Ankara'da hangi diş hekimi

slm bayanlar, tunalıda dt volkan başkentliyi çok övdüler, aranızda duyan var mı acil implant yaptırmam lazım, bi de yerini bileniniz var mı , yardım lütfen teşekkürler

selam arkadaşlar ankarada diş hekimi arıyorsanız kesinlikle emel sert hanımı tavsiye ederim kızılayda mithatpaşa köprüsünü hepiniz bilirsiniz muayenehanesi hemen orada ulaşımda kolay memnun kalacağınızdan eminim

bende diş hekimi ahmet arıyı tavsiye etcem ölye bidr daha yok üztüne çok memenunum...7yıldır hep aynı hekime gidiyoruz eşimle...demet evlerde muhanehanesiii...

Ankarada Öveçler ağız ve diş polikliniği, sahibi Nevra Karamüftüoğlu.
Öveçler 4. Cad. Nok:124/A, 06460 Ankara, Turkey.
0312 481 91 11 - 481 91 10 / Fax: 0312 491 91 19.

meddiş 'i öneririrm, gop da. googledan sitesine girebilirsiniz, hepsi doktora yapmış uzmanlar ve her biri bir tedavi ile ilgileniyor, yani diş çekimi ayrı, doldu, ayrı, protez ayrı, vs.. benim sadece kök kalmıştı ağzımda ve iltihap vardı, kesesi ile patlatmadan çıkardılar ağzımdan 15 dak içinde... çok iyiler tavsiye ederim mutlaka..

Arkadaşlar Merhabalar öncelikle,

Bütün Ankara'daki dişçilerin isimleri veya adreslerini özelden göndermişsiniz, bana da sizden yardım istemek düşüyor zahmet olmazsa :)

Eşimle beraber ön dişlerimize laminate veneer yaptırmak istiyoruz. Fiyatı farketmez, yeter ki gerçek gibi kusursuz dursun. Ankara'da nereyi önerebilirsiniz bana? Laminate Veneer konusunda uzmanlaşmış birisini istiyoruz. Yaptıkları çalışmaların (sizin üzerinizde de olabilir) resim veya resimleri var mı?

Özelden ya da buradan bilgi ve resimlerle bana ulaşabilirseniz çok minnettar olacağım.

İyi forumlar hepinize

Son düzenleme:
Ankara ünv. ya da Gazi ünv. diş hekimliğinde görev yapan iyi bir doktor arıyorum. özel muayenehane değil de hastanede tedavi olmam gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim...

Bende kompozit için ankara gazi diş hekimliği fakültesine gittim.Ayın 29una randevu verdiler.Gitcem bakalım nasıl olcak.Sigorta ile anlaşmalı diye biliyorum ama emin değilim.Eğer makul olmayan bir fiyat derlerse özel kliniği olan bir doktorla görüştüm.Kendisinin almanyada da kliniği varmış ve derdimi anlattığım zaman benle çok ilgilendi.Bütün tedavi yöntemlerini gösterdi.Hatta bir fikrim olsun diye iki dişimin arasına dolgu tarzı birşey taktı.İki diş için 150 tl istedi.Gazi ile görüştükten sonra içime sinmesse oraya gidicem.Sonucu yazarım.İsteyen olursa doktorun isminide verebilirim.

banada iyi bi doktor tavsiye ederseniz çok memnun olurum.benim süt dişlerim var.dişlerim çok seyrek.tel ve impalnt yapılmalıymış.şimdiden teşekkürler.

kızlar elvankentte oturdugum için kolay ulaşım yapamıyorum ama burada bildiğim bir yer var bu bölgede oturan varsa pm atsın daha cok yardımcı olurum...

ankara da bana da bir diş doktoru tavsiye ederseniz sevinirim. burada bahsedilen isimlerin iletişim adreslerini pek bulamadım. dolgu yaptırmam lazım belki kanala da ihtiyaç vardır. iki yıldır ankara dayım henüz iyi bir dişçi tavsiyesi alamadığım için gidemiyorum herhangi bir yere de. bir de zor uyuşturuyorlar dişimi o yüzden işinin ehli biri olması lazım. bir kere çok kötü bir deneyimim olmuştu o yüzden kime gideceğimi bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Kızlar onerebilecegim yok maalesef ama kesinle gitmeyin dediğim bir yer var: Biodental...ve orda Murat ismindeki dişçi...dişlerim beyazdir ama daha guzel olsun diye beyazlatalim dedik resmen asindirdilar şimdi en ufak birşeyde kamasiyor...esime implant yaptılar implant daha takılmadan vidası düştü niye düştü dediğimizde darbe almissin dediler öyle bı şey olmadı dediğimizde bilmem kaç binde bir olan biseydir bu dediler ve tedavi başlangıcında parayı o dediğimiz icinde bir sürü paramız yanmış oldu...

ben ankaranın en iyi diş hekimini buldum keçiörende gürsu beydir herkoşulda kesin garanti veriyor istiyen olursa tl verebilirim
:nazar:

X