir ağrıyla karşılaştığımda ne yapacağımı, kime gideceğimi bilemez durumundayım ki bir arkadaşım Sait Bey'i önerdi. Yaptığım araştırmalarda kendisinin bir devlet kurumunda çalıştığını öğrendim. Açıkcası bu beni biraz düşündürse de ağrım bekleyecek gibi değildi ve randevu alıp gittim.
Bir doktorun hele de devlet dairesinde 1 günde onlarca hastaya bakmak zorunda kalan bir doktorun hastalarına bu kadar özen göstermesi, tedavi hakkında detaylı bilgi vermesi, tüm olasılıkları ve tedavi alternatiflerini detaylarıyla vermesi ve herşeyden önemlisi sizi aceleye getirmeden vakit ayırarak güler yüzlü davranması çok şaşırttı. Tedavi sırasında dinlettiği muhteşem müzikler ve tüm bunlara SGK çalışanı olarak tek kuruş ödememek de cabası:) Bu bağlamda kendisine hekimliği adına teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. DİŞ PROBLEMİ OLAN HERKESE ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.

Not: Gözden çıkarılması gereken bir dişimi kurtarmış, arkadaşımın da kökleri dahi kırılmış bir dişini temizlemiştir.

Son düzenleme:
KOLEJ SEMT POLİKLİNİĞİNDEN MUHAMMET SAİT MENGÜL

Dişçiye hayatımda 1 kez, o da yaklaşık 4-5 sene önce gittiğimden, 2 hafta önce feci bir ağrıyla karşılaştığımda ne yapacağımı, kime gideceğimi bilemez durumundayım ki bir arkadaşım Sait Bey'i önerdi. Yaptığım araştırmalarda kendisinin bir devlet kurumunda çalıştığını öğrendim. Açıkcası bu beni biraz düşündürse de ağrım bekleyecek gibi değildi ve randevu alıp gittim.
Bir doktorun hele de devlet dairesinde 1 günde onlarca hastaya bakmak zorunda kalan bir doktorun hastalarına bu kadar özen göstermesi, tedavi hakkında detaylı bilgi vermesi, tüm olasılıkları ve tedavi alternatiflerini detaylarıyla vermesi ve herşeyden önemlisi sizi aceleye getirmeden vakit ayırarak güler yüzlü davranması çok şaşırttı. Tedavi sırasında dinlettiği muhteşem müzikler ve tüm bunlara SGK çalışanı olarak tek kuruş ödememek de cabası:) Bu bağlamda kendisine hekimliği adına teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. DİŞ PROBLEMİ OLAN HERKESE ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.

Not: Gözden çıkarılması gereken bir dişimi kurtarmış, arkadaşımın da kökleri dahi kırılmış bir dişini temizlemiştir.

Kavaklidere'de ozel polikilinigi olan Dr. Cengiz Topbas' a sakin gitmeyin. Ben 6 ay once 3 tane koprumu yaptirdim. Paramida pesin odedim. Hala korkunc agrilar icindeyim. Dislerime hicbir tedavi uygulamadan kopruleri takti.yurtdisinda yasadigim icinde geri gitmem imkansiz. Cengiz bey sayedinde acilar icinde bir hayat geciriyorum: ((

merhaba arkdaşlar benim dişlerimde boşluklar var ve eşimde de yamukluklar var yaza düğünümüz var düğünden önce düzeltmek istiyoruz ama ankarada nereyi tavsiye edersiniz

ben dr.Murat Mutlu yu öneririm.Ankara Konur sokakta kendisi..Hem çok sakin yapılı hemde eli çok hafif bir dişçi bence.Bende bayağı dişçi gezdikten sonra en iyisinin o olduğuna karar verdim..kesinlikle tavsiye ederim..

Merhaba hanımlar, bana da iletişim bilgilerini gönderebilir misiniz acaba tavsiye ettiğiniz hekimlerin? Şimdiden teşekkürler, sevgiler :)

Valla hanımlar ben çankaya yıldızdaki hikmet bozyel diş kliniğini şiddetle öenereceğim size.Muhteşem bir konumda ve süper bir klinik.Tüm doktorlar kendi branşlarında çalışıyorlar.Hepsi uzman,her yer tertemiz,fiyatlarda bence çok makul.Çene cerrahı dr can bey son derece kalender ,başarılı bir doktor.Bir gidin ve görün.Muayeneleride ücretsiz.

Ayyy arkadaşlar,

Ya ben böyle bişey görmedim. İnanın bu yaşıma kadar dişlerden çok çektiğim için bi sürü dişçiye gittim. Ama en son birisine gittim. İnanılmaz. Ve de itiraf ediyorum bu başlığı çoktan beri gördüm ama tedavim bitip herşey yoluna girmeden yazmak istemedğim için bu güne kadar geciktirdim. Yani bi terslik olrsa ben yanıltmış olmayayım sizleri diye.

