Alışveriş yapmayı unuttum

Aynen aynen, birde ben çok gençte değilim 48 yaşındayım daha çok tepki alıyorum.

Hayatta öyle abiye falanda giyinemem
Mecbur kalınca ortama göre giyinmeye çalışıyorum ama sadece calisiyo
Bu biraz bende de var. İlla fiyat performans ürünü almam lazım . Çok düşünüyorum, karasiz kalıyorum. Son zamanlarda biraz rahat almaya başladım aldıkça alasım geliyor.
İnşallah bende asabilirim bu konuyu ben alamıyorum illa biri diyecek bu güzelmiş al filan diye biri onaylayacakta cesaretim gelecek

Ben de cok seciciyim, kotu bir sey degil ki.
Her gordugunu almak asil sacma bu devirde, hem cevresel acidan hem butcesel.
Firsat buldukca gezip uzerinizde deneyip en icinize sineni alin, sezonluk bir iki yeni kombin yeter, eskilerle beraber gunu kurtarir.

Ben de cok seciciyim, kotu bir sey degil ki.
Her gordugunu almak asil sacma bu devirde, hem cevresel acidan hem butcesel.
Firsat buldukca gezip uzerinizde deneyip en icinize sineni alin, sezonluk bir iki yeni kombin yeter, eskilerle beraber gunu kurtarir.
Bu konuda hemfikiriz fakat ben hiç alamiyorum sorun orda bişey beğenemiyorum karar veremiyorum illa biri onayliycak yonlendirecek

Bu konuda hemfikiriz fakat ben hiç alamiyorum sorun orda bişey beğenemiyorum karar veremiyorum illa biri onayliycak yonlendirecek

E bir kadin arkadasinizla gidin, daha kolay olur.

Ben de abiye bakiyordum bir suredir, hic tarzim olmadigi icin karar verwmiyordum. Kardesime her denedigimi foto attim da onun gazlamasiyla karar verip aldim.

Ne olacak böyle benimde 2 yaşında bı kızım var ona almaya gelince aslan kaplan kesiliyorum alıyorum da güzel güzel giydiriyorumda ama iş kendime gelince beceremiyorum
Ben de aynı şekilde geçen mecburi olarak dışarıya çıkmıştık 2 ara bir derede hemen bebeğe bir şeyler aldım kıyafet olarak ama kendime gelince vakit bulamıyorum

Ben inanılmaz kıyafet alırım dolabım dolar taşar artık. bir kere alın gerisi gelir bence 🤣 her şeyle kombinleyecek kaliteli bir şey olabilir

Bu konuda yalnız olmadığıma sevindim,corona,ekonomik sıkıntı,önce çocuklar derken alış veriş yapmayı unutmuşum,geçen kendime pantolon bluz iki takım yaptım 4 saat dolanmışım.Hem beceriksizlik ten hem saçma sapan kıyafetler türemiş ya çok açık ,crop tarzı ya da çok kapalı uzun aşırı bol......

Alacak bir şey yok ki. Ya kumaşı kötu ya modeli. Şöyle şık, zarif ve kaliteli bir ürün görmeyeli uzun zaman oldu. Bu yaz için kendime düz beyaz 10 tane t-shirt aldım başka da bir şey alacağımı sanmiyorum. Yalniz değilsin yani.Bir de uyuz salgını var, mağazada bir şey deneme fikri hoşuma gitmiyor.

E bir kadin arkadasinizla gidin, daha kolay olur.

Ben de abiye bakiyordum bir suredir, hic tarzim olmadigi icin karar verwmiyordum. Kardesime her denedigimi foto attim da onun gazlamasiyla karar verip aldim.
Ben yaşadığım memelekette yabancıyım ve hiç arkadaşım yok kız kardeşime foto atıp fikir alıyorum o kadar

Alacak bir şey yok ki. Ya kumaşı kötu ya modeli. Şöyle şık, zarif ve kaliteli bir ürün görmeyeli uzun zaman oldu. Bu yaz için kendime düz beyaz 10 tane t-shirt aldım başka da bir şey alacağımı sanmiyorum. Yalniz değilsin yani.Bir de uyuz salgını var, mağazada bir şey deneme fikri hoşuma gitmiyor.
Aaa bide o mu çıkmış neden kimse dikkat etmiyor kişisel temizliğine

