Aldatildim

omurnaz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
18
-9
48
Bende aldatildim hemde 26 yildan sonra asla yapmaz dedigim kocamin en zor gunumde beni aldattigini ve bunun ilk olmadigini öğrendim.Asıl problemde beni suclayip yaptiginin normal oldugunu savunmasi.Benim bazi rahatsizliklarim var ondan dolayı bana kiyamiyormus.Senin yerin baska ben seni cok seviyorum onlar bir gecelik kacamaklardi ,senden asla vazgecmem diyor.Sen istemedigin icin ,hasta olma diye yaptim benimde ihtiyaclarim var diyor.Bana ilgi gosterse onun ihtiyaclarini fazlasiyla giderebilexegimi ve soguk olmadigimi gostermek icin 1 hafta boyunca ben ona yakinlik gosterdim simdide o hastayim ,yorgunum diye kendini uzak tutuyor nasil davranmaliyim bilmiyorum ,israrci olmak istemiyorum ama bir seyler biteceksede benim yuzumden olmadigini gostermek istiyorum. Beni o arzulasin hata yaptigini farketsin istiyorum ama sapik durumuna dusmekte istemiyorum ne yapmaliyim sizce

Son düzenleme:
Sizi başarıyla manipüle etmiş. Emin olamadığınız zaman şöyle düşünün, ben aldatmış olsam ve onun söylediği gibi bahanelerim benim de olsaydı, benim gibi mi düşünürdü yoksa kıyameti mi kopartırdı? O zaman toparlanırsınız. Hiçbi erkek kendi sunduğu bahanelere kanmaz bir kadından duyunca.

X