Saç Uzatma Yöntemleri Adım Adım Saç Uzatma (resimli)

Eki Görüntüle 1808097 Saçıma en son bakımı yanlış hatırlamıyorsam 31 aralıkta yaptım o zamandan beri kendi halinde saçım sadece duş sonrası uçlarını nemlendiriyorum, çok uzun süre bakım yapmayınca ben de bi uğraş istemeye başladım bakımlara geri dönüyorum şuan elseve mucizevi yağ şampuanım içine badem yağı ve çam terebentin kattım tekrardan başlıyoruz bakalım :KK49:
Canım tebrik ediyorum başından sonuna kadar takip ettim,nasıl güzel uzatmışsın maşallah sana, tavsiyem hiç kestirme,çok güzel uzatmışsın,bide bişey sorucam açıcı hiç uyguladınmı,sadece boyamı vardı saçında,bide saçının yapısı düzmü?:KK69:

Canım tebrik ediyorum başından sonuna kadar takip ettim,nasıl güzel uzatmışsın maşallah sana, tavsiyem hiç kestirme,çok güzel uzatmışsın,bide bişey sorucam açıcı hiç uyguladınmı,sadece boyamı vardı saçında,bide saçının yapısı düzmü?:KK69:

evet canım pırasagillerden benim saçım:KK48:
açma işlemi değilde oksijenli su kullanmıştım ben yazın yani ama çok fazla hasar almadı saçım çünkü açıcıyla bir değil :KK24:
valla kestirirsem sadece minnacık uçlarından olur ama şuan ihtiyacı yok saçımın :KK76:

evet canım pırasagillerden benim saçım:KK48:
açma işlemi değilde oksijenli su kullanmıştım ben yazın yani ama çok fazla hasar almadı saçım çünkü açıcıyla bir değil :KK24:
valla kestirirsem sadece minnacık uçlarından olur ama şuan ihtiyacı yok saçımın :KK76:
Canım toplamda ne kadar sürede uzamış oldu şimdi saçların?ve yaptığın bakımları kısaca özetlersen sevinirim:KK15:

Tostçum saçımda kına var üstüne kızıl boyasam sıkıntı olur mu? Bir de boya numarası söyler misin koyu kızıl kına rengine yakın
Sıkıntı olmaz Canım koyu renk yaa tutar kızıl da hangi renk istiyor sn ki mesala aşk alevi. Kor ateşi murdüm kızıl i Ben boyu renk seviyorum mürdüm kızlı yapcm mesala Ben sonra bir iki hafta sonra üzerine tekrar kina yapcm hep böyle yapıyorum Ben şu an 3ay dir kina yapıyorum 2ay daha kına yaparm herhalde sonra dediğim gibi boya yapcm yaz geliyor nasılsa boya dan sonra ara veririm yine 5ay falan böyle daha sağlıkli oluyo hem kızılrenk de daha iyi parlıyor ışıl ışıl yani

Kızlar saç kırıkları kendim alıyorm internet ten izldm nasıl alındığını falan istediğim boyutta aldım malum kuaför ler kırık alma işini yanlış anlıyorlar 4ay önce gitmiştim kırık aldırmaya kadın v tipi saçmi düm düz kesti nasıl kırık alma ise ondan bu yana gitmym artık sizde video izleyerek alabilir siniz biraz zaman alıyor yapmak ama tertemiz oluyo ucu kötü de gözükmüyo :KK23:

Canım toplamda ne kadar sürede uzamış oldu şimdi saçların?ve yaptığın bakımları kısaca özetlersen sevinirim:KK15:

canım sinameki denedim normal uzama hızında uzadı saçım ama çok kurudu saçım, sonra dax supergro ve barcelinoyu karışık olarak yaptım, tabi ayrı ayrı bende en çok etki eden yağ bakımları oldu deneyip yanılmayla anlaşılıyor zaten ama şampuanının içine badem yağı+çam terebentin yağı kat onunda çok etkisi oluyor, duş sonrası hafif nemli saç uç ve boylarına argan yağı gibi besleyici yağlar kullanmanı tavsiye ederim

Kızlar saç kırıkları kendim alıyorm internet ten izldm nasıl alındığını falan istediğim boyutta aldım malum kuaför ler kırık alma işini yanlış anlıyorlar 4ay önce gitmiştim kırık aldırmaya kadın v tipi saçmi düm düz kesti nasıl kırık alma ise ondan bu yana gitmym artık sizde video izleyerek alabilir siniz biraz zaman alıyor yapmak ama tertemiz oluyo ucu kötü de gözükmüyo :KK23:

canım cesaret edebilsem bende yaparım ama şuan saç uçlarımın maşallahı var ihtiyacı yok, kırık olduğunda uçlarından aldırıcam birazda olsa

canım sinameki denedim normal uzama hızında uzadı saçım ama çok kurudu saçım, sonra dax supergro ve barcelinoyu karışık olarak yaptım, tabi ayrı ayrı bende en çok etki eden yağ bakımları oldu deneyip yanılmayla anlaşılıyor zaten ama şampuanının içine badem yağı+çam terebentin yağı kat onunda çok etkisi oluyor, duş sonrası hafif nemli saç uç ve boylarına argan yağı gibi besleyici yağlar kullanmanı tavsiye ederim
Sadece sinemaki suyu kullanmak işe yararmı? ampul falan katmasam, öyle denemek istiyorum, ampul katıncada, saç kuruyo,ısırgan otuda alcaktım, vaz geçtim, sadece sinemaki alıcam, tek başına suyunu kullanıcam,ampullü olarak daha önce kullanmıştım, saçlarım çalı gibi olmuştu,şimdi sadece suyunu kullanmak istiyorum,bide Hindistan cevizi yağı alıcam, ikisini kullanıcam bu ay nasıl fikir sizce :KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

