Kocam pedofil mi

Çocukken peşime sürekli takılan bir yetişkin nedeniyle karakolda şikayetçi olmuştuk ve polislerin söylediği şöyle bir bilgi var paylaşmak isterim. Pedofili bireylerin aileleri bile "çoğunlukla" durumun farkında değildir. Tutuklandıklarında eşleri çok şaşırır, ensest söz konusu değilse hatta iftira olduğunu düşünürler.
Yani önceden hissetmeyebilirsiniz ve burada eşimden şüphelenmem diyen kadınların bazılarının eşlerinde de bu tür sapıklıklar çıkabilir. Hayatta kendinizden başka kimseye bu denli kefil olmayın. Sorunuzun cevabına gelirsek evet ben de erekte görürsem gayet bozulurum ve çıkışırım.
Çok geçmiş olsun,söylediklerinizde haklılık payı var,bende katılıyorum.Konu sahibinin bakış açısıyla baktım ben.Kendi çocuğunu kucağına alır almaz erekte olan bunu gizleyemeyen biri mutlaka ama mutlaka bir çok yerde falso verir .
3-4 kere erekte gördüğüm kocama bende bozulurum ama bebeğim kaynaklı olduğunu düşünmem biri uyarsa aklıma takılır ama ilk anda pedofili aklıma gelmez. .

Çok geçmiş olsun,söylediklerinizde haklılık payı var,bende katılıyorum.Konu sahibinin bakış açısıyla baktım ben.Kendi çocuğunu kucağına alır almaz erekte olan bunu gizleyemeyen biri mutlaka ama mutlaka bir çok yerde falso verir .
3-4 kere erekte gördüğüm kocama bende bozulurum ama bebeğim kaynaklı olduğunu düşünmem biri uyarsa aklıma takılır ama ilk anda pedofili aklıma gelmez. .
Teşekkür ederim.
Ben sizi anlıyorum ama şöyle düşünüyorum. Olay benim evliliğimde gerçekleşse ilk gördüğümde evet ensest ve pedofili olarak düşünmem ama -çok afedersiniz- eşimi şu şekilde uyarırım; şeyin kalkmış çocuğu kucağından indir! Sorgularsa da, çocuklar anlamasa da hissederler o vaziyetteyken temasta bulunmayalım lütfen derim ve muhtemelen konu kapanır. İkinciye görürsem ve o an hala çocuğu kucağından bırakmaya yeltenmiyorsa da büyük olay çıkarırım.

Teşekkür ederim.
Ben sizi anlıyorum ama şöyle düşünüyorum. Olay benim evliliğimde gerçekleşse ilk gördüğümde evet ensest ve pedofili olarak düşünmem ama -çok afedersiniz- eşimi şu şekilde uyarırım; şeyin kalkmış çocuğu kucağından indir! Sorgularsa da, çocuklar anlamasa da hissederler o vaziyetteyken temasta bulunmayalım lütfen derim ve muhtemelen konu kapanır. İkinciye görürsem ve o an hala çocuğu kucağından bırakmaya yeltenmiyorsa da büyük olay çıkarırım.
+1 bencede en sağlıklı tepki bu olurdu diye düşünüyorum

Arkadaslar iyi aksamlar. Kafami cok kurcalayan bir soru var ve ben ne yapacagimi bilmiyorum. 8 aylik bir kizim var. Kocam kizimi kucagina aldiginda birkac sefer erekte vaziyette gordum. Ilk gordugumde beynimden vurulmusa dondum ve cok buyuk bir kavga cikti. Aciklamasi ise bu ima etmeye calistigin seyi duymak bile istemiyorum insan kizina nasil o gozle bakabilir ustelik o bir bebek oldu. Cinsel bolgelerine dokunmaya calisma ya da acip bakma gibi hareketleri yok, ben yanlarinda degilken bebek kamerasindan takip ediyorum. Lutfen anneler bu ereksiyon normal mi durduk yere falan olur mu ? Siz hic denk geldiniz mi? esime sevgiyle yaklasamiyorum midem bulaniyor.
Herkes gibi dusunmuyorum. Herşey olabilir bu hayatta. Bunu demek istemezdim ama annelik içgüdüsü diye de birşey var. Kamera olmadığını düşündüğü bir yere kamera koyarak gözlem yapın. Umarım böyle birşey yoktur. Ancak çok kücük bir ihtimal bile olsa ihmal etmeyin. Tesadüf olmasını umuyorum. 🙏

Bilincalti normal sehvet duyulan haz ile yemek yerken alinin hazzi karistirabiliyormus. Heyecanlaninca erekte olan insanlarda varmis mesela. Bu durum bana onun gibi geldi dedi.
Bazi arkadaslara kendimi aktaramiyorum galiba ama pardon da 3 5 kez erekte gordugumde, kendi gozumden bile sakindigim kizim icin endise etmem kadar normal bir sey yok benim icin.
Don mevzusunda da evet benim icin de igrenc hic hijyenik degil ama ne yapabilirim arkadaslar dinlemeyen birine. Elbette cocugum icin dayatacagim ama yapamadim bu zamana kadar bir sey elimden bir sey gelmedi
İyi de diyelim öyle, insan erekte olduğunu hissetmez mi, fark edince noluyor diye rahatsız olmaz mı utanmaz bebekten uzaklaşmaz mı?

