Aldatildim

omurnaz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
18
-9
48
Bende aldatildim hemde 26 yildan sonra asla yapmaz dedigim kocamin en zor gunumde beni aldattigini ve bunun ilk olmadigini öğrendim.Asıl problemde beni suclayip yaptiginin normal oldugunu savunmasi.Benim bazi rahatsizliklarim var ondan dolayı bana kiyamiyormus.Senin yerin baska ben seni cok seviyorum onlar bir gecelik kacamaklardi ,senden asla vazgecmem diyor.Sen istemedigin icin ,hasta olma diye yaptim benimde ihtiyaclarim var diyor.Bana ilgi gosterse onun ihtiyaclarini fazlasiyla giderebilexegimi ve soguk olmadigimi gostermek icin 1 hafta boyunca ben ona yakinlik gosterdim simdide o hastayim ,yorgunum diye kendini uzak tutuyor nasil davranmaliyim bilmiyorum ,israrci olmak istemiyorum ama bir seyler biteceksede benim yuzumden olmadigini gostermek istiyorum. Beni o arzulasin hata yaptigini farketsin istiyorum ama sapik durumuna dusmekte istemiyorum ne yapmaliyim sizce

Son düzenleme:
İhtiyacına tükürdüğümün primatı. Bir de bunların saçma sapan pişkin savunmalarını dinlemiyorlar mı 🤦🏻 ablacım sakalını bıyığını yol, eline eşyalarını ver totosuna da tekmeyi bas ne arzulatması ne sohbeti ya 🤦🏻

Bende aldatildim hemde 26 yildan sonra asla yapmaz dedigim kocamin en zor gunumde beni aldattigini ve bunun ilk olmadigini öğrendim.Asıl problemde beni suclayip yaptiginin normal oldugunu savunmasi.Benim bazi rahatsizliklarim var ondan dolayı bana kiyamiyormus.Senin yerin baska ben seni cok seviyorum onlar bir gecelik kacamaklardi ,senden asla vazgecmem diyor.Sen istemedigin icin ,hasta olma diye yaptim benimde ihtiyaclarim var diyor.Bana ilgi gosterse onun ihtiyaclarini fazlasiyla giderebilexegimi ve soguk olmadigimi gostermek icin 1 hafta boyunca ben ona yakinlik gosterdim simdide o hastayim ,yorgunum diye kendini uzak tutuyor nasil davranmaliyim bilmiyorum ,israrci olmak istemiyorum ama bir seyler biteceksede benim yuzumden olmadigini gostermek istiyorum. Beni o arzulasin hata yaptigini farketsin istiyorum ama sapik durumuna dusmekte istemiyorum ne yapmaliyim sizce

ablacım kendinde misin? Adam seni aldatıyor, sen adamı nasıl etkilerim derdindesin? Hata yaptığını fark etsin istiyorsan boşan. Böyle davranırsan, hata yaptığını fark etmez aksine "yav iyi ki aldatmışım baksana eşim nasıl yakınlık gösteriyor" deyip daha çok aldatmaya teşvik olur.

Hasta olma derken neyi kastediyor

Nasıl kabullendiniz de kocanizi etkileme aşamasına girdiniz.

Sizin yüzünüzden değilki onun bikkinligi dan ve bunu açık olarak söylemiyor çünkü ortada toplum nezdinde bir evlilik var kim uğraşacak şimdi nafaka ortak mallar evin işleri vs ile....yada zaman kazanmaya çalışıyor .....dediği herşey bahane herşey yalan herşey hikaye bunu kabul edin.......Zor olabilir sizin için ikna olmak isteyebilirsiniz de dediklerine çünkü bundan sonra bir kere o duvar aşılmış artık daha çok kötüye gider ama malesef iyiye gitmez çünkü alışmış......ve bilirsiniz atalarımız ne der alışmış kudurmuş Tan beterdir çok afedersiniz ama başka nasıl yorum yapılır ......kendinize dikkat edin kendinize önem verin ve inşallah kendi değerinizi farkedin

Bu pis adamları nasıl affediyor ve ihaneti normalleştiriyorsunuz anlamıyorum.Maddi imkanınız varsa gözünün yaşına bakmayın

