Aldatildim

omurnaz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
18
-9
48
Bende aldatildim hemde 26 yildan sonra asla yapmaz dedigim kocamin en zor gunumde beni aldattigini ve bunun ilk olmadigini öğrendim.Asıl problemde beni suclayip yaptiginin normal oldugunu savunmasi.Benim bazi rahatsizliklarim var ondan dolayı bana kiyamiyormus.Senin yerin baska ben seni cok seviyorum onlar bir gecelik kacamaklardi ,senden asla vazgecmem diyor.Sen istemedigin icin ,hasta olma diye yaptim benimde ihtiyaclarim var diyor.Bana ilgi gosterse onun ihtiyaclarini fazlasiyla giderebilexegimi ve soguk olmadigimi gostermek icin 1 hafta boyunca ben ona yakinlik gosterdim simdide o hastayim ,yorgunum diye kendini uzak tutuyor nasil davranmaliyim bilmiyorum ,israrci olmak istemiyorum ama bir seyler biteceksede benim yuzumden olmadigini gostermek istiyorum. Beni o arzulasin hata yaptigini farketsin istiyorum ama sapik durumuna dusmekte istemiyorum ne yapmaliyim sizce

Son düzenleme:
Bende aldatildim hemde 26 yildan sonra asla yapmaz dedigim kocamin en zor gunumde beni aldattigini ve bunun ilk olmadigini öğrendim.Asıl problemde beni suclayip yaptiginin normal oldugunu savunmasi.Benim bazi rahatsizliklarim var ondan dolayı bana kiyamiyormus.Senin yerin baska ben seni cok seviyorum onlar bir gecelik kacamaklardi ,senden asla vazgecmem diyor.Sen istemedigin icin ,hasta olma diye yaptim benimde ihtiyaclarim var diyor.Bana ilgi gosterse onun ihtiyaclarini fazlasiyla giderebilexegimi ve soguk olmadigimi gostermek icin 1 hafta boyunca ben ona yakinlik gosterdim simdide o hastayim ,yorgunum diye kendini uzak tutuyor nasil davranmaliyim bilmiyorum ,israrci olmak istemiyorum ama bir seyler biteceksede benim yuzumden olmadigini gostermek istiyorum. Beni o arzulasin hata yaptigini farketsin istiyorum ama sapik durumuna dusmekte istemiyorum ne yapmaliyim sizce
Eşiniz sizi aldattı aldatma gerekçesi olarak sizi suçladı. Sizde sizi aldatan adam sizi suçladı diye sizle beraber olsun diye peşindesiniz. Bence bir an önce kendinize gelip aklınızı başınıza mı alsanız acaba? Aldatmayı geçtim kendinize de mi saygınız yok.? Bakın bakalım şimdi de siz istiyormuşsunuz o karşılamıyormuş, sizde yaşayın tek gecelik kaçamak eşiniz ne tepki veriyor. Ne yapmanız gerektiğini öğrenirsiniz en azından.

Aldatmak normal bir eylem değil, sizi manipüle etmesine izin vermeyin...kimse aldatılmayı haketmez, eşinden memnun olmayan düzgünce boşansın, sonra ne b.k yerse yesin.
Aynen katılıyorum. Ne mi yapman lazım yol verip tekeye kendini hastalıklardan koruman lazım

Bir gecelik kaçamak lar
hey yavrum hey 1 5 10 artık kaç kez😒
İnşallah o kaçamaklardan size hastalık bulaşmamıştır.
Ben hasta iken Kocamın başka kadınlarla yatmasının neresi doğal ihtiyaç, ben o hasta iken başka erkeklerle mi yatayım napim aşkım çok azdım sen yorulma diye başkası ile yattım??? Çok itici ya savunma
Bir de sizi bahane etmesi? Seviyorsa yapmaz ya acıyan insan bile kıyamaz bence suistimal ediyor..
Ayrılmak ayrılmamak sizin kararınız saygı duyarım ama eşinizin karşısında da bükülmeyin. Sizinle yapamıyorsa boşanacaktı siz de belki daha güzel hayat kuracaktınız elinizden alıp yalan söylemiş.. idare edecekseniz de beni arzulasın falan diye şekilden şekile girmeye lüzum yok manipüle ediyor sizi zayıflıklarınızı iyi çözmüş demek ki..
İlgi ile veya hastalık ile alakası yok şahsi kanaatim başkası ile birlikte olmanın sonradan çıkardığı bahaneleri.. siz geyşa da olsanız gözü dışarıda olan adam gene aldatır üzgünüm