Sadece sinemaki suyu kullanmak işe yararmı? ampul falan katmasam, öyle denemek istiyorum, ampul katıncada, saç kuruyo,ısırgan otuda alcaktım, vaz geçtim, sadece sinemaki alıcam, tek başına suyunu kullanıcam,ampullü olarak daha önce kullanmıştım, saçlarım çalı gibi olmuştu,şimdi sadece suyunu kullanmak istiyorum,bide Hindistan cevizi yağı alıcam, ikisini kullanıcam bu ay nasıl fikir sizce :KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

canım denemekten zarar gelmez bence hindistan cevizi yağından çok memnun kalırsın zaten

canım denemekten zarar gelmez bence hindistan cevizi yağından çok memnun kalırsın zaten
Yani dediğin gibi bi denicem bakalım noluyo,Hindistan cevizi tek başına zaten çok mükemmel,ama sinemaki de uzatıyor.o yüzden ikisini seçtim,peki sinemakinin içine katsam olurmu,sinemakinin içine her ya çeşidi katılırmı arkadaşlar bilenlen cevaplasın,hep badem yağı duydum,başka katılmıyomu?:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Yani dediğin gibi bi denicem bakalım noluyo,Hindistan cevizi tek başına zaten çok mükemmel,ama sinemaki de uzatıyor.o yüzden ikisini seçtim,peki sinemakinin içine katsam olurmu,sinemakinin içine her ya çeşidi katılırmı arkadaşlar bilenlen cevaplasın,hep badem yağı duydum,başka katılmıyomu?:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
katılır ne katacagın sana kalmıs
zaten sinameki kurutuo hindistancevizi yağı onu onlemiş olur

kızlar yardım
saçlarımı yaklaşık 7-8 senedir boyamıyorum
beyazlar yuzunden artık pes ettim bu kadar gözyumabildim artık cok yogunlar
sacı yıpratmayan (veya az yıpratan) boya tavsiye edin lütfen bana
gebelerin kullandığı amonyaksız boya kullanabilirsin bende eczaneden alıp kullanıyordum bekarken şimdi hamileyim enson geçen ay boyadım bununla hiç bi sorun olmadı ki zaten doktorum tavsiye etti içinde kimyasal fazla bulunmuyor ama birazcık pahalıdır eczanede 33 tl ye buabilirsiniz

ayayyyyy mükemmellll harikaaaaa :KK200::KK200::KK200: ne kadar güzel uzamış hala devam ediyor musun ben sinemaki kürü yaptım çok fena döktü restorex kullanıyorum bc bakım kürü selective maske aldım şimdi urban aşırı yıpranmış saçlar içini kullanıyorum, çok fena yıprandı saçlarım köprücük kemiğinin üstünde sırtıma tahmini olarak ne kadar zamanda gelir, dax supergro kullanıyorum barcelinonun içine vitamin ampullerden attım uçlarından 1 2 ay önce kestirmiştim ama şimdi kısalmasını istemiyorum sence ne yapayım senin saçların ne kadar zamanda tam olarak bu kadar uzadı tekrar tebrikler maşallaahhh sanada saçlarına da sabrına da :KK15:

Canım başından sonuna kadar okudum çok çok güzel uzamış saçların maşaAllah :nazar: Benim de şuan saçlarım omuzumdan iki üç parmak aşağıda ve 1 sene içinde srnin şuanki halin kadar uzakmak istiyorum. Ben de dax yapıyorum ama yanında hardal kürü de yapıyorum tavsiye ederim istersen bi dene çok faydasını görmüştüm zamanında. Umarım tekrar görürüm :KK54:

canım masallah sacların ne Guzel uzamış oyle :) bırsey soracaktır ben sana kayısı cekırdıgı yağı kullandın mı acaba hıc ?

hızlı saç uzatmak için 125 ml lavanta suyuna bir şişe keratin, bir şişe b5 vitamini, bir poşet msm 10 gr, 10 gr l arginine ilave edilip sulu bir çözelti hazırlanır. ayrıca 90 ml hint yağı, 10 ml e vitamini, 10 ml biosülfür i,lave edilip yağlı bir çözelti hazırlanır. duştan 15 dakika önce sulu çözeltiyi sürüp 3 dakika sonra yağlı çözeltiyi saç diplerinize sürüp 10 dakika sonra duşa girilebilir. çözeltiler saç derisine uygulanır geceden sürüp sabaha kadar beklerseniz daha etkili olur. http://sacuzatmaformulu.blogspot.com.tr/

Kızlar çok uzun süredir saçlarıma birşey yapmıyorum çünkü bu süreçte anladım kş ne kadar çok düşünürsen kafana takarsan o kadar sıkıntı saçım belime çok yakındı 2 parmak boğumu kadar kestirdim geçtiğimiz günlerde yaptığım tek şey banyo sonrası saç uçlarıma bakım yağı ve kremi sürmek

X