Gelin Makyajı Ankarada gelin makyajı yaptıranlar/yaptıracaklar yardım ltf

Canim ya bi de seyi sorcaktim sana sevilay hanimin birlikte calistigi o kuafor sevilay hanimin salonuna geliyo di mi?

kızlar bence gelin makyajla ilgili en içi dolu başlık bizimki oldu, başka başlıklarda bu kadar geribildirim yok, sadece şuna yaptırdım buna yaptırdım diyolar, fiyat ne kimse yazmamış, biz burda bi dolu isim hakkında konuştuk ve fiyatlarıda yazdık, mesela benim aklımda hatice hanıma gitmekte vardı, onunla ilgili sitede bi yorum gördüm güya nişan makyajı için anlaştığı bi kızı ekmiş swiss otelde bi gelin makyajına gitmiş, bu mesajı bi dolu forum ve bloga yazmış kız, demek ki baya bi kuyruk acısı vardı, hatice hanımda kendini biz saati netleştirmedik diye savunmuş bi blogda, ben belkide kasıtlı olarak biri onu kötülüyodur demiştim ama böyle bi olay yazanmış, nişanlıma sevilay hanım ve hatice hanımdan bahsetmiştim, hatice hanımla ilgili eleştiriyide anlattım, saati netleştirmedik ne demek dedi, müşterinin numarasını almamış mı, sonradan konuşmamışlar mı demek ki profesyonel davranmamış dedi, nişanlımın iç güdülerine ve sevilay hanımın yaklaşık 30 senelik tecrübesine güvendim ve kendisini tercih ettim hayal kırıklığına uğramayacağımı düşünüyorum

kızlar bence gelin makyajla ilgili en içi dolu başlık bizimki oldu, başka başlıklarda bu kadar geribildirim yok, sadece şuna yaptırdım buna yaptırdım diyolar, fiyat ne kimse yazmamış, biz burda bi dolu isim hakkında konuştuk ve fiyatlarıda yazdık, mesela benim aklımda hatice hanıma gitmekte vardı, onunla ilgili sitede bi yorum gördüm güya nişan makyajı için anlaştığı bi kızı ekmiş swiss otelde bi gelin makyajına gitmiş, bu mesajı bi dolu forum ve bloga yazmış kız, demek ki baya bi kuyruk acısı vardı, hatice hanımda kendini biz saati netleştirmedik diye savunmuş bi blogda, ben belkide kasıtlı olarak biri onu kötülüyodur demiştim ama böyle bi olay yazanmış, nişanlıma sevilay hanım ve hatice hanımdan bahsetmiştim, hatice hanımla ilgili eleştiriyide anlattım, saati netleştirmedik ne demek dedi, müşterinin numarasını almamış mı, sonradan konuşmamışlar mı demek ki profesyonel davranmamış dedi, nişanlımın iç güdülerine ve sevilay hanımın yaklaşık 30 senelik tecrübesine güvendim ve kendisini tercih ettim hayal kırıklığına uğramayacağımı düşünüyorum

Evet o yorumları ben de okumuştum canım bi blogda, hatta burda da yazmıştı aynı kişi sanırım. Ben de sana güvenerek bu hafta sevilay hanımla görüşmeye gideceğim :) Önceden prova yapmıyor di mi sevilay hanım?

Evet o yorumları ben de okumuştum canım bi blogda, hatta burda da yazmıştı aynı kişi sanırım. Ben de sana güvenerek bu hafta sevilay hanımla görüşmeye gideceğim :) Önceden prova yapmıyor di mi sevilay hanım?

canım ben sevilay hanımın duruşuna o kadar güvendim ki hiç sormadım provayı falan sadece murat bey prova yapalım saçına dedi, sevilay hanım konuşurken bi yandan da yüzünü inceliyo zaten, senin makyajın kafamda oluştu dedi, bi tek kaşlarımı beğenmedi bide sivilceler çıktı bu ara bende, stresten sanırım, onun için bakıma gidicem

canım ben sevilay hanımın duruşuna o kadar güvendim ki hiç sormadım provayı falan sadece murat bey prova yapalım saçına dedi, sevilay hanım konuşurken bi yandan da yüzünü inceliyo zaten, senin makyajın kafamda oluştu dedi, bi tek kaşlarımı beğenmedi bide sivilceler çıktı bu ara bende, stresten sanırım, onun için bakıma gidicem

Anladım canım tamam teşekkür ederim :KK16:

Patbir slm,
Sanıırm Sezar Sak ile anlaşmışsın, hayırlı olsun canım:)
Kuaför için nereyi düşünüyorsun?

Patbir slm,

konuştuğumuz kadarıyla fikri değişmediyse Kızılayda Şenel Kuaförü düşünüyodu, Lemanın tam karşısında

slm, mesajı görmemişim:)) evet kuaför olarak orayı düşünüyorum ama ben ankaralı değilim o yüzden yönlendirici olmayayım:)) 28 nisandan sonra yorumumu yapabilirim ancak...

ben ankaraya gitmeden açmıştım konuyu, sonradan çok güzel paylaşımlar oldu, ben sizler katılmadan ankaraya gidip geldiğim ve ayarlamaları yaptığım için yetişemedi ama bundan sonra okuyan, ihtiyacı olan herkese çok faydalı bildiler dolu...siz araştırmacı yeni ankaralı gelinler sayesinde:))

Cnm Sevilay hn.la anlaşmışsın hayırlı olsun, bence de resimleri falan çok iyi. Maceraya gerek yok o gün, iyi yapmışsın:)))

Patbir slm,

çooook teşekkürler, kuaför yorumumu yazmıştım yukarıda ama sezar sak la ilgili şunu söyleyebilirim, yüz yüze gelemedim ama telefonda bile verdiği bilgiler ve yaklaşımı ile güvenimi kazandı...

arkadaşlar merhaba ankamal mos kuaförde gelin makyajı yaptıran arkadaşlarım oldu. benimde 2. alternatif olarak aklımda.Ben yeşim arsoy yada sevilay hanımı düşünüyorum.ama bir türlü saç için bir kuaför bulamadım.topuz konusunda profosyonel bir kuaför arıyorum.magic touch hakkında cok iyi söylenmiş ama bilmiyorum:KK43:

Arjantin Caddesinde Paris kuaför var mükemmel bir kuaför kesinlikle tavsiye ederim =) biraz tuzla ama çok çok memnun kalırsınız..

X