Aldatiliyormuyum

Aman yazılıyor yazılıyor, sanki burda denilene göre boşayacak konu sahibi 🥲 hadi biz teyit ettik yazılana göre evet aldatıldın anladın ne yapmayı düşünüyorsun?

Eğer sesini çıkarmayıp oturacaksan hiç evde yaygara çıkarma huzurun gitmesin varsa tabi

Ha yok yakarım ortalığı diyorsan düşünecek bir şey yok boşanma davası açacaksın olacak bitecek ortası yok bu işin

Merhaba kizlar sizinle paylasmak istedim cunku kafamdan atamiyorum ve didikliyorum.hamileydim ve birgun esim geldi bir itirafta bulundu bulunmak zorunda kaldi guya arkadasi esimin telefondan yazismis bir kizla sirf kiz arkadsi yakalamsin diye bizimki hanim beni yakalasin diye gozden cikarmis izin vermis sonra nasilmi patladi kiz bnim bilgilerime ulasiyor telegramdan yazismislar kiz bunun evli oldugunu ogrenince para sizdiriyor bu ikisi bir kere veriyor sonra tekrar istyince bana soylemek zorunda kaliyorlar.ben tabi inanmadim hangi devirde yasiyoruz iki telefn kullananlar var ki bu cocukta patron oglu tamamen iyi niyetinden vermis.ozamnlar hem hamileydim hem babam kanser tedavisi goruyordu yuttum bu durumu yani hemde hic birdelil yok yazismayi silmisler.neyse baya zaman gecti babami kaybettim dogum yaptigimin ilk haftasinda tabi o sure zarfinda kendi derdime dustum tabi 40 filan gectik esim is icin gitti kalici gunlugune ariyorum goruntulu acamam dedi dedim ac acamam filan boyle 20 arama oldu resim istedim oda yok guya patron varmis yaninda acamazmis arabadasin dedim mesai disi yok acmadi tabi boyle birkac gun kavga filan sonra delil istedim kart dokumnlari hgs kayitlari getirdi neyse ikna gibi oldum ama suphe gitmiyor cunku guveni kaybettim sonra tesadufen bir arkadsin yaninda is arkadsini kotuledi iste semra cirkinde erkekler onda ne buluyor yillardir is arkadsi ilk defa boyle bir yorum yapti bende tabi flas patladi acaba o mu instagrmdan kadin ekli bnde ikisinidees zamnli takipteyim ikisi ayni anda aktif kiz kadin iste hep sitemkar cok askli ayrilik sarkilari filan sonra esimin instgrmini sifresini degistirdim haberi yok girdigimden sonra bir baktim giremiyorum tmm hemn aradim sen bunlami konusuyorsun yok filan iste kadin icin orospu netten cikmiyorsa bn napim filan ama butun supheler ikisinde toplaniyor birseyde elimde yok sadece hissiyat delil yok tabi bu artik dayanamdi yok oyle yeminler filan iste intihar edicem falan filan baya kararliydi neyse yine susmak zorunda kaldim ama simdi kiz paylasimlari kesti ve ikiside aktif olmuyor yani baya instgrama girmiyorlar zaten esiminkine ben giriyorum.ama kizda aktif degil yani herzmn mola satlerinde gun icinde instagrmdan cikmiyorlardi simdi niye duruldu bnde yine suphe ne diyorsunuz benmi paranoyak oldum yardim edin
Kadınlar aldattıldığını hissettiği an doğruluk payı yüksek oranda çıkar. Bu anlattıklarınızla sizi aldatıyor gibi geldi. Ne görültü kamera acmaması bir foto göndermemesi bi garip geldi. Bir is kadına orp demesi kisi kendinden bilir isiymis.. delilleri toplayamamanız eşiniz saklamakta bayagı usta biri..

Kadınlar aldattıldığını hissettiği an doğruluk payı yüksek oranda çıkar. Bu anlattıklarınızla sizi aldatıyor gibi geldi. Ne görültü kamera acmaması bir foto göndermemesi bi garip geldi. Bir is kadına orp demesi kisi kendinden bilir isiymis.. delilleri toplayamamanız eşiniz saklamakta bayagı usta biri..
Hangi his ? Adam ağzıyla gelip itiraf edene kadar konu sahibi hiçbir şey hissetmemiş. Hâlâ da bir hissi falan yok; adamı aklamanın derdinde.

Konunuzu okuyan kişilere hiç saygınız yok mu?

Dümdüz yazmışsınız, konuşurken bile bir es verilir. Bu kadarı fazla değil mi?

Bayağı aldatılıyorsunuz. Ancak kocanız tam bir şeref yoksunu ve ahlaksız. Üzerine şüphe çekmemek için kadını kötülüyor. Gerçek tektir, o da gelir insanın yüzüne çarpar mutlaka.

Erkekler zaten hep safi nurla yıkanmış olur. Hep de kadınlar suçlu hep de kadınlar kötü ve şeytan. Vay bee ne güzel kafalar bunlar 🧿
Eşiniz karşısındaki kadını suçluyorsa kendi bir halt karıştırdığı içindir. Bu reddedilmekten bile olabilir.

Orospu kadının netten çıkmadığını nerden anlamış pezevenk kocan da çıkmıyor demek ki...

