Gelin Makyajı Ankarada gelin makyajı yaptıranlar/yaptıracaklar yardım ltf

18.30-19-45 arası Sevilay Hanım beni iyice bi mıncıkladı :KK1:
gerçekten iyi geldi, yarım saat falan buhar verdi yüzüme, bi dolu şey sürdü temizledi falan filan, gözlerim kapalıydı bilemiyorum neler sürdü :) cildim kullandığım ürünlerden birine alerjik reaksiyon veriyomuş, olası ürünlerimi eledi, kalanları kullanabilirsin dedi, önümüzdeki 3 gün eczaneden alacağım bi ürün kullanıcam makyajda yapmıcam, bugün 2 gelin daha randevu aldı, doğru yerdeyim diyorum ama umarım yanılmam Sevilay Hanımı sevdim

Merhaba arkadaşlar.. Ben de kuaför ve makyöz arayışlarına başladım..
yclozl Sevilay Hanım'a gittin düğünün oldu sanırım.. Nasıldı saçın ve makyajın?

Ayrıca patbir çok düşüncelisin. "Benim düğün oldu nasıl olsa" deyip bırakmadın konuyu.
Yardımların için teşekkürler..

Merhaba arkadaşlar.. Ben de kuaför ve makyöz arayışlarına başladım..
yclozl Sevilay Hanım'a gittin düğünün oldu sanırım.. Nasıldı saçın ve makyajın?

Ayrıca patbir çok düşüncelisin. "Benim düğün oldu nasıl olsa" deyip bırakmadın konuyu.
Yardımların için teşekkürler..

rica ederim...umarım diğer arkadaşlarda konuyu görürse buraya yazar...ya da yclozl ye özel msj at sorularını istersen...bazen eski konulara bakılmıyor çünkü...

rica ederim...umarım diğer arkadaşlarda konuyu görürse buraya yazar...ya da yclozl ye özel msj at sorularını istersen...bazen eski konulara bakılmıyor çünkü...

Hmm haklısın bakmayabilir özelden yazayım en iyisi..
Peki şunu sorucam. Düğün salonu bana gelin villası veriyor o günlük..
Ben de kuaföre falan gitmeyim koşuşturmayım diyorum.. Sezar Sak istediğimiz yere gelir mi?
Bu konuda fikrin var mı?
Bir de gelin saçın ve makyajın nasıl oldu? Resim eklemenin sakıncası yoksa görebilir miyim?

Not:
Özelden yazamadım yclozl'ye arkadaş olmak gerekiyormuş.. Bakalım beni kabul ederse mesaj atar cevabını da buraya yazarım.

Son düzenleme:
Hmm haklısın bakmayabilir özelden yazayım en iyisi..
Peki şunu sorucam. Düğün salonu bana gelin villası veriyor o günlük..
Ben de kuaföre falan gitmeyim koşuşturmayım diyorum.. Sezar Sak istediğimiz yere gelir mi?
Bu konuda fikrin var mı?
Bir de gelin saçın ve makyajın nasıl oldu? Resim eklemenin sakıncası yoksa görebilir miyim?

Not:
Özelden yazamadım yclozl'ye arkadaş olmak gerekiyormuş.. Bakalım beni kabul ederse mesaj atar cevabını da buraya yazarım.

gelip gelmediğini hatırlamıyorum bak, ama geliyordur herhalde biraz fazla fiyata...
saçım başka yerde oldu, sadece makyaj sezarda oldu...mailini özelden yaz bana, resim atayım...

mac (kentpark)= 600 tl + 1 urun diyor, eger baska yere gelirlerse fiyat degisiyormus
toni&guy(kentpark)= 600tl ve 800tl hem gelin saci hem makyaj farki ne derseniz saci yapan farkediyormus
Evrim Memili 400tl gelin makyaj 400tl sac
Bugun Yasemin Akbulutla gorustum 500 tl gelin makyaji
Carsamba gunu Sezar Sak ile randevum var
Birde FUnda Kadan ile gorusmeye caliscam numarasini bulabilirsem
Bu arada mac estee lauder gibi yerlerle gorustugunuzde kendileri gelipte yapiyorlar fiyatlari biraz daha dusuk oluyor....

