Aldatildim

omurnaz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
18
-9
48
Bende aldatildim hemde 26 yildan sonra asla yapmaz dedigim kocamin en zor gunumde beni aldattigini ve bunun ilk olmadigini öğrendim.Asıl problemde beni suclayip yaptiginin normal oldugunu savunmasi.Benim bazi rahatsizliklarim var ondan dolayı bana kiyamiyormus.Senin yerin baska ben seni cok seviyorum onlar bir gecelik kacamaklardi ,senden asla vazgecmem diyor.Sen istemedigin icin ,hasta olma diye yaptim benimde ihtiyaclarim var diyor.Bana ilgi gosterse onun ihtiyaclarini fazlasiyla giderebilexegimi ve soguk olmadigimi gostermek icin 1 hafta boyunca ben ona yakinlik gosterdim simdide o hastayim ,yorgunum diye kendini uzak tutuyor nasil davranmaliyim bilmiyorum ,israrci olmak istemiyorum ama bir seyler biteceksede benim yuzumden olmadigini gostermek istiyorum. Beni o arzulasin hata yaptigini farketsin istiyorum ama sapik durumuna dusmekte istemiyorum ne yapmaliyim sizce

Son düzenleme:
Hasta degilim ispati degildi benim dusundugum.ne kaybettigini gorsun pisman olsun beni suclayamasin .Aslinda zayif ve yetersiz olanin kendisi oldugunu gorsun. Aslinda yorumlara bakinca anliyorum mantikli dusunemiyorum ben .Cok kotuyum

ablacım kendinde misin? Adam seni aldatıyor, sen adamı nasıl etkilerim derdindesin? Hata yaptığını fark etsin istiyorsan boşan. Böyle davranırsan, hata yaptığını fark etmez aksine "yav iyi ki aldatmışım baksana eşim nasıl yakınlık gösteriyor" deyip daha çok aldatmaya teşvik olur.
Hic bu acidan dusunmemistim .zaten mantik falan kalmadi bende bir an once toparlanmam lazim ama kabul edemiyorum cok zormus

Onu etkilemeye çalışarak pişman edemezsiniz. Tam tersine adam doğru birşey yaptım, evliliğim renklendi diye düşünecek. İmkanınız var mı bilmiyorum ama en güzel pişman etme şekli boşayıp ayaklarınızın üstünde kimseye muhtaç olmadan durmak. Yepyeni ve eskisinden daha mutlu bir hayat kurmak.
Lütfen adamı etkilemeye çalışıp bir de ödüllendirmeyin. Şu anda olayın şoku ve üzüntüsüyle çok yanlış davranıyorsunuz.

Suc sizde degilki kendinizi kanitlamaya calisiyorsunuz.birqz akliniz karismis gibi.o hasta olsaydi siz aynisini yaparmiydiniz.cani istemis yapmis simdi kulp bulmaya calisiyor
Kafam yerinde degil kabul edemiyorum bir sis bulutu icindeyim 1 aydir uykum yok istahim yok kimseyle konusamiyorum gururum kirildi,kalbim kirildi mantikli dusunemiyorum ne yapicam bilmiyorum.26 yil onca yasanmislik iyi kotu bir suru sey yasadik nasil oldu boyle birsey neden oldu cok yalnizim. Baskalarina hep akil verirdim kendim ne duruma dustum...

Onu etkilemeye çalışarak pişman edemezsiniz. Tam tersine adam doğru birşey yaptım, evliliğim renklendi diye düşünecek. İmkanınız var mı bilmiyorum ama en güzel pişman etme şekli boşayıp ayaklarınızın üstünde kimseye muhtaç olmadan durmak. Yepyeni ve eskisinden daha mutlu bir hayat kurmak.
Lütfen adamı etkilemeye çalışıp bir de ödüllendirmeyin. Şu anda olayın şoku ve üzüntüsüyle çok yanlış davranıyorsunuz.
Simdi yorumlari okuyunca daha farkli bakmaya basladim ama kabul edemiyorum cok icim aciyor.

Vardi birlikteligimiz ama yetmiyormus demekki. Ben hala bazi seyleri anlamaya calisiyorum kabul edemiyorum arkami donup gidemiyorum uyuyamiyorum .....

