ALL_StaR'la kilo verMe ve kilo koruMa yarışMası

images

Arkadaslar bu da Hannaz Hannaz in grafigi. O simdi korumada. :nazar:

Duzenledigim iki yarismaya katildi. Birincisinde dorduncu oldu . Allah'tan 4 kisi vardi. :KK70:

Ikinci yarismada super bir performans sergiledi. :dondurma::nazar:

Yarisma Dereceleri : 2'lik ve 4'luk :sampiyon:

4. Hannaz Hannaz
Baslangic : 56 Bitis: 59.1 Toplam kilo verme yuzdesi : -5.536 % :confused:
2: Hannaz Hannaz ----------------> 24 :sampiyon:
Baslangic : 58.5 Bitis: 50.3 Toplam kilo verme yuzdesi : %14.0 :sampiyon:

upload_2018-7-2_11-28-3.png

Kizlar menumu yazip cikiyorum. Bugun de yogunum iki kursum var.

Menulerinizi yazip fatmacigimi Muttapa7555 Muttapa7555 u etiketleyin. Burada yazdiginiz menuleri oteki topikte yazmaniza gerek yok. Ben iki tarafi da kabul ediyorum.

Carsambadan sonra tamamen bu topikte takilacagiz. :rapci:

2 Temmuz 2018 Menusu Muttapa7555 Muttapa7555

Sabah : yarim latte 4 bucuk paketim kaldi . Sonra latteyi birakiyorum. Americano ya basliyorum dermisim. :KK70:

Kahvalti : Bir kase badem sutlu yulaf gevregi

Oglen : Bir dilim karpuz

+

Zerdecal latte

Ara: Kafeinsiz soya latte

Aksam : Bir kase sebze corbasi

Geceye dogru bir tabak cherry domates + 1 tabak yogurt :dondurma:

Kizlar menumu yazip cikiyorum. Bugun de yogunum iki kursum var.

Menulerinizi yazip fatmacigimi Muttapa7555 Muttapa7555 u etiketleyin. Burada yazdiginiz menuleri oteki topikte yazmaniza gerek yok. Ben iki tarafi da kabul ediyorum.

Carsambadan sonra tamamen bu topikte takilacagiz. :rapci:

2 Temmuz 2018 Menusu Muttapa7555 Muttapa7555

Sabah : yarim latte 4 bucuk paketim kaldi . Sonra latteyi birakiyorum. Americano ya basliyorum dermisim. :KK70:

Kahvalti : Bir kase badem sutlu yulaf gevregi

Oglen : Bir dilim karpuz

+

Zerdecal latte

Ara: Kafeinsiz soya latte

Aksam : Bir kase sebze corbasi

Geceye dogru bir tabak cherry domates + 1 tabak yogurt :dondurma:

Aman diyeyim yeni bir bağımlılık olmasın :))) badrm sütü iç sen boşver gerisini

Gormek iyi oluyor. All _ star ve benim duzenledigim yarismalar. Butun kirli camasirlarimizi ortaya dokecegim fatmaaa. :KK70:
Hahaha benim çamaşırlar çoknsepet doldurur 65 67 arasında dört nala koştum kaç ay :))) şimdi 60 61 arası dolanıyorum ama bu hafta operasyon haftası 50leri görcem çok pis hırs yaptım :KK76:

Hahaha benim çamaşırlar çoknsepet doldurur 65 67 arasında dört nala koştum kaç ay :))) şimdi 60 61 arası dolanıyorum ama bu hafta operasyon haftası 50leri görcem çok pis hırs yaptım :KK76:

Ben de az 100 gramlarla dolasmadim :KK45:ama hepsi eglenceli gecti seninle be fatma. Onemli olan o. :sampiyon:

Operasyon basliyorsa saatlerimizi ayarlayalim. :KK53:

4 gözle takipteyim normal latteler azaldı hatta soyalı olanlar falanda azaldı bence iyi gidiyorsun. (Latteden anlamayan ben bu kadarını ayırt edebiliyorum)

Bu arada latte markalı bi tişörtün varmış benim geçen gün farkettim aklıma sen geldin :KK70:
Hemen bana yolluyorsun adresi veriyorum. :KK70:

Azalttim ve bu hafta altin vurusu yapacagim. Latteleri ve karpuzu bitirmem gerek . Patatesler de az kaldi ama ondan sikayetci degilim. :KK70:

Ben de az 100 gramlarla dolasmadim :KK45:ama hepsi eglenceli gecti seninle be fatma. Onemli olan o. :sampiyon:

Operasyon basliyorsa saatlerimizi ayarlayalim. :KK53:

Hemen bana yolluyorsun adresi veriyorum. :KK70:

Azalttim ve bu hafta altin vurusu yapacagim. Latteleri ve karpuzu bitirmem gerek . Patatesler de az kaldi ama ondan sikayetci degilim. :KK70:
Evet ya eğlendik o yüzden de bıkkınlık gelip vazgeçmedik toplamda 7 kilo verdik sayılır ikimiz de akıp vermeler hariç :)))

Patates iyi arada yine yersin canım diğerleriyle vedalaş bakalım...

Perşembe hariç tam diyet temposuna giriyorum. Perşembe elbise bakmaya gideceğiz görümceyle yemek işi dışarda olacak onun dışında rahatım bakalım sonuç ne olacak...

X