Saç Uzatma Yöntemleri Adım Adım Saç Uzatma (resimli)

Canım başından sonuna kadar okudum çok çok güzel uzamış saçların maşaAllah :nazar: Benim de şuan saçlarım omuzumdan iki üç parmak aşağıda ve 1 sene içinde srnin şuanki halin kadar uzakmak istiyorum. Ben de dax yapıyorum ama yanında hardal kürü de yapıyorum tavsiye ederim istersen bi dene çok faydasını görmüştüm zamanında. Umarım tekrar görürüm :KK54:

ayy üşenmeyip okumuş bakmış olmana çok sevindim canıım şu sıralar uzun değil de sağlıklı olsa yeter diyorum çünkü :)

ayayyyyy mükemmellll harikaaaaa :KK200::KK200::KK200: ne kadar güzel uzamış hala devam ediyor musun ben sinemaki kürü yaptım çok fena döktü restorex kullanıyorum bc bakım kürü selective maske aldım şimdi urban aşırı yıpranmış saçlar içini kullanıyorum, çok fena yıprandı saçlarım köprücük kemiğinin üstünde sırtıma tahmini olarak ne kadar zamanda gelir, dax supergro kullanıyorum barcelinonun içine vitamin ampullerden attım uçlarından 1 2 ay önce kestirmiştim ama şimdi kısalmasını istemiyorum sence ne yapayım senin saçların ne kadar zamanda tam olarak bu kadar uzadı tekrar tebrikler maşallaahhh sanada saçlarına da sabrına da :KK15:

teşekkürler hayatıım ben en çok daxtan olumlu cevap aldım sinameki kullandım etkisi oldu evet kuruttu ve dökünce bende caydım ondan :) şampuanına çam terebentin ve badem yağı ekleyipte sonuç alabilirsin diye düşünüyorum :)

Çok güzel uzamis saçların .
Ben de 2-3 haftadır uzatmaya çalışıyorum.
Omuzlarimin 1 karış altında dalgalı saçlarım.
Dax ve Hindistan cevizi yağı kullanıyorum haftada 2 veya 3 kez. Banyodan sonra serum sürüyorum morfose un saç uçlarına.
Şampuanımi otacı kuru saçlar için kullanıyorum
Simdilik bi fark yok.
Umarım ben de belim kadar uzatabilirım sağlıklı bir şekilde :)

Kızlar çok uzun süredir saçlarıma birşey yapmıyorum çünkü bu süreçte anladım kş ne kadar çok düşünürsen kafana takarsan o kadar sıkıntı saçım belime çok yakındı 2 parmak boğumu kadar kestirdim geçtiğimiz günlerde yaptığım tek şey banyo sonrası saç uçlarıma bakım yağı ve kremi sürmek
ben neler yapıyorım ama uzamıyor bi konuma bakar mısın :KK43:

Vay bee burdaki eski mesajımi gördüm saç Uzatıyordum o zamnda🤪 şimdide aynı maalesef 🤣o zamanlar belime getirmiştim şimdide aynı yapmaya çalışıyorum 😑tost tost adlu üyeydim ama sonra şifre falan derken unutmuşum yeni üyeligim neyse neymiş o zaman 1.5 senede uzatmışım şimdide 1.5 sene beklemem gerek ofgfgf😌

Kizlar bende uzatmaya calisiyorum saclarimi. 2 haftadir Dax Supergro kullaniyorum sonucu yükledim 20-01-16-12-40-58-553_deco.jpg

X