Alttaki uyeye soru soralim☺

Evet

Yurtdışı tatili hediye ettiler ama bunu okuduğun andan itibaren eşyalarını hazırlamayıp evden ayrılman için sadece yarım saatin var.
Kabul eder miydin?

Evet

Yurtdışı tatili hediye ettiler ama bunu okuduğun andan itibaren eşyalarını hazırlamayıp evden ayrılman için sadece yarım saatin var.
Kabul eder miydin?
Evet.
Yarım saat yeterince uygun benim için:) çok bile zaman vermişler

Annen 'ninen annesinin gelinliğini giymiş, ben de annemin gelinliğini giydim,en büyük hayalim kızımın da aynı gelinligi giymesi. Bu yüzden saklıyorum. Lütfen giy' diye senden über cirkin bir gelinlik giymeni rica etse giyer misin?

Evet.
Yarım saat yeterince uygun benim için:) çok bile zaman vermişler

Annen 'ninen annesinin gelinliğini giymiş, ben de annemin gelinliğini giydim,en büyük hayalim kızımın da aynı gelinligi giymesi. Bu yüzden saklıyorum. Lütfen giy' diye senden über cirkin bir gelinlik giymeni rica etse giyer misin?

Aaa senin gibi bir gezgin için aşırı kolay oldu. Sayılmaz bu.

Soruna cevabım revize şansım varsa evet. Yoksa hayır. Anılarım çok kıymetlidir. Düğün istemiyorum normalde ama nikah hatıramı bile bir rica için öyle hatırlayamam üzgünüm :KK43:

Şimdi hakkaniyetli olması için sana göre bir soru soruyorum.

Çok kısa, yani seni tatmin etmeyecek kadar kısa süreli, (her ülkeye bir kez gidebileceksin ömrün boyunca)
birçok ülke gezmek mi?

Yoksa istediğin kadar keşfedebileceğin, istediğin kere gidebileceğin tek ülke gezmek mi?
(biraz düşün, süre 5 dk bile olabilir çünkü, ve diğer tek ülkenin ne kadar büyük olduğunu bilmiyoruz :)

Aaa senin gibi bir gezgin için aşırı kolay oldu. Sayılmaz bu.

Soruna cevabım revize şansım varsa evet. Yoksa hayır. Anılarım çok kıymetlidir. Düğün istemiyorum normalde ama nikah hatıramı bile bir rica için öyle hatırlayamam üzgünüm :KK43:

Şimdi hakkaniyetli olması için sana göre bir soru soruyorum.

Çok kısa, yani seni tatmin etmeyecek kadar kısa süreli, (her ülkeye bir kez gidebileceksin ömrün boyunca)
birçok ülke gezmek mi?

Yoksa istediğin kadar keşfedebileceğin, istediğin kere gidebileceğin tek ülke gezmek mi?
(biraz düşün, süre 5 dk bile olabilir çünkü, ve diğer tek ülkenin ne kadar büyük olduğunu bilmiyoruz :)
Hiç düşünmeme gerek yok, bir keresinde 20 günlük otobüs turuna katılmıştım ve bazı ülkelerde sadece 12 saatim vardı 🙈🙈 daha yeni sinoptan bartina geçerken yolda 'bari bir safranbolu kanyonunu göreyim" diye 3 saatlik Karabük molası vermiş biriyim 😂 kısa da olsa her şehri/ülkeyi görmek isterim.
Peki sen bir omur geçerli yüzde yetmiş indirim çeki verseler bunu d&r gibi kitap sitesinden mi almak isterdin yoksa kiyafet sitesinden mi???

Kıyafeti seçerdim daha pahalı :KK70: Kütüphane var sonuçta:KK51:

Bir süper gücün olsun. Görünmez olabilek mi ışınlanabilmek mi?

Kıyafeti seçerdim daha pahalı :KK70: Kütüphane var sonuçta:KK51:

Bir süper gücün olsun. Görünmez olabilek mi ışınlanabilmek mi?
ışınlana bilmek isterdim, çünkü bazen istediğimiz yerlere gidemiyoruz görmek istediklerimizi göremiyoruzz

Hayatında en çok yapmak istediğin şey nedir ?

ışınlana bilmek isterdim, çünkü bazen istediğimiz yerlere gidemiyoruz görmek istediklerimizi göremiyoruzz

Hayatında en çok yapmak istediğin şey nedir ?

Eskiye 1990 li yillara gitmeyi cok isterdim/ istiyorum 😞

Hayatındaki en büyük pişmanlığın?

Ziyaretine gitmeyi erteledim. Gittiğim gün de yolda ölüm haberini aldım.

Mavi hap mı kırmızı hap mı?

Sürpriz damatlar

Şu anki ruh haline göre keşkelerin mi fazla belkilerin mi
Keşkeleri sevmem olan olmuştur ve geçmiştir, o yüzden belkilerim vardır çünkü gelecek için umut vad eder.

Hayatında yapmak istediğin ama yapamadığın bir meslek var mı?

Öylesine var bir amacı yok
Neden burdasın bu saate oyun oynuyorsun🤣

X