Kameranın yerini değiştirin ikisini yalnız bırakın ve izleyin. Gerekirse gizli kamera alın ve kaydedin. Annelik içgüdüsü denen birşey var. Bu düşünce çok korkunç bu şüpheyle yaşanmaz. Belli olurdu anlardınız filan diye düşünmüyorum. En umulmadık kişilerden neler duyuyoruz. İnşallah siz yanılmış olun.

Konu bana bir türlü geçmiyor. Böyle bir risk altında boşanmayayım, en azından benim gözetimimde olur düşüncesi kadar mantıksız bir şey duymadım.
Hangi mahkeme, hangi savcı çocukla babanın görüşmesine müsade eder.
Burda hiç birimizin uzmanlığı olmadığı hassas bir konu açıyorsunuz. Sonrada psikologunuzun tanısı ile tatmin oluyorsunuz. Zaten velevki böyle bir durum olsa öncesinde gözlem yapar, veri elde eder, pek çok uzmandan görüş alır ve bir tanı koyardınız. Bir şüphe ile bir grup kadından varsayım istemezdiniz.
Size birazdan bir link atayım ekşi sözlükten d sonra bunu diyebilecek misiniz bakalim.

Konu bana bir türlü geçmiyor. Böyle bir risk altında boşanmayayım, en azından benim gözetimimde olur düşüncesi kadar mantıksız bir şey duymadım.
Hangi mahkeme, hangi savcı çocukla babanın görüşmesine müsade eder.
Burda hiç birimizin uzmanlığı olmadığı hassas bir konu açıyorsunuz. Sonrada psikologunuzun tanısı ile tatmin oluyorsunuz. Zaten velevki böyle bir durum olsa öncesinde gözlem yapar, veri elde eder, pek çok uzmandan görüş alır ve bir tanı koyardınız. Bir şüphe ile bir grup kadından varsayım istemezdiniz.

Kk da bazı yazarlar sırf kadınlar bosanmiyor diye aşırı öfke duyuyor nedense. Veya konunun sonunu istedikleri gibi yönetemediklerinde agresif oluyorlar.
Siz nerde yaşıyorsunuz çok merak ediyorum. Kocası yüzde yüz pedofili olsa bile kadın şu an evini terk edemez. Neyden bahsediyorsunuz nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz çok merak ediyorum. Ya da ne kadar şanslısınız ki hayatınızda toz pembe bulutlar olacak şekilde bir yaşam sürmüşsunuz. Veya çok gençsiniz falan. Yoksa başka açıklaması olamaz bazı denk geldiğim yorumların.

Okudum gif linki. Ben böyle bir şey olamaz demiyorum. Önceki sayfalara bakarsan yüzyılın sapığı diye adlandırılan Avusturya’da kendi öz kızını bodrumda esir tutup senelerce tecavüz eden, ondan 7 çocuk yapan adamı da paylaştım. Bak eksisözlükteki anneye. Hemen uzaklaştırma çıkarmış. Ben konuyu gerçekle bağdaştıramadım. Başlık sahibinin eşi ile arasında geçen konuşmayı okundun mu? Eşi “bir daha bu konuyu konuşmayalım” demiş. Tüm bunlar benim kafamda soru işaretleri oluşturdu.

Okudum gif linki. Ben böyle bir şey olamaz demiyorum. Önceki sayfalara bakarsan yüzyılın sapığı diye adlandırılan Avusturya’da kendi öz kızını bodrumda esir tutup senelerce tecavüz eden, ondan 7 çocuk yapan adamı da paylaştım. Bak eksisözlükteki anneye. Hemen uzaklaştırma çıkarmış. Ben konuyu gerçekle bağdaştıramadım. Başlık sahibinin eşi ile arasında geçen konuşmayı okundun mu? Eşi “bir daha bu konuyu konuşmayalım” demiş. Tüm bunlar benim kafamda soru işaretleri oluşturdu.
Okumamissiniz. Çünkü bu adama mahkeme çocuklarını yatılı vermeye devam etti. Ekşi sözlükten pek çok insan ve YouTube da yüklediği video nün altına pek çok insan anne iftira atıyor diye destek verdi. Mahkeme hala devam ediyor ama bu süre içinde adama yatılı giden çocukları olan anne perişan oluyor.

