Gelin Makyajı ANKARADA PORSELEN MAKYAJ yardim lutfeen

gizemx90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2015
10
0
33
Merhaba arkadaslar. Ben Istanbulda yasiyorum ve dugunum Ankarada. Ankarayi da hic bilmiyorum. Dugunum agustos sonunda ve porselen makyaj yaptirmak istiyorum. Nisanimda mac e yaptirmistim cok guzel olmustu fakat nisanim sadece yemekli oldugu halde kalici olmadi. Bu yuzden Ankarada bildiginiz porselen makyaj yapan iyi bir makyoz var mi??

Selam! ennnnnnn çok memnun kaldığım Funda Kadan nişan & düğün ikisindede harikalar yaratmıştı en önemli özelliği ise makyajı çok kalıcı oluyor :KK66:

Selam! ennnnnnn çok memnun kaldığım Funda Kadan nişan & düğün ikisindede harikalar yaratmıştı en önemli özelliği ise makyajı çok kalıcı oluyor :KK66:

ismini çok sık duyuyorum..
peki fiyat konusunda aşağı yukarı nasıl ücretler istiyor?
bilgilendirirseniz sevinirim..

walla canım özel günler(nişan düğün vs.) için hatırlayamıyorum ama gündelik makyaj 100 tl civarındaydı sanırım.istediğin yere geliyor kendi stüdyosu da var istersen telini verebilirim yada faceden bulabilirsin.

Canım yasemin Akbulut derim susarim bende geçen yıl evlendim ve makyajimida okadar oynayıp terleme më rağmen öyle duruyordu zor çıkardım yüzümden :)

Teyzemin kızının düğünü oldu bu hafta sonu. Sabah 10:30 da yapıla makyaj gece 12:30 da biz düğünden çıkarken oynamamıştı. Porselen yapıldı. Çok güzel, modern ve masum, doğal bir makyaj oldu. Makyöz kuaföre geldi. Biz önceden de kendisini tanımıştık zaten. Nişanda da ona yaptırdık. Fotolarını koyar mıyım bilemedim. Sonuçta benim suratım olmadığı için özel bir şeyi buradan izinsiz yaymak istemedim. İsteyenlere mesaj olarak gönderebilirim. 120 TL aldı bizden bir de yol parası verildi. Kullandığı ürünler Mac, kryolan, nars, adını daha önceden hiç görmediğim başka prof. ürünlerdi. Tavsiye ederim. Teyzeme filan da makyaj yaptı. 75 yaşındaki kadın 20 yaş gençleşti resmen.

X