Aslında bu doktoru daha önce de duymuştum ama fiyatları yüksektir diye hiç üstüne düşmemiştim. Başarısız bir imlnant girişiminden sonra fiyat ne olursa olsun gideceğim dedim.

Neyse randevu aldık. Kendisi profesör ama öyle bildiğiniz gibi degil. Bayaaa genç. Klinikten içeri girdik abartısız bi yer. Önce bi form doldurttular. Tabi ben hem ağrı dan hem de yıllardır çektiklerimden biraz umutsuzum ama yanımda kuzenim var o destek olmaya çalışıyor. Neyse dr bey bi ara çıktı odadan. Bekleme odasında 3 hasta var. Benim ağrılı halimi görünce öbür hastalara sizler biraz bekleyeceksiniz hanımefendi zor durumda. Ayyy işte o an nasıl rahatladım. Neyse içeri aldılar beni. Önlükler her yer her hastadan sonra siliniyor filan fakat tabi bunları daha sonra gördüm ağrıdan bişey göremiyorum o sırada. Ağzıma baktı. Ben alışmışım tabi fiyat şu kadar şöyle güzel olur böyle güzel olur muhabbetine. Şimdi dedi önce sizin ağrınızı dindirelim. İnsan evladı yaaa. Neyse bi iğne yaptı. 5 dakika sonra gözüm açıldı. Anlat bakalım dedi. Başımdan geçenleri, hastanede neler çektiğimi daha sonra gittiğim iki doktorun nasıl yanlış müdahale ettiğini anlattım. Bi dakika dedi. Bana daha önceki doktorlarını kötüleme. Senin iyiliğin için çalışan insanlar. yanlışlıklar da olmuş olabilir ama niyetleri iyiydi mutlaka. Ayyyyy nasıl utandım.

Sonra hiç başka bişey demeden film çektir gel dedi. neyse filmimle gittim 2 saat sonra. Zaten ona filmi göndermiş filmi çeken yer. Bak dedi. şunlar şunlar acil, şu kadar tl tutar, şunlar şunlar yapılması lazım, şu kadar tutar ama şunlar şunlar keyfe keder paran yoksa gerçekten ihtiyacın yok.

Ayyyy nasıl rahatladım biliyor msuunuz.

Şimdilik onun acil dedklerine ancak gücüm yetti ama hem insanlığı hem davranışı hem de ağrı duyurmadan çalışması ile çok memnun kaldım. yanında çalışan kızlar da çok samimi.

Neyse son cümleye adını yazacağım. Prof Dr M Kemal UNSAL. Gaziosmanpasa Ankara da

Başkent diş hekimliğinde ya da Bahçelievler çevresindeki diş hekimlerinde ortodonti tedavisi gören var mı? Çok fazla diş hekimi var, insan hangisine gideceğini bilemiyor, neye göre karar vermeliyiz, neye dikkat etmeliyiz doktor seçerken? Bir de Ankara'da invisalign yapan diş hekimi var mı?

çene cerrahı olarak başkent hastanesi sıdıka hocayı şiddetle tavsiye ederim her açıdan çok memnun kaldım. ben de normal dolgu yaptırmak için öneri arıyorum tavsiyelere açığım..

Merhabalar

Ankara'da diş hekimi tavsiyesi isteyen arkadaşın sorusuna verilen cevaplara bakınca, ben de kendi deneyimimi sevgili üyeler ile paylaşayım istedim.
Üç yılı aşkın bir süredir Dt. Sibel Akbaş Gökay'ın hastasıyım. İlk gittiğimde dişlerim, daha önce tedavi olduğum diş hekimlerinin eksik ve yetersiz bazen de yanlış müdahaleleri neticesinde son derece sorunluydu. Sibel hanım en problemli olanlardan başlayıp, makul bir süre içerisinde beni zorlamadan bütün sıkıntılarımı giderdi sağ olsun. Yenimahalle merkezdeki muayenehanesine giderseniz temizlik, tertip ve düzeni hemen dikkatinizi çekecektir zaten. Beraber çalıştığı arkadaşlarının hepsi işlerinde uzman ve çok yetenekliler. Sibel hanım, kendisi bizzat tedavisine katılmadığı hastalarıyla bile bire bir ilgileniyor ve durumlarını yakından takip ediyor.
Şimdiye kadar yaptırdığım işlemler arasında klasik diyebileceğimiz dolgu ve kanal tedavileri yanında implant da var. Hiçbirinden bir şikayetim olmadı. Özellikle implantımın her aşaması son derece kolay geçti. Takılan dişten de çok memnunum.
Eskiden her üç ayda bir Diş hekimine gidip, bir yığın tedavi yaptırmak zorunda kalıyor, sorunlar yaşıyordum. Sibel hanımın müdahaleleri neticesinde diş sağlığına kavuştum. Maddi ve fiziksel olarak sancılı büyük diş müdahaleleri dönemi geride kaldı benim açımdan. Şimdi sadece yılda 2-3 kez kontrole giderek, bazen çok küçük müdahalelerle diş sağlığımı koruyorum.
Ankara'da Diş Hekimi arayan herkese Dt. Sibel Akbaş Gökay'ı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
Sağlıcakla kalınız.
K Kazen reklam mı bu bakar mısın lütfen !!!