Keske saka olsa soylediklerinizde cok haklisiniz birde bunu kabul edebilsem .kimseyle konusamiyorum mantikli dusunemiyorum 1 aydir uykum istahim kalmadi destek bulmak icin yazdim buraya ben bunu haketmedim
Aldatılmak eziklik değil maalesef herkesin başına gelebilir. Adam sizi çoktan gözden çıkarmış en iyisi adama tekmeyi basmak olur öteki türlü gurursuzluk olur ve unutmayın ki kendini sevmeyeni kimse sevemez.

Vertigo hastaligim var
her hastalığın zor yönleri var, bilirim
benim de kronik hastalıklarım var, bazen ağrı kesicilerle yaşıyorum, bazen yataktan zor kalkıyorum. evet, ama gayet cinsel olarak libidom da yüksek hayatıma işime gücüme de devam ediyorum.

gözünüzü seveyim, neler neler var, vertigoyla günlük aktif araç kullanan, evin tüm alışveriş vs. işini yapan, daha yeni doğum yapmış, gayet hayatına devam eden örnekler biliyorum. mesela manevraları çocuğuna da öğretmiş yaşayıp gidiyorlar

vertigoya 3. evre kanser, MS filan muamelesi yapmayın yahu, vertigo sizi cinsel hayattan koparacak ya da eşinizin bahane edeceği bir şey değil -aldatmaya hiçbir şey bahane değil, kast ettiğim o değil.

lüfen kendinize gelin

Ne kaybettigini gorup pisman olmasini istiyorum 26 yil o kadar cok yasanmisligimiz var ki insan kabul edemiyor haklisiniz.igrenc bir olay ogrendigim gunden bugune kadar 1 ay oldu ve 8 kilo verdim ben bunu haketmedim.onu pisman etmeden arkami donup gitmeyi gurur meselesi yaptim belkide.O yuzden buraya yazdim desteginize ihtiyacim var kimseyle konusamiyorum .Icin icin eriyorum boyunca cocuklarim var onca yasadigimiz seyden sonra birbaskasina ellerimle teslim etmek ,ben butun zorluklara katlandim al senin olsun demek istemiyorum.
Bu insanı elde tutmak için yapacağınız her şey kendi degerinizden gidecek kime giderse gitsin altın değil bu adam değer kazansın teneke olsun bence hırs yapmaya kaybettim duygusuna gerek varmı savaş değecek şeyler için yapılır bilirsiniz bu adamı kazanmaya degermi tarafsız düşünün

Bende aldatildim hemde 26 yildan sonra asla yapmaz dedigim kocamin en zor gunumde beni aldattigini ve bunun ilk olmadigini öğrendim.Asıl problemde beni suclayip yaptiginin normal oldugunu savunmasi.Benim bazi rahatsizliklarim var ondan dolayı bana kiyamiyormus.Senin yerin baska ben seni cok seviyorum onlar bir gecelik kacamaklardi ,senden asla vazgecmem diyor.Sen istemedigin icin ,hasta olma diye yaptim benimde ihtiyaclarim var diyor.Bana ilgi gosterse onun ihtiyaclarini fazlasiyla giderebilexegimi ve soguk olmadigimi gostermek icin 1 hafta boyunca ben ona yakinlik gosterdim simdide o hastayim ,yorgunum diye kendini uzak tutuyor nasil davranmaliyim bilmiyorum ,israrci olmak istemiyorum ama bir seyler biteceksede benim yuzumden olmadigini gostermek istiyorum. Beni o arzulasin hata yaptigini farketsin istiyorum ama sapik durumuna dusmekte istemiyorum ne yapmaliyim sizce
Sabah sabah size çüş diyorum, adam sizi aldatmış aldatmış, bu ne midesizlik, hem de evet yaptım pişmanım demiyor, yok sana kıyamadım yok hastaydın o ne demek ya. Ömrümde öyle saçma şey duymadım. İhtiyaçları varmış, rezil herif, ihtiyaçları olan yerleri kurusun. Siz devam edin adama benim performansım yerinde kısmını ispat etmeye. Adam başkalarıyla işi pişirmiş. Neyse siz üzerinize düşeni yapın yeterli olmazsa takviye alır artık napalım. Siz de kendinizi suçlayın yetersiz miyim diye.

