Sizce Uygun Cinsellik Saati Kaçtır?

Belirli gün ve saat okursa zaten o mecburi zorunlu gibi olur görevmis gibi olur en güzeli dediğim gibi fırsat bulunca iki taraf isteyince
Kesinlikle katılıyorum mesela o an olan isteğe göre olunca daha sağlıklı oluyor bazen biz önceden konuşuyoruz mesela işteyken mesaj atıyor akşam bir şeyler yapalım diyor bende tamam diyorum heyecan başlıyor ister istemez 😕 ve dediğiniz gibi bir saat belirleyince sanki bir iş yada görev gibi oluyor 😁

Merhabalar benim sorum açık ve net ancak lütfen bunun sorusumu olur canın ne zaman isterse o zamancılar gelmesin.Ciddi cevaplar istiyorum öncelikle.Sizce cinsellik gündüz mü daha iyimi gece mi akşam mı bir saati varmı genelde insanlar saat kaç gibi birlikteliğe girerler elbette kuralı yok biliyorum sadece tespit gibi düşünün çoğunluğu merak ettim en uygun zaman sizce nedir
Siz cinsellik yasamiyorsunuz ki bizimkini ne yapacaksiniz?

Merhabalar benim sorum açık ve net ancak lütfen bunun sorusumu olur canın ne zaman isterse o zamancılar gelmesin.Ciddi cevaplar istiyorum öncelikle.Sizce cinsellik gündüz mü daha iyimi gece mi akşam mı bir saati varmı genelde insanlar saat kaç gibi birlikteliğe girerler elbette kuralı yok biliyorum sadece tespit gibi düşünün çoğunluğu merak ettim en uygun zaman sizce nedir
Canım istedigi an.

X