Fiziksel olarak kanitlanamayan istismar vakalarinda, fail üstelik baba ise konu daha çetrefilli hale geliyor. Ayrıca bir psikiyatrist vardı. Yaklaşık 10 ailenin çocuğu babasını istismar ile suçlamıştı. Aynı adamın hastası. Adamın ilaçlarla ve telkinle çocukları bu hale getirdigi söylenmişti.
Yine doktor Ender sarac örneği var. Karısı tam bir çatlak. İftira mi attı adam mı istismar etti hala belli değil. Ben bile tam taraf olamadım mesela tüm açıklamaları okuduğum halde.
Şimdi adam karım geçmişinden dolayı bana iftira atıyor dese ne olacak. Boşandığı için yatılı bir şekilde çocuğu o eve gitmeye devam edecek. Su anki durumdan çok daha kötü bir vaziyet olacak.
Öfkeyle kalkan zararla oturur.
Aldatmalarda bile sakın kalıp öyle yol almak gerekir ki mahkemede haklarını tam alsın. Kaldı ki bu durum çok daha farklı.
Zararı daha fazla olabilecek şeyler için gereksiz bir hırsla yönlendirme yapılıyor.

Okumamissiniz. Çünkü bu adama mahkeme çocuklarını yatılı vermeye devam etti. Ekşi sözlükten pek çok insan ve YouTube da yüklediği video nün altına pek çok insan anne iftira atıyor diye destek verdi. Mahkeme hala devam ediyor ama bu süre içinde adama yatılı giden çocukları olan anne perişan oluyor.
Haklısın gif. 32 sayfaymış. Ben 1 sayfa sandım. 🙁 Çok üzücü gerçekten. İlerleyen sayfalarda 128 gün hapis yattı diyor?

• Beğen
Reactions: Gif
Ve bir de algıda secicilik durumu var. Adam belki gerçekten her aşırı mutlu olduğunda erkekte oluyordu. Tabi bu erekte olma hali tahminimce cinsel ilişkideki gibi değildir. Daha hafif halidir. Fakat konu sahibi hassas olduğu için çocuğu olduktan sonra gözlemlemeye başlamıştır.
Bu ihtimal de oldukça kuvvetli, diğer ihtimal de. Bilemez ki. Her iki ihtimal için de konu sahibinin zamana ihtiyacı var gaza degil.

Ben çocuklar konusunda çok hassasım. Ve bu çocuk istismarı beni aşırı etkileyen bir konu. O yüzden her gündeme gelen konuda çok etkilenirim. Büyük çocuğum ufakken de bu konu ile ilgili ekstra kaygı duymuştum.
Mesela bazılarınız diyor ya ben birşey olsa öyle düşünmem demekki kocasından şüpheleniyor.
Hayır bu onunla ilgili değil. Kişinin kaygı seviyesi ile ilgili.
Mesela metroda bir ses olduğunda ben irkilip etrafı kolacan ediyorum. Neler oluyor bir sıkıntı mı var, tehlike mi var diye. Kalbimde beraberinde çarpmaya başlıyor. Benle beraber bir sürü yolcu var onlar sakın. Veya başka bir sürü ornegim var aynı ortamda benim daha kaygılı olduğum.
Ben de mesela bir ara ailemdeki bütün erkek bireyleri gözlemlenmiştim. Hiçbirinden şüphe duyduğumdan değil. Bu hikayelerde ki herkes zaten çok güvenilir insanlarmis. Dolayısı ile benim için birinden şüphe duymam için pipisi olması yeterli. Çocuk 2-3 yaş donemindeyken o ara çok da gündemde bu tarz haberler olduğu için ben de tetikteydim mesela.
Bu aldatma hikayelerindeki gibi kadın hisseder durumu ile aynı değil bence.
Ama tabiki sayı olarak fazlaca olduğu için ipin ucunu bırakmalık mevzu da değil. Bu şüphe ile yaşamak da kolay değil. Bence evin her yerine kamera koyup, görüntüleri de güvenilen objektif biriyle izlemekten başka çare yok gibi.

Objektiflikten kastım erekte olma halinin de boyutu mesela nasıl. Hafif belirginleşmesi mi? Öncesi sonrası durumu ne. Yani çocukla ilgisi var mı yok mu bence objektif bir bakışa ihtiyaç var. Geçmişten dolayı kaygılı bir bakışla yanlis yorumlamamak için.

Bu adam kesinlikle normal değil. Midem bulandı.

X