Harvey Nichols 450 tl istiyormuş. Sitesinde okudum kızlar..

hazanexus Sezar Bey ile görüştükten sonra durumu bildirir misin, ne kadar diyecek..
Bir de görüşmek için illa randevu şart mı, randevusuz gitsem benimle konuşmaz mı?
:26:

Didem Bilgiç'i öneririm arkadaşlar.Gelin makyajlarını yaptıran arkadaşlarım oldu çok memnun kaldılar.Hem makyajdan hemde Didem hanımın enerjisinden.Bizlerinden düğünde karsılastıgımız görüntü çok güzeldi.Yeşim Hanım var birde.Yeşim Arsoy.Didem hanımın hocasıymış.Ama mayısın ortasında doğum yapıcakmış.benim tavsiye edebilceğim isimler bunlar arkadaşlar.

Harvey Nichols 450 tl istiyormuş. Sitesinde okudum kızlar..

hazanexus Sezar Bey ile görüştükten sonra durumu bildirir misin, ne kadar diyecek..
Bir de görüşmek için illa randevu şart mı, randevusuz gitsem benimle konuşmaz mı?
:26:

Bugun Sezar Sak ile gorustum gelin makyaji 450tl + 100tl takma kiprik, sac 450 tl, gelinin misafirleri :makyaj 150tl, fon/masa 50tl, topuz 100tl.

Kayinveldemle Estee Lauder, Lancome vs bakmaya basladik yani acikcasi bir makyaja ve saca ki benim sacim acik olacak okadar masraf yapmak istemiyorum.... pofff kararsizlik

diger sorunuda unutmadan ben cat kapi gicektim ama orda olmuyor hep o yuzden randebu almak lazim.

bu arada kizlar deneme yapiliyormu sacta ve makyajda hani karar vermeden once...

Son düzenleme:
Bugun Sezar Sak ile gorustum gelin makyaji 450tl + 100tl takma kiprik, sac 450 tl, gelinin misafirleri :makyaj 150tl, fon/masa 50tl, topuz 100tl.

Kayinveldemle Estee Lauder, Lancome vs bakmaya basladik yani acikcasi bir makyaja ve saca ki benim sacim acik olacak okadar masraf yapmak istemiyorum.... pofff kararsizlik

diger sorunuda unutmadan ben cat kapi gicektim ama orda olmuyor hep o yuzden randebu almak lazim.

bu arada kizlar deneme yapiliyormu sacta ve makyajda hani karar vermeden once...

Bazı yerlerde prova yapılıyor canım. Ama o da ekstra masraf... Tabi ne olursa olsun bi prova şart diye düşünüyorum..
Sezar Bey'i yerinden kaldırıp şuraya gelin desek demek 450 olacak 550-600 :KK52: Bu fiyatlarla çok zor..

Bazı yerlerde prova yapılıyor canım. Ama o da ekstra masraf... Tabi ne olursa olsun bi prova şart diye düşünüyorum..
Sezar Bey'i yerinden kaldırıp şuraya gelin desek demek 450 olacak 550-600 :KK52: Bu fiyatlarla çok zor..

yok dahada pahli 750 tl :S

başak kuaförü düşünüyorum dikimevindeki.giden öneren var mı birde fiyatlar hakkında fikri olan?prefesyonel makyaj isitiyorum

bu fiyatlar gerçek mi ya,çıldırmış olmalılar

Kizlar sanirim ben buldum ama daha bi kac yerede soracam benim aklima yatti gibi ve enerjiside superdi fiyatida uygun bir Funda Kadan i arayin derim....

X