Alt açmak kolay mı, hemen alışılıyor mu?

Kkedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2019
1.722
2.069
27
İlk gebeliğim. Yeğenlerim var ama hiçbirinin altını değiştirmedim hani bazı insanlar olur daha kendi bebeği dahi yokken başka bebeklere bakabilir ya ben hiç onlardan değilim. Kendi bebeğim olunca tiksinme durumu daha farklı mı olur? Kolay alışılır mı?

İlk gebeliğim. Yeğenlerim var ama hiçbirinin altını değiştirmedim hani bazı insanlar olur daha kendi bebeği dahi yokken başka bebeklere bakabilir ya ben hiç onlardan değilim. Kendi bebeğim olunca tiksinme durumu daha farklı mı olur? Kolay alışılır mı?

Otomatik yükleniyor, yaparsın kendine güven. Ben de hiç çocuk büyümedim, alt değişmedim. Ama bebişim olunca ne tiksindim ne midem bulandı, hatta böyle aşk yaşıyorsun değişik bir şey. Herkeste böyle olur mu bilmiyorum tabi 🌸

Valla benim ilk oğlum öyle küçüktü ki bırak alt açmayı çeşme suyunu açıp önünde yıkıyodum . 🤣🤣

Ay bi de mide hiç bulanır mı? Kaka yapınca bayram ediyoruz. Hatta içinden kan vs bi şeyler arıyoruz var mı yok mu, alerjik mi nedir diye. Çocuklarım pırt kaka yapınca dünyalar benim oluyor 🤣🤣

Hayatta midemi en çok bulandıran şey sümük asla tahammül edemem ama bebem olunca otribebeyle nefesimle çekiyorum yeter ki burnu açılsın diye insan kendi çocuğu olunca hiç birşeyden tiksinmiyor emin olabilirsiniz

Ay bi de mide hiç bulanır mı? Kaka yapınca bayram ediyoruz. Hatta içinden kan vs bi şeyler arıyoruz var mı yok mu, alerjik mi nedir diye. Çocuklarım pırt kaka yapınca dünyalar benim oluyor 🤣🤣
Valla o geğirip pırt yaptıkça biz oohh yavrum ohh diye seviniyoruz eve kakalı bez değiştirmek hoşumuza gidiyor 😂😂 mıçtı mı ne yaptı diye konuşmaya falan başladık telefonda bebek çok başka bir şeymiş

Ben de öyle ay bugün kaka yapmadı ne zaman yapacak, yapınca mutlu oluyorum 😁

Valla o geğirip pırt yaptıkça biz oohh yavrum ohh diye seviniyoruz eve kakalı bez değiştirmek hoşumuza gidiyor 😂😂 mıçtı mı ne yaptı diye konuşmaya falan başladık telefonda bebek çok başka bir şeymiş
Allah size bağışlasın
Öncesinde de bu konuda iyi miydiniz bebekten sonra mı alıştınız?

Allah iyiliğinizi versin güldürdünüz 😊
Biz bayram ediyoduk büyük oğlum kabız bir bebekti ay kaka yapınca resmen evde şölen olurdu. Sümük balgam kaka çiş bunlar ne ki valla annelik babalık delilik mi güzellik mi bilmem 🤣

X