Bu konuda yalnız olmadığıma sevindim,corona,ekonomik sıkıntı,önce çocuklar derken alış veriş yapmayı unutmuşum,geçen kendime pantolon bluz iki takım yaptım 4 saat dolanmışım.Hem beceriksizlik ten hem saçma sapan kıyafetler türemiş ya çok açık ,crop tarzı ya da çok kapalı uzun aşırı bol......
Benim gibilerin olmasına sevineyimmi uzuleyimmi bilemedim kendimizden odun vere vere hmboyle basit şeyleri unutuyor insan uzun zaman almayınca da karar vermekte zorlaniyor

Hayret, adınız da butik oysaki. Keşke benim de içime korku düşse alışveriş deyince. İmrendim resmen.
Dün 15 dakikada 1400 lira harcadım online alışverişte. Eşim milletin haftalık harcamasini 10 dakikaya sığdırdın dedi biraz bozuldu. Yıllarca alışveriş yapacağım diye birikimim olmadı. Ben de konu sahibine imrendim

Kizlar bı ben mi böyleyim anlamadım fikir veririmisiniz. yaklaşık bi 6 7 yıl kurumsal kıyafet giydiğim bir işte çalıştım sonra evlendim işten ayrıldım maddi sıkıntılar pandemi üstüne anne oldum derken ben hiç üstüme başıma biseyler almadım alamadım yani hep olanları giyindim şimdi artık eski halime dönmek istiyorum aaa su çok güzelmiş deyip beğendiğim zamanlara mağazaya gidiyorum hiç bişey alamadan cikiyorum bu online dada böyle beğenemiyorum alamıyorum karar veremiyorum bu durum beni sıkıntıya sokuyor artık eşim alışveriş yapmak istersen şuraya gidebiliriz diyor ben alışverişi duyduğum anda içime korku dusuyo lütfen yardım edin bana

Ben de çocuktan sonra böyle oldum uzun bir süre.
Hamilelik pandemi doğum lohusalık emzirme dönemi. Tipim değişti kıyafetlerim olmadı. 3-5 parça bir şey aldım rahat çirkin kıyafet 1 senedir onları döndürüp giyiyordum.
Şimdi yeni işe başladım. Gardrop yenileme enerjisi geldi bana. Biraz da kilo verdim. Param gitti bir miktar bu krizde koydu ama Kendime geldim.
Bi ateşleme lazım biraz para lazım biraz da gaz verecek anne baba eş yakın arkadaş.
Beni arkadaşlarım gazladı :)

Dün 15 dakikada 1400 lira harcadım online alışverişte. Eşim milletin haftalık harcamasini 10 dakikaya sığdırdın dedi biraz bozuldu. Yıllarca alışveriş yapacağım diye birikimim olmadı. Ben de konu sahibine imrendim
Evlenene kadar kenarda tek kuruşum olmadı aynı şekilde. Evlendikten sonra eh işte. Haftaya doğum var, kilo aldığım için kıyafet alamıyorum pek. Bu sefer de çanta, ayakkabı, ev eşyası alıyorum, değişen bir şey olmadı. 🫠

Evlenene kadar kenarda tek kuruşum olmadı aynı şekilde. Evlendikten sonra eh işte. Haftaya doğum var, kilo aldığım için kıyafet alamıyorum pek. Bu sefer de çanta, ayakkabı, ev eşyası alıyorum, değişen bir şey olmadı. 🫠
Sağlık ve kolaylıkla doğurun inşallah. Ben de kilo aldığım dönemde çantaya para gömmüştüm. Bir dolap dolusu çantam oldu. Para yönetmek, alışveriş yapmak Bir yerde beceri istiyor sanki

Sağlık ve kolaylıkla doğurun inşallah. Ben de kilo aldığım dönemde çantaya para gömmüştüm. Bir dolap dolusu çantam oldu. Para yönetmek, alışveriş yapmak Bir yerde beceri istiyor sanki
Teşekkür ederim, inşallah. Çocuktan sonra birikim yapmaya başladım ama yine de öyle çok bir şey koyamıyorum kenara. Her ay alınacak bir şey bulunuyor. Allah ıslah eylesin bizim gibileri sjsjjsjs

moda olmayan zamansız, klasik parçalar seçmeye çalışın bence. mankenleri kombin giydiriyorlar ya o kombinlerden beğendiklerinizi deneyin, üzerinize yakıştığını düşünüyorsanız alın gitsin. hatta fikrine/zevkine güvendiğiniz akraba veya arkadaşlarınızı alın yanınıza öyle gidin fikir versinler.

X