Saç Uzatma Yöntemleri Adım Adım Saç Uzatma (resimli)

kızlar yardım
saçlarımı yaklaşık 7-8 senedir boyamıyorum
beyazlar yuzunden artık pes ettim bu kadar gözyumabildim artık cok yogunlar
sacı yıpratmayan (veya az yıpratan) boya tavsiye edin lütfen bana

yağ bakımlarımı o kadar çok aksatıyorum ki okul hastane arası gidip gelmek zorladığı için beni haftasonlarını kendi yağıyla beslenmesine fırsat veriyorum duş sonrası saç uçlarıma avonun saç onaran yeşil kapaklı yağını sürüyorum etkisi çok güzeel
onu bende kullanıyorum gercekten çok güzel

Canım nacızane bır tavsıye karısım yağları sadece dıplere sur boylara ve uçlarada sade bır yağ zeytinyağı olur badem olur hındıstan cevıxı olur
bende dediğin gibi yaptım canım bakım yağlarını diplere uçlarına saf zeytinyağı sürdüm mis gibi oldu ayın sonunda sıgır iliği son sonra zeytinyaglı sarımsak kürüne geçmeyi planlıyorum

Ben şu videolardan görüp beğendiğim katlı saçı deneyim dedim böyle önleri kısa arkası kısa kullandım bir aydır sonra uzadıkça yazık olur diye bugün gittim omuz hizzamda kestirdim en hızlı böyle gerçekten çabuk uzatan formüller neler saçım çok zor uzuyor :KK43::KK61:

Ben şu videolardan görüp beğendiğim katlı saçı deneyim dedim böyle önleri kısa arkası kısa kullandım bir aydır sonra uzadıkça yazık olur diye bugün gittim omuz hizzamda kestirdim en hızlı böyle gerçekten çabuk uzatan formüller neler saçım çok zor uzuyor :KK43::KK61:

canım bende en çok etki eden dax supergro oldu soğan suyuda gayet iyi şekilde uzatıyor aklında bi fikir var mı

Kızlar benim denemdgm yöntem kalmadı herşey aklnza gelen herşey ampul ler yağlar kürler şampuan yağ soğan sarmsk turp
Kısaca saçı sadece yıkyn daha iyi etki ben Öyle yapıyorum aTık çok da güzel uzuyor

Kızlar benim denemdgm yöntem kalmadı herşey aklnza gelen herşey ampul ler yağlar kürler şampuan yağ soğan sarmsk turp
Kısaca saçı sadece yıkyn daha iyi etki ben Öyle yapıyorum aTık çok da güzel uzuyor

haklısın canım ama arada belki ayda bir bakım gerekiyor saçın nemlenmesi açısından bana kalırsa en önemlisi kafaya takmamak o zaman uzamıyor :stop:

Ben Artık kına yapıyorum hergün yıkym belime geldi hemen hemen hızlı uzuyor parlak canlı rengi de güzel dolaşma olmuyor Artık kuru da değil önce ki kürler kuruttu saçlarımi yeni yeni düzeliyor .kinada çok yardımcı beslemek için .
Boya dan daha iyi 3ay dir yapıyorum kina 3ay daha yapcm zaten kızıl renk kullanıyorum mürdüm kızıl i Boya alcm onu yapp tekrar kina yapcm Öyle çok güzel oluyor Boya ayrı bir parlak oluyor kınann sayesinde hem rengi de solmş gibidurmuyor .yapmak isteyenler e güzel fikir Ben hep yapıyorum sonra herkes rengini soruyor:KK51:

Ben Artık kına yapıyorum hergün yıkym belime geldi hemen hemen hızlı uzuyor parlak canlı rengi de güzel dolaşma olmuyor Artık kuru da değil önce ki kürler kuruttu saçlarımi yeni yeni düzeliyor .kinada çok yardımcı beslemek için .
Boya dan daha iyi 3ay dir yapıyorum kina 3ay daha yapcm zaten kızıl renk kullanıyorum mürdüm kızıl i Boya alcm onu yapp tekrar kina yapcm Öyle çok güzel oluyor Boya ayrı bir parlak oluyor kınann sayesinde hem rengi de solmş gibidurmuyor .yapmak isteyenler e güzel fikir Ben hep yapıyorum sonra herkes rengini soruyor:KK51:

memnunsan ne güzel canım kullanılan her ürün herkeste farklı etki yapıyor zaten :KK15:

Tostçum saçımda kına var üstüne kızıl boyasam sıkıntı olur mu? Bir de boya numarası söyler misin koyu kızıl kına rengine yakın

image.jpeg
Saçıma en son bakımı yanlış hatırlamıyorsam 31 aralıkta yaptım o zamandan beri kendi halinde saçım sadece duş sonrası uçlarını nemlendiriyorum, çok uzun süre bakım yapmayınca ben de bi uğraş istemeye başladım bakımlara geri dönüyorum şuan elseve mucizevi yağ şampuanım içine badem yağı ve çam terebentin kattım tekrardan başlıyoruz bakalım :KK49:

X