Ne kaybettigini gorup pisman olmasini istiyorum 26 yil o kadar cok yasanmisligimiz var ki insan kabul edemiyor haklisiniz.igrenc bir olay ogrendigim gunden bugune kadar 1 ay oldu ve 8 kilo verdim ben bunu haketmedim.onu pisman etmeden arkami donup gitmeyi gurur meselesi yaptim belkide.O yuzden buraya yazdim desteginize ihtiyacim var kimseyle konusamiyorum .Icin icin eriyorum boyunca cocuklarim var onca yasadigimiz seyden sonra birbaskasina ellerimle teslim etmek ,ben butun zorluklara katlandim al senin olsun demek istemiyorum.
inanır mısınız bildirimi görünce isminizi omurnaz değil de omurgasız olarak okudum, tesadüf mü acaba?

Canim kendini bu adam icin uzme degmez kocanin aldatmasi sende bir sorun oldugu anlamına gelmiyor kendini suclama. Bu durumda bosanmak en mantiklisi onunla birde birlikte olmak isteyerek ödüllendirme pek saglikli dusunemiyorsun kendini toparlaman lazim

Mantikli dusunemiyorum zaten bunun icin burdayim ne yapicam bunu gururuma yediremiyorum pisman olsun istiyorum icin icin eriyorum kimsem yok konusacak
Ben aldatıldım boşandım aldatildigim kadınla evli mutlu ve mutlu olsun diyecek kafaya geldim yani senin başına gelse naparsin sorusuna ondan rahat rahat diyorumki ömür bunlara kendimizi ispatlamakla geçmez yaşınız kaç olursa olsun kaç yıllık evli olursanız olun bunu dindirip sinir hastasi olacağınıza yeni bir yaşam icin geç değil insanın gururu ve kendine saygısı da kalmadimi başka ne kalır elinde saygısız ilişki saygısız evlilik saygısızlığı göz yumup kendini zorlamak onla bunla yarışmakzorunda sanki büyük ödül Müs bu koca gibi....bu halkere dusurulmek ve hala hatayi kendinde aramak ......dünyaya bunun için gelmiş olamaz hiç bir kadin.....insan yaptığını önce bı kabul eder yaptım canım istedi yaprim karakterim bu yaptım biz bittik çünkü.....neyine uğraşacağım ben yeni bit hayat kurdum kafam rahat bir gün bile pişman olmadım kabul etmediğime bu hadsizligi bu aptal yerine konma halini

Bu arada sevgili konu sahibi eski sevgilim tarafından ben de aldatıldım. Libidom da çok yüksekti üniversite dolasıyla aramızda 2 buçuk 3 saat bir mesafe vardı. Uzağız diye gönlü başkasına kaymış. O zamanlar biletler de benzin de bu kadar pahalı değildi. Beni manipüle etmeye çalıştı ama yemedim. Uzak mesafe ilişkisinde kendine güvenmiyorsan hiç o topa girmeyecektin dedim. Sonra ilahi adalet döndü kendisini buldu meğer kız bunu kocaya kaçmak için kullanmış kız da reşit değilmiş başı polisle derde girdi. Beni aldatmamış güya başkasına gönlü kaymış ama öncesinde kızla buluşmuş mesajlaşmış biz sevgiliyken bu aldatma değil mi düpe düz aldatma. Ben de başlarda gurursuz davrandım ama bir daha asla hiçbir şey eskisi gibi olmadı onun kürkçü dükkanı oldum. Ara sıra erkek tabiriyle yemledi beni sonra herhalde evlendiğimi öğrenmiş olacak ki yazmadı bir daha. Numarası engelliydi ama hala görebiliyordum yazdığını. O yüzden ben yaptım siz de yapmayın diyorum. Bir de yalan söyleme huyu vardı affettiğim süre boyunca hiç düzelmemiş o huyu tekrar yalanını yakaladım muhtemelen devam etsem tekrar aldatılacaktım.

Cok haklisiniz kabul etmek cok zor ama 26 yillik yasanmislik var. Cok sey yasadik bu zamana kadar insan gurur meselesi yapiyor ne kaybettiigini gorsun ve pisman olsun istiyorum
Pişman olmaz, pişman olacak adam bunu yapmaz zaten..Kendinizi kandırmayın, 26 sene gitmiş böyle bir adamla, daha da fazla gitmesin. Bağımlı olmak iyi birşey değil, bundan kurtulun. 26 yıllık yaşanmışlık tek taraflı değil, karşı taraf değer vermemiş onca yıla, siz mi vereceksiniz, ömrünüz daha mı çok heba olsun

X