Allergan protez

Sorma ya kazen bayanmii kazen beymi bilmiorum tam rica ettim link isdedi telim de sorun var zor oldu kizdi galiba bana ceza verdi sadce seyirciydim bir gun anlamadim gitti 😄
Bey 😊 istek attım her ikisine de. Soruları çeviriciden baktım, umarım bu sefer kabul ederler 😬

Natrelle zaten allerganın protezi. Bende de 5 yıldır var. Fda markayı banladı.
Ben meme ultrasonu çektirip dr uma gittim. Meme dokusu da protez de Sağlıklı duruyor. Saatli bir bomba mı taşıyorum diye sordum!!!!! Fda, sağlıklı protezin çıkarılmasını önermiyor, dedi. (Zaten ben de aynısını okumuştum. ) her yıl kontrol edilmeliymiş tüm protezli memeler. Seroma oluşursa yani sıvı birikmesi ve şişme olursa protez çıkarılmalıymış. O da Hocanın meslek hayatında sadece 2 kere gördüğü birşeymiş. DüZenli takip dedi. Şimdi gelelim benim fikirlerime: ya protezleri çıkarıp memesiz, Ya da bu riskle yaşayacağım. Çünkü bu markayı çıkarttırıp yerine başka bir marka da taktırmam. 2 sene sonra o marka ile ilgili de şüpheler ve risklerin oluşmayacağı ne malum..sene de bir ultrason çektireceğim. Umarım bir sıkıntı olmaz.
Merhaba bende 2015te Volkan Tayfura bu marka protez taktırdım ve lenfoma riski olduğunu yeni öğrendim. Şu an Ankara’da yaşamıyorum. Volkan Bey size bu konuyla ilgili geri dönüş yapıp bilgilendirdi mi? Benim şimdiye kadar hiç haberim olmadı ve şu an sol göğsümde kitle var ne yapacağımı bilemedim size özelden mesaj atamadım mutluluk2015. Sizinle o yıllarda mesajlaştık diye hatırlıyorum.Lütfen cevap yazabilirmisiniz

X