Bu pis adamları nasıl affediyor ve ihaneti normalleştiriyorsunuz anlamıyorum.Maddi imkanınız varsa gözünün yaşına bakmayın
Cok haklisiniz kabul etmek cok zor ama 26 yillik yasanmislik var. Cok sey yasadik bu zamana kadar insan gurur meselesi yapiyor ne kaybettiigini gorsun ve pisman olsun istiyorum

Sizi aldatan kocanıza mı yaklaşıyorsunuz?

bu nasıl bi midesizlik?
Ne kaybettigini gorup pisman olmasini istiyorum 26 yil o kadar cok yasanmisligimiz var ki insan kabul edemiyor haklisiniz.igrenc bir olay ogrendigim gunden bugune kadar 1 ay oldu ve 8 kilo verdim ben bunu haketmedim.onu pisman etmeden arkami donup gitmeyi gurur meselesi yaptim belkide.O yuzden buraya yazdim desteginize ihtiyacim var kimseyle konusamiyorum .Icin icin eriyorum boyunca cocuklarim var onca yasadigimiz seyden sonra birbaskasina ellerimle teslim etmek ,ben butun zorluklara katlandim al senin olsun demek istemiyorum.

Mesajınızı düzenlemissiniz O omurnaz , sizi aldatan adamla birlikte olmak için neden çabalıyor sunuz? Üstelik tek gecelik ne ışığı belirsiz insanlarla ilişkiler yasiyor adam. Allah korusun binbir türlü hastalik kaparsiniz. Hastalıklarim vardan kastınız nedir, hasta olduğunuz için aldatılmayı hak ettiğinizi mi düşünüyorsunuz???
Oyle bir sokun icindeyim ki bende ne yapacagimi ne dusunecegimi sasirdim mantikli dusunemiyorum o yuzden yazdim zaten tarafsiz gozle dogru yolu bulabilmek icin

Sizin yüzünüzden değilki onun bikkinligi dan ve bunu açık olarak söylemiyor çünkü ortada toplum nezdinde bir evlilik var kim uğraşacak şimdi nafaka ortak mallar evin işleri vs ile....yada zaman kazanmaya çalışıyor .....dediği herşey bahane herşey yalan herşey hikaye bunu kabul edin.......Zor olabilir sizin için ikna olmak isteyebilirsiniz de dediklerine çünkü bundan sonra bir kere o duvar aşılmış artık daha çok kötüye gider ama malesef iyiye gitmez çünkü alışmış......ve bilirsiniz atalarımız ne der alışmış kudurmuş Tan beterdir çok afedersiniz ama başka nasıl yorum yapılır ......kendinize dikkat edin kendinize önem verin ve inşallah kendi değerinizi farkedin
Cok haklisiniz hala kabul edemiyorum nasil olur boyle birsey ben bunu haketmedim yaptigi nin yanina kalmasini istemiyorum pisman olsun ostiyorum ama nasil...

Aldatmak hiçbir koşulda normal değil ve gözümde de affı olmayan hatalardan biridir. Evlilikte birçok şey tolere edilebilir ama aldatmak öyle mi? Seven insan aldatmaz. Bağışlarsınız hatasını yarın iki gün sonra hiçbir hakkınız olmaz üstüne bir de cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalanma riskiniz var. Umarım konunuz şakadır. Kıyamıyorum da aldattım ne demek çok dayanamayan kendini tatmin eder. Ya da eşine bu rahatsızlığını belirtir ona göre önlem alınır. Aldatmak aynı zamanda karakter meselesidir. Evlilikte iyi günde kötü gün de hastalıkta sağlıkta diye söz verilmiyor mu? Herkes kafasına göre aldatsın o zaman böyle olmaz. Aldatan erkek boşanmak istemez ya da çok nadir ister neden mi çünkü evinde hizmetini yapan, çamaşırını bulaşığını yıkayan var üstüne ağır kusurlu olduğu için tazminat vermek var neden boşansın ki adam. Yeri geliyor erkekler de sertleşme sorunu yaşıyor kadınlar da aldatsın o zaman.
Keske saka olsa soylediklerinizde cok haklisiniz birde bunu kabul edebilsem .kimseyle konusamiyorum mantikli dusunemiyorum 1 aydir uykum istahim kalmadi destek bulmak icin yazdim buraya ben bunu haketmedim

X