Sibel Akbaş Gökay’ı kesinlikle tavsiye ETMİYORUM.!!! Bütün hastalarına yürüyen para olarak bakan, ödeme yapmadan hastalarla iletişime geçmeyen, başladıktan sonra sürekli ekstra ücret alan bir diş muayenehanesi arıyorsanız gidebilirsiniz. Tavır,üslup çok kötü. Sekreteri bile sekreter olmaktan çıkmış sanki diş hekimi gibi sizinle pazarlık yapıyor ancak pazarlık yok ortada. Tek bir dişin kanal tedavisine 1000 lira vermek zorunda kaldığım ve gittiğime binlerce kere pişman olduğum yer.

Bu konu benim uzmanlık alanım kızlar. Aslında ayrı başlık açacaktım ama reklam sanılır diye açmamıştım. Soru gelince şimdi buradan yazayım. Gittim, denedim, inceledim ve işinize yarayabileceği için fe buradan paylaşıyorum. Biraz uzun oldu ama okuyun işinize yarar;
NET BİR TECRÜBE SONUCU YAZILAN YORUMDUR. FİYAT VE KARŞILAŞTIRMALAR DA İÇERİR:Bugune kadar kendim için periodontoloji ve çene cerrahisi bölümlerinden babam için de implantoloji merkezlerinden faydalandık. Çok çok memnun kaldık. Bu hastanenin ANKARA İÇİN BİR ŞANS olduğunu düşünüyorum.
Objektif sebeplerim;

1- Ağız ve dişin tüm alanlarında uzmanlardan olusan geniş bir akademik kadrosu var. Gereken durumlarda vakaları kendi aralarında tartışarak mutlaka en bilimsel ve doğru çözüme ulaştırıyorlar, bizzat yaşadım. Biraz komplike bir diş kırılma durumum oldu. Filmimi üç doktor inceleyip tartıştılar. En basit, doğru ve ucuz yolu bulup çözdüler.
2-Bu hastanedeki teknik alt yapının üniversitelerde bile olmadığını biliyorum. Bana inanmıyorsanız gidin gezin. Mesela babama implant uygulaması sırasında tomografi gerekti. Pıt ikinci kata indik. Üç boyutlu CT orada halledildi. Kendi içerisinde her teknolojik altyapıları var.
3- Bazı muayenehanelerden bile büyük dört dörtlük koca bir sterilizasyon merkezleri var. Bence hijyen çok önemli.
4- Burası bir şans çünkü gittiğinizde önce oral diagnozdan geçiyorsunuz. Tanınızı, nelerin yapılması gerektiğini (ya da gerekmediğini) sizinle tahmini maliyeti de içerecek şekilde şeffaf bir şekilde paylaşıyorlar. Başka yerlerle karşılaştırmak da özgürsünüz. Her halukarda ikinci görüş alınıp karşılaştırmak için bile bir şans.
5- MALİYET olaraksa kesinlikle ve kesinlikle en mantıklı yer burası. Başta daha ucuz olduğunu iddia eden bir çok muayenehaneden işin sonunda Miadent maliyet olarak çok daha uyguna geliyor. Kullanılan malzemeler garantili ve hastane boyutunda toplu alındığı için muhtemelen size daha kaliteli ürünleri daha ucuza sunabiliyorlar. Mutlaka araştırın. Bu hastaneye pahalı diyen insanlar muayenehanelerde sürekli yeni ek maliyetler çıkarıla çıkarıla buranın iki karını ödüyorlar işin sonunda. Çözülmüyor da çoğu zaman ve bir süre sonra tekrar başka çözümler aramak zorunda kalıyorlar.
İnanılmaz uygun fiyatlı oldugunu net örnekle ispatlayayım. Dün benim yakınım da olan üniversiteden bir hocamıza en kaliteli implant markası hem de bu işin bir numaralı duayeni bir cerrah olan Prof.Dr.MURAT AKKOCAOĞLU tarafından bu hastanede 1900 TL’ye uyguladı. 1900 TL!!!! Ankara’da aynı marka implantı daha uyguna aslaaa yaptıramazsınız. çin malı seyleri SAKIN ehil olmayan kişilere (cene cerrahı ya da implantolog olmayan) yaptırmayın

Bu arada diğer önerilerim;
- üniversite hastanelerini de tercih edebilirsiniz. Bu konuda Başkent ya da Gaziyi tavsiye edebilirim.

Bir diğer önerim;
Nereye gidersen git sonrasında ilk 15 gün dişini fırçalayıp sonra ihmal etme döngüsüne sakın düşme.
Geçenlerde bilimsel bir yayın yapmışlar bu kötü ağız diş hijyeni Alzheimerla bile ilişkili bulunmuş. Osman Müftüoğlu TVde anlattı😳

X