Alttaki üyeye bir soru sor..

Çok içli dışlı olmadıkça severim:dondurma:

Kınadığın bir durum sonra başına geldi mi?

1. Sırf eşi/sevgilisi istiyor diye saç rengini değiştirenlere ya da istemediği halde bedeninde / yüzünde kozmetik değişiklikler yapanlara kızardım. ikisini de yaptım.
2. sigara içmek :KK43:

Evcil hayvanın var mı? Varsa onu nasıl edindin, yoksa olmasını ister miydin?

1. Sırf eşi/sevgilisi istiyor diye saç rengini değiştirenlere ya da istemediği halde bedeninde / yüzünde kozmetik değişiklikler yapanlara kızardım. ikisini de yaptım.
2. sigara içmek :KK43:

Evcil hayvanın var mı? Varsa onu nasıl edindin, yoksa olmasını ister miydin?
Evcil hayvanım her zaman oldu. Papağanlarım ve bir kedim var. Barınaktan evlat edindim. Annem kedimden ayrılamadığı için kedim annemde yaşıyor. Şimdi de barınaktan köpek evlat edineceğim ❤️

Kendini affedemediğin bir konu var mı?

Evcil hayvanım her zaman oldu. Papağanlarım ve bir kedim var. Barınaktan evlat edindim. Annem kedimden ayrılamadığı için kedim annemde yaşıyor. Şimdi de barınaktan köpek evlat edineceğim ❤

Var. Keşke anneannemin hayattan ani gidişinden önce onu kızdırmak yerine daha güzel son anlarımızı yasasaydim.

* Esin/sevgilin/ailenden sakladigin şey ne ?

Her an şükrediyorum şükredebildigime de cok şükür

Her şey yolunda mi iyi misin?

Evcil hayvanım her zaman oldu. Papağanlarım ve bir kedim var. Barınaktan evlat edindim. Annem kedimden ayrılamadığı için kedim annemde yaşıyor. Şimdi de barınaktan köpek evlat edineceğim ❤

Merhaba bsey dsnisacagim özelden bakarmisiniz

X