Ayrıca ikiside senin bu yakalanan sonucu konuşup ortak bir kararla sosyal medyaya girmeme kararı alıyorlar. Bu şekilde de aslında anlayabilirsin.

Ama sen yine birşeylerin arkasına sığınıp bunu da yutarsın sorun değil senin için

Merhaba kizlar sizinle paylasmak istedim cunku kafamdan atamiyorum ve didikliyorum.hamileydim ve birgun esim geldi bir itirafta bulundu bulunmak zorunda kaldi guya arkadasi esimin telefondan yazismis bir kizla sirf kiz arkadsi yakalamsin diye bizimki hanim beni yakalasin diye gozden cikarmis izin vermis sonra nasilmi patladi kiz bnim bilgilerime ulasiyor telegramdan yazismislar kiz bunun evli oldugunu ogrenince para sizdiriyor bu ikisi bir kere veriyor sonra tekrar istyince bana soylemek zorunda kaliyorlar.ben tabi inanmadim hangi devirde yasiyoruz iki telefn kullananlar var ki bu cocukta patron oglu tamamen iyi niyetinden vermis.ozamnlar hem hamileydim hem babam kanser tedavisi goruyordu yuttum bu durumu yani hemde hic birdelil yok yazismayi silmisler.neyse baya zaman gecti babami kaybettim dogum yaptigimin ilk haftasinda tabi o sure zarfinda kendi derdime dustum tabi 40 filan gectik esim is icin gitti kalici gunlugune ariyorum goruntulu acamam dedi dedim ac acamam filan boyle 20 arama oldu resim istedim oda yok guya patron varmis yaninda acamazmis arabadasin dedim mesai disi yok acmadi tabi boyle birkac gun kavga filan sonra delil istedim kart dokumnlari hgs kayitlari getirdi neyse ikna gibi oldum ama suphe gitmiyor cunku guveni kaybettim sonra tesadufen bir arkadsin yaninda is arkadsini kotuledi iste semra cirkinde erkekler onda ne buluyor yillardir is arkadsi ilk defa boyle bir yorum yapti bende tabi flas patladi acaba o mu instagrmdan kadin ekli bnde ikisinidees zamnli takipteyim ikisi ayni anda aktif kiz kadin iste hep sitemkar cok askli ayrilik sarkilari filan sonra esimin instgrmini sifresini degistirdim haberi yok girdigimden sonra bir baktim giremiyorum tmm hemn aradim sen bunlami konusuyorsun yok filan iste kadin icin orospu netten cikmiyorsa bn napim filan ama butun supheler ikisinde toplaniyor birseyde elimde yok sadece hissiyat delil yok tabi bu artik dayanamdi yok oyle yeminler filan iste intihar edicem falan filan baya kararliydi neyse yine susmak zorunda kaldim ama simdi kiz paylasimlari kesti ve ikiside aktif olmuyor yani baya instgrama girmiyorlar zaten esiminkine ben giriyorum.ama kizda aktif degil yani herzmn mola satlerinde gun icinde instagrmdan cikmiyorlardi simdi niye duruldu bnde yine suphe ne diyorsunuz benmi paranoyak oldum yardim edin
Bir kadın hissediyorsa o doğrudur. O kadın ya da başka biri net olarak biri var.

Eşiniz zaten aldattığını ağzıyla söylemiş? Daha ne. İntihar edecekse buyursun etsin kendi kararı, özgürdür.
Ayrıca internette vakit geçiriyor diye kadına o...u dediği zaman ağzına iki tane vuramadınız mı?
Benim eşim bir kadın için böyle konuşmaya kalksa ona hayatı tersten gösteririm

Aldatmasa böyle senaryo kurmaz. Yakayı kurtarmaya bakıyor intihar falan da edemez mabadı yemez. Hikaye..

Eşiniz büyük ihtimalle bir haltlar peşinde. Çünkü yok arkadaşım yazıştı,konuştu vs diye size alakasız bir itiraf yapmış. Sonrasında şehir dışında görüntülü aramalarınızı defalarca açmayıp arama vs demiş mesai dışında olmasına rağmen. İntihar ederim demiş.Genel düşününce zaten normal değil bu tavırlar ben bi işler peşindeyim demek. Ama pek konuyu anlamadım açıkçası aşırı karışık ve değişik şekilde anlatmışsınız çok yorum yapılacak durumda değil. Birde siz diğer iş arkadaşı bayandan ne alaka şüphelendiniz. Birşey mi yakaladınız?Aynı anda cevrimiciler ne alaka. Bir sürü öyle kişi denk gelebilir. O kısmı biraz paranoya yapmışsınız,sadece buysa. Başka bir durum gördünüz mü?

Gördüğüm bildiğim tecrübe ettiğim kadarıyla bir erkek sebepsiz yere bi kadına hakaret vs ediyorsa aslında o kadına bir şey hissediyor ve böyle küfürle bahsederek hislerinin anlaşılmayacağını sanıyor.
O kadınla ilişkileri yoksa bile eminim tek taraflı bir şeyler hissediyor pezo kocan.
Ayrıca konu sahibi nokta, virgül ve paragraf diye bir şey var. Bi ara tanışmanı öneririm

X