Anlamadınız mı hala, sorun hastalığınız falan değil, adamın sizden gönlü geçeli çok olmuş, bu sizin suçunuz değil. Şimdi sadece düzenim bozulmasın, bu yaştan sonra kim bir bardak su verecek diye boşanmaya yanaşmıyor.
Eee temizlik bulaşık yemek varsa çocuk bakımı misafir eğleyecek insan hazır ücretsiz

Aynen katılıyorum. Ne mi yapman lazım yol verip tekeye kendini hastalıklardan koruman lazım
Bu erkek milleti ne doyumsuz, nankör... Çocukken karısına AIDS bulaştıran bir adamın haberine denk gelmiştim, Antalya'da olmuştu sanırım, hala unutamıyorum:KK43: ölür müsün öldürür müsün...

48 yaşında olduğunuz yazıyor. Yaşınız itibariyle, bir kadın olarak bir erkeğe birçok manada çok da ihtiyaç duyulmayan dönemdesiniz aslında. Ekonomik özgürlüğünüz ne durumda, ortak mallar neler, çoluk çocuk var mı, varsa yaşları kaç biliyorum, bunlar önemli hususlar tabi. Adam sizi birçok kez aldatmış ve kabul ediyor. Benim size verebileceğim tek tavsiye ekonomik olarak zorluk yaşamayacaksanız boşanmanız elbette, imkan yoksa da adamın maddiyatından faydalanmak için ev arkadaşı gibi yaşamak. Zaten o da size yanaşmıyormuş. Boşanmayacaksanız bile mutlaka bir tarama yaptırın. Bu kadar birliktelik yaşamışsa, hastalık kapıp size bulaştırması da olası Allah korusun ama.

Eee temizlik bulaşık yemek varsa çocuk bakımı misafir eğleyecek insan hazır ücretsiz
O yatıp kalktığı kadınların hiçbiri bu kadar kahrını çekmez. Bi de üstüne züğürtlüğüne katlanmaz, 1 ini 5 yapayım diye kafa patlatmaz. Adam salak mı boşansın.

Böyle yüzsüzünü ilk kez görüyorum. Hayatımda böyle yüzsüzlük okumadım.

Size gelince; kim bilir ne hastalıklar kaptı sağdan soldan. Siz de bir garipsiniz. Zaten rahatsızlığınız varmış, bir de size cinsel hastalık bulaşırsa ne olacak, hiç düşündünüz mü?

Mesajınızı düzenlemissiniz O omurnaz , sizi aldatan adamla birlikte olmak için neden çabalıyor sunuz? Üstelik tek gecelik ne ışığı belirsiz insanlarla ilişkiler yasiyor adam. Allah korusun binbir türlü hastalik kaparsiniz. Hastalıklarim vardan kastınız nedir, hasta olduğunuz için aldatılmayı hak ettiğinizi mi düşünüyorsunuz???

Cinsel birlikteliginiz yokmuydu? Siz yapamiyormuydunuz. Valla bilemedim..bir yandan siz aylar, senelerce esinizle birlikte olmuyorsaydiniz onuda anliyorum. Bir yerde gidermesi gerek. Ac, kapat degilki bu siz artik istemeyince oda istemesin.

Ya aldatan adam ne zaman kendini suçlamış ki siz de hemen hatayı kendinizde görmüş bir de adama yakınlık göstermişsiniz. Hiç mi delirmediniz? Ne bileyim mideniz nasıl aldı? Onların tek gecelik sizin baki olmanız kürkçü dükkanı meselesi gibi olmuyor mu? Düzenim bozulmasın adamın tek derdi. Yemeyin bunları gözünüzü seveyim.

Abooovvv yine bir erkek yine benim ihtiyaçlarım var saçmalığı,cinsellik bir tek erkekler için ihtiyaç kadınlar için değil sanki, bir kadın kocası sorunlu diye haftada bir tek gecelik ilişki yaşasa nolurdu acaba,oh ne güzel hayat valla dünya bu tiplere güzel,bişeyler bitecekse sizin yüzünüzden bitmiyor adam zaten bitirmiş sizi bahane ediyor sizde buna inanmışsınız,bu maaş vermeyen patronun evini soymaya benziyor,maaşımı vermedi evini soydum gel maaşını vereyim...yok böyle iyi sana kıyamam ev soymaya devam edecem hepsi senin için😂

X