Ankara'da hangi diş hekimi

ttthxuxlya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2008
358
1
41
kızlar bana ankara da tavsiye edebileceğiniz diş hekimi varmı
özel muayenehane ya da hastane olabilir

ankaradaki en iyi diş hekimi bence Sibel Gökay Yenimahallede benim üst dişlerimin tamamına kanal tedavisi yapıldıktan sonra zirkonyum kaplama diş yapıldı. Resim koymayı becerebilirsem daha sonra resmimide ekleyeceğim. Süper oldu çok pahalıda değil ve doğal duruyor.alkisalkisalkis

hanımlar bana da önerin lütfen makul ücretli iyi bir klinik istiyorum,ilgilenirsenz cok mutlu olurum ltfennn

kızlar lütfen banada önerirseniz çok mutlu olurum dün kanal tedavisinde 4 tane apse çıkardılar tel takmam falan gerekiyormuş deneme tahtası oldum yaa :KK43:

ankara ağız ve diş sağlıgına gittim taa nezamana bana randevu verdiler.cenemde capraz kayma varmış 1.5 sene sonraya tedaviyi baslatacaklarmış.direk benim muayene olabileceğim hastahane yokmu yaa :KK43:

kızlar lütfen banada önerirseniz çok mutlu olurum dün kanal tedavisinde 4 tane apse çıkardılar tel takmam falan gerekiyormuş deneme tahtası oldum yaa :KK43:
tatlım gazi diş fakultesi git bence,özellikle şimdi ramazanda pek bekletmıyorlar,dr boş ta duruyorlar,ben gömülü diş için gittim (bana dediler ki 2-3 aya ancak ameliat olursun başka hastanede)ertesi gün isterseniz hemen alalım dediler gazide ben şok oldum,yok 25 olurmu acaba dedim olur,ben de dün oldum,baktım pek hasta yok dr oturuyorlar,kim tatile çıktı,bence sen bi dene orda

Benim cok problemli dislerim var, ankara da bir suru disci gezdim ama hicbirinden memnun kalmadim:KK43:
Bana da oneride bulunabilir misiniz

Benim cok problemli dislerim var, ankara da bir suru disci gezdim ama hicbirinden memnun kalmadim:KK43:
Bana da oneride bulunabilir misiniz

Kızılay Konur Sokakta Ankara Ağız Diş Sağlığı merkezi var, Burgerın karşısında Converse satan ayakkabıcının oradan girince sinemanın hemen yanında

Tepe Başı Ağız Ve diş sağlığı Doktor Rabia Hanım. Bu işin ustası diyebilirim. Oldukca tatlı dilli ve eli hafif bir hanım. Hastaneden köşe bucak kaçan ben 2 haftadır hastane yollarındayım ve önümüzdeki hafta sanırım tedavim bitiyo ama ben çok üzülüyorum.

Merhabalar

Ankara'da diş hekimi tavsiyesi isteyen arkadaşın sorusuna verilen cevaplara bakınca, ben de kendi deneyimimi sevgili üyeler ile paylaşayım istedim.
Üç yılı aşkın bir süredir Dt. Sibel Akbaş Gökay'ın hastasıyım. İlk gittiğimde dişlerim, daha önce tedavi olduğum diş hekimlerinin eksik ve yetersiz bazen de yanlış müdahaleleri neticesinde son derece sorunluydu. Sibel hanım en problemli olanlardan başlayıp, makul bir süre içerisinde beni zorlamadan bütün sıkıntılarımı giderdi sağ olsun. Yenimahalle merkezdeki muayenehanesine giderseniz temizlik, tertip ve düzeni hemen dikkatinizi çekecektir zaten. Beraber çalıştığı arkadaşlarının hepsi işlerinde uzman ve çok yetenekliler. Sibel hanım, kendisi bizzat tedavisine katılmadığı hastalarıyla bile bire bir ilgileniyor ve durumlarını yakından takip ediyor.
Şimdiye kadar yaptırdığım işlemler arasında klasik diyebileceğimiz dolgu ve kanal tedavileri yanında implant da var. Hiçbirinden bir şikayetim olmadı. Özellikle implantımın her aşaması son derece kolay geçti. Takılan dişten de çok memnunum.
Eskiden her üç ayda bir Diş hekimine gidip, bir yığın tedavi yaptırmak zorunda kalıyor, sorunlar yaşıyordum. Sibel hanımın müdahaleleri neticesinde diş sağlığına kavuştum. Maddi ve fiziksel olarak sancılı büyük diş müdahaleleri dönemi geride kaldı benim açımdan. Şimdi sadece yılda 2-3 kez kontrole giderek, bazen çok küçük müdahalelerle diş sağlığımı koruyorum.
Ankara'da Diş Hekimi arayan herkese Dt. Sibel Akbaş Gökay'ı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
Sağlıcakla kalınız.

X